Hlavní obsah stránky

Apple iMac 24" 2021

Apple iMac 24" M1 2021 zaujme svým tenkým a kompaktním designem, který ozvláštní jakýkoliv prostor, kde bude umístěn. Uvnitř počítače se nachází rychlý čip M1, který z něj dělá výkonné multimediální centrum pro práci i zábavu.

Vybrat variantu (12)

Apple iMac 24" 2021 7core GPU 256 GB růžový (MJVA3CZ/A)

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuApple

Popis

Apple iMac 24" M1 2021 zaujme svým tenkým a kompaktním designem, který ozvláštní jakýkoliv prostor, kde bude umístěn. Uvnitř počítače se nachází rychlý čip M1, který z něj dělá výkonné multimediální centrum pro práci i zábavu.

Klíčové vlastnosti
  • 24“ Retina displej
  • macOS Big Sur
  • FaceTime HD kamera
  • Dolby Atmos

Kompaktní počítač Apple iMac 24" M1 2021

Vychutnejte si naplno Apple iMac 24" M1 2021, který vás dostane svým výkonem, ostrým a detailním obrazem, vyspělým operačním systémem a dalšími vychytávkami. Pro videohovory oceníte kameru s vysokým rozlišením, která věrně vykreslí všechny barvy. Pro záznam zvuku je připravena kvalitní soustava mikrofonů. Díky systému Dolby Atmos si budete připadat jak v domácím kině. Čím vás tento počítač ještě zaujme?

počítač Apple iMac 24" M1 2021
Stylový stroj

Není to jen výkonný počítač, je to zároveň designový kousek, který vynikne v každém interiéru. Jeho tloušťka činí pouhých 11,5 mm. Za své tenké tělo vděčí čipu M1, který v sobě integruje procesor, grafiku, paměť a další komponenty. Jeden malý čip, který je vložen do útlé konstrukce. To dělá z iMacu kompaktní počítač o hmotnosti necelých 5 kg.

počítač Apple iMac 24" M1 2021
Ostrý obraz

Retina obrazovka o rozlišení 4,5K vám zprostředkuje zážitek plný jemných detailů při vysoké ostrosti. Veškerý video obsah bude díky více než miliardě barev jako živý. Antireflexní vrstva zajistí pohodlí pro vaše oči a dobrou čitelnost. Pracujete celý den? Technologie True Tone může přizpůsobovat barevnou teplotu displeje aktuálním světelným podmínkám. Výsledný obraz bude vždy přirozený, ať už pracujete s grafickými programy, sledujete videa nebo využíváte kancelářské aplikace.

počítač Apple iMac 24" M1 2021
Videohovory ve vysokém rozlišení

Tento iMac je připraven zprostředkovat kvalitní videohovor, kde bude vše jasně vidět a slyšet. FaceTime HD kamera o rozlišení 1080p výrazně zvýší úroveň vašich videokonferencí. Snímač zachytí více světla a obrazový procesor se postará o správné vykreslení všech barev a stínů. Mikrofony zaznamenají všechno čistě a v přirozeném znění. Můžete si volat, stříhat zvuk nebo nahrávat podcasty, vše ve studiové kvalitě.

počítač Apple iMac 24" M1 2021 aplikace
Vyspělý operační systém

Spojení procesoru M1 a macOS Big Sur činí z iMacu počítač s pokročilým operačním systémem, se kterým se bude pohodlně pracovat. Ze spánku se probudí téměř ihned, aplikace se spouští okamžitě a celkově vše funguje hladce a svižně. Práce s náročnými programy bude velká radost, protože i při vyšší zátěži zůstane iMac výkonný a přitom tichý.

počítač Apple iMac 24" M1 2021
Prostorový zvuk

iMac může fungovat i jako multimediální centrum, ve kterém si přehrajte filmy, hudbu, seriály a vůbec jakýkoliv audiovizuální obsah ve vysoké kvalitě. Reproduktory s vyspělými algoritmy podporují přehrávání zvuku Dolby Atmos. Budete doslova obklopeni zvukem, který se rozlehne všude kolem. Připočítáme-li k tomu velký 24“ Retina displej, vznikne vám domácí kino, které vás vtáhne do děje.

Magic Mouse a Magic Keyboard
Praktické příslušenství

Kromě iMacu naleznete v balení také klávesnici Magic Keyboard a myš Magic Mouse. Díky nim bude práce na počítači ještě více komfortní. Klávesnice je nově vybavená klávesami pro Spotlight, diktování, funkci Nerušit a emotikony.

Aplikace všeho druhu

Apple Store nabízí nepřeberné množství programů, které si můžete do svého iMacu pořídit. Každý si najde to svoje. Díky procesoru M1 a operačnímu systému macOS Big Sur na něm spustíte i vaše oblíbené aplikace pro iPhone nebo iPad. iMac s těmito zařízeními snadno spárujete a budete mít vše pohromadě a přehledně v jednom Apple systému.

Parametry

Typ počítačeall in one
Typ procesoruApple Silicon
Operační paměť8 GB
Zaměření počítačeprofesionální
Počet jader procesoruosmijádrový
Typ úložištěSSD

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Stolní počítače Apple

Všechny stolní počítače Apple