Hlavní obsah stránky

Balady - Karel Zich [CD]

  • Balady - Karel Zich [CD]
  • Balady - Karel Zich [CD]
  • Balady - Karel Zich [CD]
Balady - Karel Zich [CD]

Nezapomenutelně sametový baryton Karla Zicha v romantickém repertoáru! Výborný výběr, pečlivě sestavený Zichovým přítelem Jirkou Brodským, 20 písní v rozpětí od pomalého rokenrolu přes folkové názvuky až k fajnovému popu. Loňský tragický odchod z tohoto světa dal znovu všem šanci připomenout si velikost Zichova talentu, a v případě kompilací i šíři jeho hudebního odkazu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSupraphon

Popis

Nezapomenutelně sametový baryton Karla Zicha v romantickém repertoáru! Výborný výběr, pečlivě sestavený Zichovým přítelem Jirkou Brodským, 20 písní v rozpětí od pomalého rokenrolu přes folkové názvuky až k fajnovému popu. Loňský tragický odchod z tohoto světa dal znovu všem šanci připomenout si velikost Zichova talentu, a v případě kompilací i šíři jeho hudebního odkazu. Tento nový titul zachycuje zpěváka, kytaristu, a nepochybně také výborného skladatele

Parametry

Popano
Bluesano
Metalne
Produktové čísloSU5676-2

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Česká hudba Supraphon

Všechny česká hudba Supraphon