Prodlužovací, délka kabelu 1,5 m, optický, oboustranná koncovka, ToslinkOptický kabel AudioQuest je vyroben z optických vláken z vyšší čistotou materiálu vlákna. Spolu s precizním leštěním zakončení optických vláken je zajištěn nižší rozptyl a útlum světla a dosahuje se tak lepší přenos informace a méně ztrát.
Optický kabel AudioQuest je vyroben z optických vláken z vyšší čistotou materiálu vlákna. Spolu s precizním leštěním zakončení optických vláken je zajištěn nižší rozptyl a útlum světla a dosahuje se tak lepší přenos informace a méně ztrát. Kabel je dlouhý 1,5 m.
Vybaven konektory samec a samice (např. 3,5mm samec a 3,5mm samice).
Optický
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
kabel určený pro přenos digitální informace. Své využití nacházejí zejména u profesionálních hudebníků, protože přenášejí zvuk v nejvyšší možné kvalitě bez vlivů okolí.
Oboustranná koncovka
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Oba konektory kabelu jsou totožné.
Plochý
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Toslink
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Konektor pro optické kabely.
Délka kabelu
1,5 m
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Na Zboží od
3. dubna 2014
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Nahlásit chybu v informacích
Nahlásit chybu
Informace o produktu mohou být nepřesné nebo nekompletní. Doporučujeme si je ověřit před nákupem u vybraného prodejce.