Sada nádobí Recenze Berlingerhaus Black Burgundy Metallic Line BH-1632

Recenze Berlingerhaus Black Burgundy Metallic Line BH-1632

Sada nádobí značky BerlingerHaus potěší každou hospodyňku. Nádobí je vyrobeno z kvalitního kovaného hliníku s mramorovým povrchem. Poklice jsou pak žáruvzdorné a pro bezpečnou a pohodlnou manipulaci jsou opatřeny nerezovými úchyty. Vaření usnadní také třívrstvý mramorový povrch nádobí, který je nepřilnavý, oceníte však jistě také Turbo indukční dno, se kterým docílíte úspory energie až 35 %, a ergonomické měkčené rukojeti.

Porovnat ceny od 3 699 Kč

Kamila Zateckova19. května 2021

Pěkně vypadá, je lehké, jídlo se nepřipaluje

Předražený aušus, nekvalitní provedení,po necelém měsíci odřeniny, oděrky (burgundy metalic) trvá 2x déle na sklokeramické desce, než se voda dostane do bodu varu než u obyčejného kastrolu.. v myčce Vám obarví bílé plasty na růžové, dózy od stejné značky byste rozmačkali rukou, a naběračky, obracečky jsou měkčí, než u větví.. Nože, které zásadně nedávám do myčky můžu brousit každý týden..

Pokud jste blázen jako já, chcete moderní kuchyni krásně sladěnou, zamilujete se na první pohled do fotky na které je celá řada Berlingerhaus.. Pokud jste na tom jako já,že po přečtení "kvality" na ofiko stránkách věříte všemu, nekoupíte jeden hrnec na zkoušku, ale koupíte rovnou celou sadu téměř za 5 tisíc a pokud zařizujete celou kuchyň, nesmí chybět nože 1000 Kč, obracečky 900kč, dózy 800kč a třeba chlebovka za 700 Kč vše ve stejné barvě samozřejmě, u mě to byla metalic burgundy.. Nemilé překvapení, kdyz po pár dnech zjistíte že jste vyhodili téměř 10tisic z okna... Rozhodně NEDOPORUČUJI je mi z toho smutno...

Registrovaný uživatel3. března 2020

Žádné

Nejhorší hrnce v životě. Lidi nekupujte je. Reklamaci vám na nic neuznaji. Loupe se dno !

Nekupovat

Naďa24. listopadu 2020

nepřipalují se

po půl roce používání se červená barva mění, každý hrnec mám nyní v jiném odstínu

špatná kvalita

Michal13. dubna 2021

Žádné

Nekupovat,pouze jestli si ho chcete vystavit....Je to přesně tak jak píšou pode mnou!!!!A už jsem toto údajně luxusní nádobí viděl i v Tescu....

Registrovaný uživatel24. září 2022

Jediné co ...vzhled ..nic víc..

Nekupujte!!! Vyhozené peníze...dno do 3 měsíců úplně totálně zničené ...nemluvě o tom že se kousky údajného nepřilnavého povrchu povalují v jídle které jste v něm uvařili...což je závadné...dokonce nesedí ani poklice...nejdou úplně docvaknout..jsou šejdrem...

Registrovaný uživatel19. února 2021

Nádobí je pěkné

Barva se brzo odřela

Nádobí už bych nekoupil. Jedině nerezové

Registrovaný uživatel25. listopadu 2020

Hezký vzhled, když je nové

Nejde odeslat recenze, která se Vám nelíbí

Kirchnerova 0110. ledna 2023

sadu v modré barvě a horší nádobí jsem bohužel neměla. Hrozná kvalita, barva se po pár použití začne loupat a z největšího hrnce nám upadly ucha neboli držáky hrnce. Všechny reklamace neuznané ! Nože nekvalitní čepele, které nejsou pevné při krájení.

Na první pohled to vypadá hezky a kvalitně, ale kvalita je ve skutečnosti téměř nulová ! Za ty peníze rozhodně nekupovat.

Registrovaný uživatel5. března 2023

Pouze vzhledově pěkné

Hrnec a pánev má prohnuté dno, olej se sleje do okrajů, v poklicích se po umytí drží voda, na sklokeramice i na indukci trvá velice dlouho, než se cokoliv začne vařit, loupe se barva ze dna i při velice šetrném zacházení. Gril je úplná katastrofa. Hned po prvním grilování a po otření ploch papírovou útěrkou, slézala barva, která zůstávala i na grilovaných potravinách.

Shrnutí? Nekupovat!

Registrovaný uživatel11. října 2023

Dobře vypadá

Touster 3/1 příšerně zapáchá, jen ho vyndám z krabice.

Nekupovat

Pavla Zufajova29. srpna 2023

Na okrasu.

Ihned odřené, barva se slupuje,hezké pouze na foto při prvním vaření,škoda vyhozených peněz,na indukci zpočátku ok pak velké zklamání,po zakoupení jiných hrnců a srovnání doby varu jsem byla v šoku,nedoporučuji

Petra18. března 2023

Vzhled

Koupila jsem si je v Penny za body a jsem zklamaná.Konec února zakoupené a dnes musím reklamovat...Jsem smutná...Jak nás lákají na kvalitu a přitom prodají aušus.Mám doma i červenou pánvičku cca 800 kč tak se hrozím co mě po přečtení tady recenzí s ní čeká.Já osobně už volím příště jinou značku.

Jarka Tománková11. února 2023

Vypadá hezky .

Po 3 měsících jsou na dně odřeniny, loupe se to i když nepoužívám žádné ostré předměty.

Špatná kvalita!

Romana B.8. července 2023

Vaří se v nich docela dobře, ale po estetické stránce už nikdy více.

Určitě nedoporučujeme. Po chvilce používání odřená barva, výpadá to strašně. Za nás určitě nedoporučujeme.

Sokipeter15. února 2023

nepřipaluje se a dobře omyvatelné

Vzhled po umytí v myčce, oděrky , přilepené nudle loupe barvu, úplně strašné nádobí, reklamace neuznaná prý špatné zacházení. Nepatří do myčky a v návodu je doporučeno..

Katastrofické jednání při záručním jednání

Registrovaný uživatel23. září 2019

Vaří se v něm super.nic se nepripaluje. Krásné se myje.jde to samo

Jsem max spokojena

Daniela Kaucká25. ledna 2023