Hlavní obsah stránky

Audio Technica AT-LP120XBT-USB černý

Gramofon s manuálním ovládáním a unikátní kombinací analogových a digitálních výstupů (Phono, Line, Bluetooth 5.0, USB). Gramofonové desky nejen přehraje jednou ze 3 rychlostí otáček za minutu, ale také zdigitalizuje díky USB výstupu – moderní a velice kvalitní gramofon Audio Technica AT-LP120XBT-USB k tomu všemu disponuje i Bluetooth 5.0 technologií, vestavěným vypínatelným předzesilovačem a S raménkem s přenoskou AT-VM95E.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuAudio-Technica

Popis

Gramofon s manuálním ovládáním a unikátní kombinací analogových a digitálních výstupů (Phono, Line, Bluetooth 5.0, USB). Gramofonové desky nejen přehraje jednou ze 3 rychlostí otáček za minutu, ale také zdigitalizuje díky USB výstupu – moderní a velice kvalitní gramofon Audio Technica AT-LP120XBT-USB k tomu všemu disponuje i Bluetooth 5.0 technologií, vestavěným vypínatelným předzesilovačem a S raménkem s přenoskou AT-VM95E. Náhon je přímý a díky robustní konstrukci jsou zcela eliminovány vibrace.

Parametry

Pohon talířepřímý
Retrone
Autostopano
Otáčky gramofonu33/45/78 ot/min.
Pro DJne
Auto. spuštění jehlyano

Články k tématu

TechnologieGramofony nejsou minulostí. Jak vybrat ten nejlepší?

I když si možná mnozí z vás gramofony spojí spíše s relativně dávnou minulostí, pravdou je, tento segment v posledních letech zažívá obrovský boom. Pokud doma schraňujete sbírku vinylových desek nebo…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Gramofony Audio-Technica