Hodnocení: 20%
Nejlepši co znam vyhladi a krasna plet hned se vstřeba

| 5 | 18x | ||
| 4 | 5x | ||
| 3 | 3x | ||
| 2 | 1x | ||
| 1 | 2x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Krém Astrid Vitamin C je chválený za příjemnou konzistenci, snadné roztírání a schopnost rozjasnit pleť. Zákazníci oceňují jeho hydratační vlastnosti a rychlé vstřebávání, což z něj činí vhodnou volbu pro každodenní použití.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Nejlepši co znam vyhladi a krasna plet hned se vstřeba
krásně hydratuje a rychle se vsákne :)
Používám denně,vyhovuje mi,není mastný,velmi dobře se vstřebává do pokožky.
Nenašla jsem nic.
Budu nadále používat.
Velmi příjemný, spíš gelový krém, dělá společně s nočním krémem a peelingem krásnou pleť
Perfektní krém za příznivou cenu
Příjemný
Zatím jsem krém začal aplikovat.
Na obličeji je hodně příjemný a voní.
Jemná textura krásné se roztírá není mastný a pleť je po něm sametová jemně krásně voní určitě ještě koupím
Velká spokojenost určitě ještě koupím
Lehce se roztírá, na obličeji nezůstane vrstva.
Poměr cena - výkon výborné.
Krásně voní, plet je rozjasněná. Dobře se roztírá , má gelovou konzistenci.