Hlavní obsah stránky

Apple Watch Series 8 45 mm GPS

Hodinky Apple Watch Series 8 přizpůsobené pro každého z nás přináší hlubší vhled do lidského zdraví při zachování elegance a designu, díky tenkému rámečku, který sahá až k okrajům kopírujícím křivky pouzdra. Velký, jasný a stále zapnutý Retina displej nás bude provázet a informovat na cestách, při cvičení nebo při obyčejných a rutinních činnostech života.

Vybrat variantu (4)

Apple Watch Series 8 45 mm GPS temně inkoustový hliník s temně inkoustovým sportovním řemínkem

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuApple

Popis

Hodinky Apple Watch Series 8 přizpůsobené pro každého z nás přináší hlubší vhled do lidského zdraví při zachování elegance a designu, díky tenkému rámečku, který sahá až k okrajům kopírujícím křivky pouzdra. Velký, jasný a stále zapnutý Retina displej nás bude provázet a informovat na cestách, při cvičení nebo při obyčejných a rutinních činnostech života. Dokonce i při těch, kdy nám jde o život.

Klíčové vlastnosti
  • 1,9" Retina displej
  • detekce pádu a autonehody
  • výdrž baterie až 36 hodin
  • odolnost proti prasknutí
  • odolnost vůči prachu
  • snímání teploty

Chytré hodinky Apple Watch Series 8

Konstrukce hodinek Apple Watch Series 8 složená z kvalitních a odolných materiálů v souhře s operačním systémem watchOS 9 vkládá moderní funkce, vychytávky

Parametry

Bluetooth specifikace5,0
Voděodolnéano
Vibraceano
Hmotnost38,8 g
Výdrž baterie1 den
Pouzdroaluminium

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Chytré hodinky Apple

Všechny chytré hodinky Apple