Hlavní obsah stránky

Apple Watch Series 8 45 mm GPS + Cellular

Hodinky Apple Watch Series 8 přizpůsobené pro každého z nás přináší hlubší vhled do lidského zdraví při zachování elegance a designu, díky tenkému rámečku, který sahá až k okrajům kopírujícím křivky pouzdra. Velký, jasný a stále zapnutý Retina displej nás bude provázet a informovat na cestách, při cvičení nebo při obyčejných a rutinních činnostech života.

Vybrat variantu (10)

Apple Watch Series 8 45 mm GPS + Cellular stříbrný nerez se stříbrným milánským tahem

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuApple

Popis

Hodinky Apple Watch Series 8 přizpůsobené pro každého z nás přináší hlubší vhled do lidského zdraví při zachování elegance a designu, díky tenkému rámečku, který sahá až k okrajům kopírujícím křivky pouzdra. Velký, jasný a stále zapnutý Retina displej nás bude provázet a informovat na cestách, při cvičení nebo při obyčejných a rutinních činnostech života. Dokonce i při těch, kdy nám jde o život.

Klíčové vlastnosti
  • 1,9" Retina displej
  • detekce pádu a autonehody
  • výdrž baterie až 36 hodin
  • odolnost proti prasknutí
  • odolnost vůči prachu
  • snímání teploty

Chytré hodinky Apple Watch Series 8

Konstrukce hodinek Apple Watch Series 8 složená z kvalitních a odolných materiálů v souhře s operačním systémem watchOS 9 vkládá moderní funkce, vychytávky a intuitivní prostředí do jednoho pouzdra. Ať už vyrazíte do lesa, na horské stěny, poběžíte maraton nebo budete procházet kurzem potápění, Apple Watch 8 vám stále dokážou nabídnout své funkce a být nepostradatelným společníkem.

řemínky Apple Watch Series 8
Dle vašeho výběru

Apple Watch Series 8 jsou dostupné v několika barevných variantách s velkou řadou vyměnitelných řemínků. Mezi různými styly Apple řemínků si vybere každý, ať už preferujete spíše klasický sportovní styl, eleganci koženého pásku nebo pohodlí v podobě pleteného pásku. Vlastní styl si můžete nastavit i na ciferníku a sladit ho tak snadno s řemínkem.

Apple Watch Series 8 SOS
Pro případ nouze

Apple Watch Series 8 představují funkce, které snad nikdy nebudete potřebovat. Díky zabudovaným senzorům, jako je gyroskop či akcelerometr, hodinky dokážou poznat, že došlo k vážné autonehodě. Funkce detekce autonehody pak může automaticky zavolat záchranáře, poslat jim vaši polohu a upozornit nouzové kontakty. K detekci nehody přispívá i mikrofon nebo barometr, který rozpozná změnu tlaku při aktivaci airbagů. Kromě autonehody dokážou Apple Watch Series 8 detekovat i pád a navést vás jednoduchými kroky pro přivolání pomoci.

Apple Watch Series 8 health
Vstříc zdraví

Hodinky disponují nejen sportovními funkcemi, ale také šikovnými zdravotními funkcemi, jako je snímání teploty, sledování spánku, aplikací EKG, která dokáže snímat rytmus a srdeční činnost. Zajímavou funkcí je také saturace kyslíkem. Senzory hodinek dokáží změřit hodnoty hladiny kyslíku v krvi. Čím víc informací o svém zdraví máte, tím víc toho pro něj můžete udělat. Vyspělé zdravotní snímače na Apple Watch Series 8 poskytnou ucelený pohled na to, jak jste na tom.

Apple Watch Series 8 voděodolnost
Voděodolné pouzdro

Díky voděodolnosti do 50 metrů můžete hodinky Apple Watch Series 8 využít třeba i při plavání, a to jak v bazénu, tak i v moři. Zároveň si přímo v hodinkách můžete zobrazit mezičasy a počty uplavaných bazénů. Problém nepředstavuje ani plavání s deskou, které hodinky snadno zaznamenají. Hodinky jsou vhodné pro plavání u hladiny, ale neměli byste se s nimi pouštět do větších hloubek.

Apple Watch Series 8 sleeping
Monitoring spánku

Nechte hodinky Apple Watch Series 8 přes noc bděle sledovat na vašem zápěstí váš cyklus spánku a ráno si prohlédněte vyhodnocení. Zjistíte, jak dlouho trávíte v REM fázi a hlubokém spánku, a jestli se v noci budíte. S aplikací se můžete i naučit lepším návykům a chodit spát ve vhodnou dobu. Pro tuto funkci je nutné spojení s chytrým telefonem Apple iPhone.

Apple Watch Series 8 training
Váš osobní trenér

Vylepšená aplikace Cvičení vás bude motivovat k pohybu a nabídne řadu personalizovaných nastavení vlastních tréninků. Zároveň vám poskytne řadu pokročilých informací, jako jsou zóny tepové frekvence, délka kroku, doba kontaktu se zemí nebo vertikální oscilace. K dispozici budete mít řadu režimů, ať už se chystáte běhat nebo cvičit jógu. Kromě sportu umí hodinky zaznamenat i menstruační cyklus a pomáhat vám odhadnout plodné období. Vše v přehledné aplikaci na vašem zápěstí nebo v iPhonu.

Spousta dalších funkcí

Modelu Apple Watch Series 8 nechybí funkce NFC, která vám umožní platit přiložením chytrých hodinek k terminálu pomocí aplikace Apple Pay. Pro poslech hudby pak můžete využít aplikaci Apple Music, která nabízí i podcasty a audioknihy. A díky Apple Store budete mít na výběr z řady dalších aplikací, které dovedou váš trénink k dokonalosti. Verze Cellular navíc umožňuje aktivovat mobilní tarif přímo v hodinkách a využívat v nich funkce, jako jsou hovory a zprávy bez nutnosti propojení chytrého mobilu. To vše s ohledem na životní prostředí.

Parametry

Kapacita baterie308 mAh
Hmotnost38,8 g
Výdrž baterie1 den
Bluetooth specifikace5,0
Voděodolnéano
Vibraceano

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Chytré hodinky Apple

Všechny chytré hodinky Apple