Hlavní obsah stránky

Beko DIS35023

  • myčka nádobí Beko DIS35023
  • myčka nádobí Beko DIS35023
  • myčka nádobí Beko DIS35023
  • myčka nádobí Beko DIS35023
  • myčka nádobí Beko DIS35023
myčka nádobí Beko DIS35023

Myčka nádobí Beko DIS35023 je vestavěný spotřebič, který vám ušetří spoustu času, práce, a hlavně energie při mytí nádobí. Bez problémů na jeden mycí cyklus pojme 10 sad nádobí, snadno se tedy zbavíte všeho špinavého nádobí naráz i v početnější rodině.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBeko

Popis

Myčka nádobí Beko DIS35023 je vestavěný spotřebič, který vám ušetří spoustu času, práce, a hlavně energie při mytí nádobí. Bez problémů na jeden mycí cyklus pojme 10 sad nádobí, snadno se tedy zbavíte všeho špinavého nádobí naráz i v početnější rodině. Se svou šířkou 44,8 cm, výškou 81,8 cm a hloubkou 55 cm jistě nalezne místo ve vaší kuchyňské lince. O nastavení myčky a stavu mycího cyklu vás bude informovat displej, který je součástí ovládacího panelu. Spotřebič spadá do energetické třídy E.

Myčka nádobí beko DIS35023

Za 100 cyklů v eco programu spotřebuje myčka 76 kWh elektrické energie a za jeden mycí cyklus v eco programu činí spotřeba vody 11,9 litrů. Provoz myčky nepřesáhne hlučnost 49 dB. Doba trvání standardního eco programu myčky dosahuje 210 min. Díky bezpečnostnímu systému AquaStop se nemusíte obávat nemilého překvapení v podobě vytopení. V případě úniku vody nebo zatopení se automaticky aktivuje a odstaví přívod vody.

Myčka nádobí beko DIS35023

Myčka nádobí nabízí celkem 5 mycích programů, se kterými si můžete být jisti, že vaše nádobí bude vždy čisté. Díky praktickému uspořádání v ní rychle najdete místo pro všechny špinavé talíře, hrnce, sklenice a menší kuchyňské náčiní. Výbavu dotváří praktické sklopné držáky na talíře. Vhod jistě přijde funkce odloženého startu, díky které se myčka zapne přesně ve chvíli, kdy potřebujete. Abyste do myčky mohli vložit i menší kuchyňské potřeby, nalezenete v ní přihrádku na příbory. Díky ní snadno oddělíte malou lžičku i ostrý nůž od zbytku nádobí. O případném nedostatku mycích prostředků vás upozorní zabudovaný indikátor soli a leštidla na ovládacím panelu. Umyté nádobí tak bude vždy dokonale čisté a vyleštěné.

Parametry

Umístěnívestavný
Počet sad nádobí10
Výška81,8 cm
Energetická třídaE
Hlučnost49 dB
Šířka44,8 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Myčky nádobí Beko

Všechny myčky nádobí Beko