Hodnocení: 20%
Současné době žádné
Pelety nakupuji pár let po paletách a poslední nákup dvou palet clasic A1 odpad,piliny 2mm.Čím vyšší cena tím horší kvalita-katastrofa.
Nakupoval jsem pelety top A1 ty nebyly tak jsem koupil clasic A1 a to co dovezli nelze nazvat než pohrdání zákazníkem,řešení -kupovat jinde.
