Hlavní obsah stránky

Beurer MG280

Masážní přístroj Beurer MG280

Masážní podložka Beurer MG280 jóga a strečink má vzduchové komory, které se nafukují a díky tomu pomáhají napínat svaly na ramenou, zádech a krku inspirované jógou. Masážní podložka je všestranným pomocníkem pro strečink svalů i relax.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBeurer

Popis

Masážní podložka Beurer MG280 jóga a strečink má vzduchové komory, které se nafukují a díky tomu pomáhají napínat svaly na ramenou, zádech a krku inspirované jógou. Masážní podložka je všestranným pomocníkem pro strečink svalů i relax. Nabízí 4 přednastavené programy a 3 úrovně intenzity nastavení. K dispozici je také funkce tepla a vibrování, které je možné individuálně zapínat. Všechny potřebné nastavení lze regulovat pomocí ručního ovládacího spínače. Podložku lze složit a zpevnit suchým zipem. Pro pohodlné přenášení má k dispozici držadlo.

Parametry

Typ masážního přístrojepodložka
Oblast masážecelé tělo
Využití přístrojena doma
Typ napájenísíťové
Účel masážemasáž/relaxace
Nastavení intenzityano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Masážní přístroje Beurer

Všechny masážní přístroje Beurer