Zimní, vnější materiál polyester, vnitřní materiál polyester, protiskluzová vrstva, délka 100 cmFusak Babymatex Mars je navržen pro chladné a zimní období, kdy je potřeba zajistit dítěti teplo a pohodlí. Vrchní vrstva fusaku je vyrobena ze 100% polyesteru, který je nepromokavý, což zajišťuje ochranu před vlhkostí a deštěm.
Informace o Babymatex Mars 100 cm tmavě modrý/šedý
Popis
Fusak Babymatex Mars je navržen pro chladné a zimní období, kdy je potřeba zajistit dítěti teplo a pohodlí. Vrchní vrstva fusaku je vyrobena ze 100% polyesteru, který je nepromokavý, což zajišťuje ochranu před vlhkostí a deštěm. Zadní strana fusaku je protiskluzová a přizpůsobena pro upevnění tříbodové i pětibodové přezky pásů, což zvyšuje bezpečnost při používání v kočárku nebo autosedačce.
Vnitřní vrstva fusaku je tvořena mikrovláknem, také ze 100% polyesteru, které je jemné a příjemné na dotek, což zajišťuje komfort pro dítě. Fusak má délku 100 cm, což ho činí vhodným jak pro hluboké, tak i sportovní korby kočárků. Praktické zapínání na dva zipy umožňuje snadnou manipulaci s dítětem při jeho vložení nebo vyjmutí z fusaku.
Fusak Babymatex Mars je vybaven kapsou na dětskou obuv a celá přední strana fusaku je odnímatelná. To umožňuje využití fusaku jako podložky, a v případě, že dítě usne, lze vrchní vrstvu snadno připevnit a dítě přikrýt. Kapuce fusaku je stahovací a v horní části jsou šňůrky pro upevnění ke kočárku nebo autosedačce.
Maminky ocení nepromokavou funkci fusaku a certifikaci Oeko-Tex Standard 100, která zaručuje, že materiály použité při výrobě jsou bezpečné a neobsahují škodlivé látky. Fusak je vhodný pro všechny typy kočárků, což z něj činí univerzální volbu pro rodiče hledající praktické a funkční řešení pro zimní období.