Hlavní obsah stránky

Blu-ray Hra o trůny 8. série 4K Ultra HD Steelbook (2019)

  • blu-ray film Blu-ray Hra o trůny 8. série 4K Ultra HD Steelbook (2019)
blu-ray film Blu-ray Hra o trůny 8. série 4K Ultra HD Steelbook (2019)

Kompletní osmá série obsahuje sběratelský magnet Kdo ještě nepochopil, že bílí chodci jsou tím největším nebezpečím, je odsouzen nejen k smrti, ale poté také k službě Nočnímu králi. Jon Snow se společně s královnou Daenerys snaží zmobilizovat co největší armádu, aby zastavil Nočního krále a zachránil celý svět.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMagic Box

Popis

Kompletní osmá série obsahuje sběratelský magnet Kdo ještě nepochopil, že bílí chodci jsou tím největším nebezpečím, je odsouzen nejen k smrti, ale poté také k službě Nočnímu králi. Jon Snow se společně s královnou Daenerys snaží zmobilizovat co největší armádu, aby zastavil Nočního krále a zachránil celý svět. Na jihu v Králově přístavišti však královna Cercei stále nechápe skutečnou sílu bílé armády a krátkozrace se opevňuje ve městě, aby chránila pouze Železný trůn...

Parametry

Dobrodružnýano
Fantasyano
Dramaano

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Blu-ray filmy Magic Box

Všechny Blu-ray filmy Magic Box