Ruční, typ ventilku Dunlop + galuskový + autoventilek, hliník, 21 barů, s manometremMinipumpa BBB DualPressure BMP-39 je určena převážně pro horská kola. Funkce vysokého i nízkého tlaku, dělá pumpu použitelnou jak pro pláště, tak pro tlumiče.
Minipumpa BBB DualPressure BMP-39 je určena převážně pro horská kola. Funkce vysokého i nízkého tlaku, dělá pumpu použitelnou jak pro pláště, tak pro tlumiče. Duální hlava pasuje na ventilky Presta, Schrader a Dunlop, nafoukne tlaky až do 21 bar/300 psi, které můžete snadno přečíst na analogovém tlakoměru. V mžiku budete zpět na trati.
DualPressure pumpa nabízí 2 pumpy sloučené do jedné. Jedinečnost této pumpy spočívá ve zvláštním vypínači ve spodní části těla. Přepínač reguluje vysoký nebo nízký tlak, v závislosti na tom, jestli potřebujete nahustit pláště nebo tlumič. Jemně vyladěný tlakový odvzdušňovací ventil zajišťuje přesnou regulaci vzduchu.