Hlavní obsah stránky

Avacom GSAP-IPH5S-1560

  • baterie pro mobilní telefon Avacom GSAP-IPH5S-1560
baterie pro mobilní telefon Avacom GSAP-IPH5S-1560

Je váš iPhone zpomalený, nebo prostě nevydrží nabitý tak dlouho, jako když byl nový? Řešením může být výměna dosluhující baterie za novou baterii Avacom. Náhradní baterie pro Apple iPhone 5s s kapacitou 1560 mAh má stejné parametry jako původní baterie Apple a je její spolehlivou a plnohodnotnou náhradou.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuAvacom

Popis

Je váš iPhone zpomalený, nebo prostě nevydrží nabitý tak dlouho, jako když byl nový? Řešením může být výměna dosluhující baterie za novou baterii Avacom. Náhradní baterie pro Apple iPhone 5s s kapacitou 1560 mAh má stejné parametry jako původní baterie Apple a je její spolehlivou a plnohodnotnou náhradou. Samozřejmostí jsou bezpečnostní prvky, které zabraňují přebíjení, podvybíjení, nabíjení nadlimitním proudem a zkratu. Balení obsahuje kompletní sadu nářadí pro výměnu baterie, ale i náhradní lepící pásky pro uchycení baterie.

Parametry

Typ akumulátoruLi-lon
Produktové čísloGSAP-IPH5S-1560
Kapacita baterie1560 mAh

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Baterie pro mobilní telefony Avacom

Všechny baterie pro mobilní telefony Avacom