Gel, ekologická, ke zlepšení kvality vody, startovací bakterieAquaForte Bacto Gel je přípravek určený k podpoře biologické filtrace a urychlení nitrifikačního procesu ve filtračních systémech jezírek. Jeho gelová forma zajišťuje efektivní uchycení na filtračním materiálu, což urychluje spuštění filtrace a zkracuje dobu, než filtr dosáhne plného výkonu.
AquaForte Bacto Gel je přípravek určený k podpoře biologické filtrace a urychlení nitrifikačního procesu ve filtračních systémech jezírek. Jeho gelová forma zajišťuje efektivní uchycení na filtračním materiálu, což urychluje spuštění filtrace a zkracuje dobu, než filtr dosáhne plného výkonu.
Tento přípravek obsahuje živé bakterie, které jsou speciálně vyvinuté pro odstranění toxinů a podporu biologického rozkladu škodlivin ve vodě. Je 100% přírodní, bez chemických látek, a pomáhá udržet vodu v jezírku zdravou díky aktivním mikroorganismům. Ty zvyšují biologickou aktivitu a podporují rovnováhu ekosystému, což je zvláště důležité při prvním nasazení ryb nebo po použití léčiv pro ryby či přípravků na odstranění řas.
Balení o objemu 1 litr je určeno pro jezírka o maximálním objemu 10 m³ vody. Gelová struktura přípravku zajišťuje vysokou koncentraci a účinnost, což umožňuje rychlé nastolení biologické rovnováhy. AquaForte Bacto Gel je vhodný pro všechny typy filtračních systémů a přispívá k udržení čistoty a zdraví jezírkové vody.