Hlavní obsah stránky

Apple Watch SE 2022 GPS 40 mm

Apple Watch SE jsou cenově dostupným modelem chytrých hodinek, které budou sledovat vaše vitální funkce na každém kroku. Kromě měření tepové frekvence a sledování menstruačního cyklu dokážou hodinky detekovat pád či dokonce autonehodu a přivolat vám pomoc.

Vybrat variantu (3)

Apple Watch SE 2022 GPS 40 mm temně inkoustový hliník s temně inkoustovým sportovním řemínkem

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuApple

Popis

Apple Watch SE jsou cenově dostupným modelem chytrých hodinek, které budou sledovat vaše vitální funkce na každém kroku. Kromě měření tepové frekvence a sledování menstruačního cyklu dokážou hodinky detekovat pád či dokonce autonehodu a přivolat vám pomoc.

Klíčové vlastnosti
  • 1,57" Retina displej
  • velikost pouzdra 40 mm
  • voděodolnost 50 m
  • měření tepu
  • detekce pádu a autonehody

Chytré hodinky Apple Watch SE

SE model chytrých hodinek Apple Watch pro rok 2022 přichází s několika inovacemi v oblasti zdraví a samozřejmě jim nechybí ani řada sportovních funkcí. Zároveň jsou rychlejší díky dvoujádrovému procesoru, který zajistí plynulý chod hodinek.

Apple Watch SE barevné varianty
Vesele barevné

Apple Watch SE jsou dostupné v několika barevných variantách s řadou řemínků, které se samozřejmě dají snadno vyměnit. Mezi různými styly Apple řemínků si vybere každý, ať už preferujete spíše klasický sportovní styl nebo eleganci v podobě koženého pásku. Vlastní styl si můžete nastavit i na ciferníku a sladit ho tak s řemínkem.

Apple Watch SE voděodolnost
Voděodolné pouzdro

Díky voděodolnosti do 50 m můžete hodinky Apple Watch SE využít třeba i při plavání, a to jak v bazénu, tak i v moři. Zároveň si přímo v hodinkách můžete zobrazit mezičasy a počty uplavaných bazénů. Problém nepředstavuje ani plavání s deskou, které hodinky snadno zaznamenají. Hodinky jsou vhodné pro plavání u hladiny, ale neměli byste se s nimi pouštět do větších hloubek.

Apple Watch SE detekce autonehody
Myslí i na bezpečnost

Apple Watch SE přichází s inovativní funkcí detekce autonehody. Díky zabudovaným senzorům, jako je gyroskop a akcelerometr, dokáže rozpoznat náhlou změnu rychlosti nebo směru vozidla a vyhodnotit, že pravděpodobně došlo k autonehodě. K detekci nehody přispívá i mikrofon nebo barometr, který rozpozná změnu tlaku při aktivaci airbagů. Po vyhodnocení vám hodinky přímo nabídnou možnost zavolat tísňovou linku a dát vědět vašim nouzovým kontaktům. Díky zabudované GPS jsou hodinky navíc schopné záchranářům poslat i údaje o vaší poloze. Kromě autonehody dokážou Apple Watch SE detekovat i pád a navést vás podobnými kroky pro přivolání pomoci.

Apple Watch SE měření tepu
Měření tepu

S pomocí zabudovaného senzoru dokážou hodinky snadno změřit tep přímo z vašeho zápěstí a upozornit vás, pokud je příliš rychlý nebo příliš pomalý. Dokážou tak předejít zdravotním komplikacím, spojenými s těmito extrémy. Zároveň budete mít k dispozici aplikaci pro úlevu od stresu, který může rovněž způsobovat zrychlenou tepovou frekvenci. Aplikace vás navede skrz dechová cvičení nebo vám nabídne zamyšlení se nad různými tématy pro lepší koncentraci.

Apple Watch SE
Monitoring spánku

Pokud si hodinky Apple Watch SE necháte na zápěstí i přes noc, budou bděle sledovat váš cyklus a ráno si můžete prohlédnout vyhodnocení vašeho spánku. Zjistíte, jak dlouhou dobu trávíte v REM fázi a hlubokém spánku, a jestli se v noci budíte. S aplikací se můžete i naučit lepším návykům a chodit spát ve vhodnou dobu. Pro tuto funkci je nutné spojení s chytrým telefonem Apple iPhone.

Apple Watch SE
Sportovní funkce

Aplikace Cvičení vás bude motivovat k pohybu a nabídne řadu personalizovaných nastavení vlastních tréninků. Zároveň vám poskytne řadu pokročilých informací, jako jsou zóny tepové frekvence, délka kroku, doba kontaktu se zemí nebo vertikální oscilace. K dispozici budete mít řadu režimů, ať už se chystáte běhat nebo cvičit jógu. Kromě sportu umí hodinky zaznamenat i menstruační cyklus a pomáhat vám odhadnout plodné období.

Další vychytávky

Modelu Apple Watch SE nechybí funkce NFC, která vám umožní platit přiložením chytrých hodinek k terminálu pomocí aplikace Apple Pay. Pro poslech hudby pak můžete využít aplikaci Apple Music, která nabízí i podcasty a audioknihy. A díky Apple Store budete mít na výběr z řady dalších aplikací, které dovedou váš trénink k dokonalosti.

Parametry

Velikost displeje1,6"
Bluetooth specifikace5,3
Voděodolnéano
Kapacita baterie245 mAh
Hmotnost26,4 g
Rozlišení324 x 394

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Chytré hodinky Apple

Všechny chytré hodinky Apple