Šířka ráfku 7,5", průměr disku R19, 5 děr, rozteč děr 112 mm, zális kola 48 mmAlu kola Borbet F2 graphit s leštěnou čelní plochou působí velmi zajímavým dojmem. I přesto, že se jedná o klasický pětipaprskový design, díky barvě a leštěným lemům vypadají tato alu kola velmi atraktivně.
Alu kola Borbet F2 graphit s leštěnou čelní plochou působí velmi zajímavým dojmem. I přesto, že se jedná o klasický pětipaprskový design, díky barvě a leštěným lemům vypadají tato alu kola velmi atraktivně.
Kromě zřejmé a ověřené kvality nabízí společnost Borbet velký výběr jak modelů, tak barevných provedení. Alu kola Borbet mají mezi českými motoristy více než dvacetiletou minulost a to samo o sobě svědčí o kvalitě a oblíbenosti těchto kol.