Formát disku 2,5", USB 3.0Lehký bezšroubkový externí Axagon EE25-SLC Slide Box s USB 3,2 Gen 1 (USB 3.0) a SATA 6G rozhraním je určen pro všechny 2,5" SATA pevné disky nebo SSD. Spolehlivé a pohodlné připojení umožňuje oboustranný USB-C konektor.
Lehký bezšroubkový externí Axagon EE25-SLC Slide Box s USB 3,2 Gen 1 (USB 3.0) a SATA 6G rozhraním je určen pro všechny 2,5" SATA pevné disky nebo SSD. Spolehlivé a pohodlné připojení umožňuje oboustranný USB-C konektor. SATA 6G rozhraní s podporou UASP dovolí užívat si rychlost moderních SSD disků. Podpora funkce TRIM pro omezení pozvolné degradace výkonu SSD v čase. Čtení S.M.A.R.T. informací monitorujících kondici externího disku. Podpora uspávání připojeného disku i boxu.
Plastové tělo boxu umožňuje snadnou výměnu disku bez potřeby šroubování. Decentně vroubkovaný povrch krytu je odolný proti poškrábání a brání nežádoucím otiskům prstů. Pěnové výplně uvnitř boxu fixují a chrání vložený disk.
Informace o produktu mohou být nepřesné nebo nekompletní. Doporučujeme si je ověřit před nákupem u vybraného prodejce.
Recenze 100%
Hodnocení: 100%
2 recenze
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Přidání nového hodnocení
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
ctibor.toman8. prosince 2025
Hodnocení: 100%
Zařízení je lehké, kompaktní a jednoduché na instalaci HDD nebo SSD. Softwarové připojení je automatické a bezproblémové.
Nevýhodou automatického softwarového připojení je, že z původního disku ze starého vyřazeného notebooku je disk rozdělen na G: (SYSTEM), H: zde je volné místo na data , I: (HP-RECOVER), J: (HP_TOOLS)