Torx, délka 110 mmSada zástrčných hlavic TORX s otvorem 1/2" od výrobce ASTA je praktickým nástrojem pro různé montážní a demontážní práce. Sada obsahuje čtyři klíče různých velikostí: TX70, TX80, TX90 a TX100.
Sada zástrčných hlavic TORX s otvorem 1/2" od výrobce ASTA je praktickým nástrojem pro různé montážní a demontážní práce. Sada obsahuje čtyři klíče různých velikostí: TX70, TX80, TX90 a TX100. Tyto klíče jsou prodloužené, což umožňuje snadnější přístup k šroubům v těžko dostupných místech.
Klíče jsou vyrobeny z kvalitní chrom-vanadiové oceli a oceli S2, což zajišťuje jejich dlouhou životnost a odolnost. Díky čtyřhranu 1/2" jsou kompatibilní s běžnými ráčnami a dalšími nástroji. Délka každého klíče je 110 mm, což poskytuje dostatečnou páku pro utahování a povolování šroubů.
Sada je vhodná pro montáž a demontáž hlav válců u vozidel značek Ford, BMW, Citroen, Renault, Audi a Mercedes-Benz. Dále ji lze využít při práci na ramenech stěračů a ramenech řízení u vozidel MAN. Klíče jsou uloženy v robustním plastovém kufříku, který zajišťuje jejich přehledné uspořádání a snadnou přepravu.
Tato sada je ideální pro domácí dílny, garáže i profesionální autoservisy. Nabízí široké využití a spolehlivost při práci s různými typy šroubů a matic.