Typ pohonu elektrický, průměr kotouče 130 mm, příkon 0,72 kW, 5000 ot/min.Auto Finesse DPX Dual Action Polisher EU Plug je špičková orbitální leštička s 5" (130 mm) unašečem a orbitem 15 mm. Plnohodnotný 15 mm orbit leštičky poskytuje profesionální výsledky v rukou jak profesionála, tak i pouhého nadšence.
Informace o Auto Finesse DPX Dual Action Polisher EU Plug
Popis
Auto Finesse DPX Dual Action Polisher EU Plug je špičková orbitální leštička s 5" (130 mm) unašečem a orbitem 15 mm. Plnohodnotný 15 mm orbit leštičky poskytuje profesionální výsledky v rukou jak profesionála, tak i pouhého nadšence. S důrazem na zkušenosti detailerů byl vytvořen profesionální stroj, který je k dispozici za více jak rozumnou cenu.
Ergonomický design leštičky spolu s nastavitelnými otáčkami v rozmezí 1800 - 5000 RPM a 5 m napájecí kabel umožňuje vyleštit jakoukoliv část automobilu. Vnější kartáče usnadňují údržbu stroje po dlouhou životnost. Auto Finesse DPX má klidný chod, vyváženost a perfektní ergonomii.