Hlavní obsah stránky

ASUS ExpertCenter PN53-BBR777HD (90MR00S2-M001F0)

ASUS ExpertCenter PN53-BBR777HD je stolní počítač, který je ideální pro ty, kteří hledají výkonný a kompaktní stroj. Tento model je vybaven osmijádrovým procesorem AMD Ryzen 7 7735H s frekvencí 3,2 GHz, který zajišťuje rychlý a plynulý chod počítače.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuASUS

Popis

ASUS ExpertCenter PN53-BBR777HD je stolní počítač, který je ideální pro ty, kteří hledají výkonný a kompaktní stroj. Tento model je vybaven osmijádrovým procesorem AMD Ryzen 7 7735H s frekvencí 3,2 GHz, který zajišťuje rychlý a plynulý chod počítače. Počítač je dodáván bez operační paměti a pevného disku, což zákazníkovi umožňuje volbu vlastní konfigurace. Pro osazení paměti jsou k dispozici dva sloty SO-DIMM DDR5. Pro uložení dat jsou k dispozici dva sloty M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe a jedna pozice pro 2,5" disk (maximálně 7 mm vysoký).

Parametry

Typ počítačemini PC
Typ procesoruAMD Ryzen 7
Počet jader procesoruosmijádrový
Zaměření počítačekancelářský
Frekvence procesoru3,2 GHz
Grafická kartaAMD Radeon

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Stolní počítače ASUS