Hlavní obsah stránky

Arrma Typhon Mega 4WD RTR 1:8

Balení obsahuje kompletně sestavený RC model auta na dálkové ovládání Arrma Typhon Mega 4x4 1:8 RTR s nainstalovaným stejnosměrným motorem řady 550, regulátor Arrma Mega, servo řízení ADS-5 a volantovou RC soupravu Spektrum STX2 2.4 GHz s RC přijímačem SRX200. Balení dále obsahuje NiMH akumulátor 8.4 V 2400 mAh se síťovým nabíječem.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuArrma

Popis

Balení obsahuje kompletně sestavený RC model auta na dálkové ovládání Arrma Typhon Mega 4x4 1:8 RTR s nainstalovaným stejnosměrným motorem řady 550, regulátor Arrma Mega, servo řízení ADS-5 a volantovou RC soupravu Spektrum STX2 2.4 GHz s RC přijímačem SRX200. Balení dále obsahuje NiMH akumulátor 8.4 V 2400 mAh se síťovým nabíječem. Rychlý model v provedení Buggy je kompletně sestavený a vybavený nejnovějšími technologiemi. Pro zprovoznění modelu

Parametry

Měřítko1:8
Nekompletní modelne
Produktové čísloAM-ARA102694I
Typ motoruelektromotor
Maximální rychlost48 km/h

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

RC modely aut Arrma

Všechny RC modely aut Arrma