Hlavní obsah stránky

Apple iPad Pro 11" 2021

Apple iPad Pro 11" 2021 patří mezi jedno z nejrychlejších zařízení svého druhu. V tomto kompaktním tabletu získáte vysoký výkon, všechny vaše oblíbené vlastnosti a funkce, ale také profesionální aplikace.

Porovnání cen obchodů

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuApple

Popis

Apple iPad Pro 11" 2021 patří mezi jedno z nejrychlejších zařízení svého druhu. V tomto kompaktním tabletu získáte vysoký výkon, všechny vaše oblíbené vlastnosti a funkce, ale také profesionální aplikace. Síla 8jádrového grafického čipu rozhýbe i náročné hry.

Klíčové vlastnosti
  • 11" Liquid Retina displej

  • výkonný čip Apple M1

  • dva objektivy a senzor LiDAR

  • intuitivní operační systém iPadOS

  • podporuje Apple Pencil 2. generace

Efektivní tablet Apple iPad Pro 11" 2021

Apple iPad Pro 2021 propojuje velké možnosti s nesrovnatelně snadným ovládáním a všestranností. Podporuje Apple Pencil druhé generace i Magic Keyboard. Funguje na něm iPadOS se skvělými funkcemi, který využívá sílu a rychlost tabletu, tudíž každá vaše interakce bude elegantní a zároveň plynulá. O bezpečnost se postará Face ID.

Apple iPad Pro 11" 2021
Liquid Retina displej

Liquid Retina displej tohoto iPadu Pro je nejen nádherný a pohodlně přenosný, ale také nabízí nabité a neuvěřitelně vyspělé technologie. 11" úhlopříčka se může předvést rozlišením 2388 x 1668 bodů s hustotou 264 bodů na palec. Samotný displej nabízí široký barevný gamut P3 s dokonalou přesností barev a antireflexní vrstvu pro perfektní čitelnost i na slunci. Funkce TrueTone je obraz šetrný k vašim očím a příjemný na pohled. Technologie ProMotion zase přináší obnovovací frekvenci až 120 Hz, která se dokáže automaticky přizpůsobit obsahu na obrazovce.

Apple iPad Pro 11" 2021
Čip Apple M1

Díky inovativnímu čipu M1 a operační paměti RAM Apple iPad Pro 11" 2021 naplno využívá velký počítačový výkon a jedinečné technologie. M1 je první čip z vlastních dílen Apple a je opravdovou revolucí pro počítače Mac, Macbooky a iPad. Na tomto miniaturním čipu se nachází integrované CPU, GPU, Neural Engine, potřebná rozhraní a další technologie. I přes to vše je čip velmi úsporný, takže iPad Pro vydrží celý pracovní den bez nabíjení.

Apple iPad Pro 11" 2021
Širokoúhlé kvalitní fotoaparáty

Zachyťte do vašeho záběru vše, co potřebujete. Ultraširokoúhlý 10Mpx objektiv se skvěle doplňuje s hlavním 12Mpx širokoúhlým snímačem. Tento fotoaparát výborně poslouží také jako základ vícekamerové filmařské sestavy. Navíc díky výkonnějšímu ISP v čipu M1 získává iPad Pro technologii Smart HDR 3. LiDAR skener zpřístupňuje ohromné možnosti pro rozšířenou realitu AR. Měří, jak dlouho trvá světelnému paprsku dorazit k objektu a odrazit se zpátky. Získáte tak přesný obraz rozložení objektů v prostoru, který lze využít v aplikacích rozšířené reality.

Apple iPad Pro 11" 2021
TrueDepth kamera

iPad Pro 2021 má ultraširokoúhlou kameru s 12Mpx snímačem a 122stupňovým zorným úhlem. Velkou výhodou je centrování záběru, takže nevypadnete z obrazu, pokud jste v pohybu a budete vždy centrem dění. Pokud se třeba k videohovoru přidá někdo další, záběr se automaticky rozšíří. Centrování záběru funguje ve FaceTimu i v jiných videokonferenčních aplikacích. Nechybí ani další oblíbené technologie, jako je Face ID, portrétní režim, portrétní nasvícení, Animoji, a mnohé další.

Apple iPad Pro 11" 2021
Pracujte odkudkoli

S tímto tabletem můžete úplně bez obav pracovat kdekoli a kdykoli, a to i bez typické kanceláře. iPad je už od první generace jedinečně přenosný, má rychlou Wi‑Fi a volitelné mobilní rozhraní. Můžete stahovat soubory, streamovat filmy, nebo posílat data vyloženě za pochodu.

Apple iPad Pro 11" 2021
Rozmanité doplňky

Pestré doplňky umožňují používat iPad Pro na ještě víc způsobů. Klávesnice Magic Keyboard je skvělým partnerem, má příjemnou odezvu při psaní a taky integrovaný trackpad, který nabízí rozmanité možnosti práce s iPadOS. Díky tomu, že je klávesnice podsvícená, můžete pohodlně psát ve dne i v noci. Trackpad navíc podporuje vícedotyková gesta. S Apple Pencil druhé generace můžete iPad Pro proměnit v malířské plátno nebo zápisník. Pracuje intuitivně, přesně a snadno.

Rychlý Thunderbolt

Pro šikovné a kreativní pracovní metody je tu konektor Thunderbolt (USB Type‑C), který je nejrychlejší a nejvšestrannější port na iPadu. Tento univerzální konektor poskytuje připojení téměř jakékoliv periferie. Funguje s existujícími konektory USB‑C a zpřístupňuje na iPadu Pro obrovský ekosystém velmi výkonných doplňků, třeba rychlých externích úložišť, monitorů či doků. Přenášejte ohromné soubory a používejte Pro Display XDR v plném rozlišení 6K.

Množství aplikací pro iPad

iPadOS obsahuje šikovné funkce a výchozí aplikace navržené tak, aby využívaly jedinečné možnosti iPadu. V App Storu se nachází přes milión aplikací, které jsou dělané přímo na míru pro velký displej iPadu Pro 2021. Skládejte hudbu, plánujte tréninky nebo hrajte s kamarády on-line hry. Na všechno, co vás zajímá, najdete skvělou aplikaci.

Parametry

Operační systémiPadOS
Počet jader procesoruosmijádrový
Interní paměť128 GB
Úhlopříčka displeje11"
Operační paměť8 GB
Rozlišení2388 × 1668

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Tablety Apple

Všechny tablety Apple