Hlavní obsah stránky

Anglická kuchyně slečny Elizy: Román o viktoriánském kuchařském umění a přátelství - Annabel Abbsová (2022, pevná)

  • kniha Anglická kuchyně slečny Elizy: Román o viktoriánském kuchařském umění a přátelství - Annabel Abbsová (2022, pevná)
kniha Anglická kuchyně slečny Elizy: Román o viktoriánském kuchařském umění a přátelství - Annabel Abbsová (2022, pevná)

Anglie, 1837. Na trůn nastoupila královna Viktorie a Anglii zaplavila spousta nových, zajímavých in grediencí od koření po exotické ovoce.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNakladatelství Argo

Popis

Anglie, 1837. Na trůn nastoupila královna Viktorie a Anglii zaplavila spousta nových, zajímavých in grediencí od koření po exotické ovoce. Eliza Actonová však netouží trávit čas v kuchyni, ale chce se věnovat poezii. Nakladatel však její sbírku básní odmítá a navrhuje, aby napsala knihu o vaření. Elizu návrh pohorší a nehodlá se jím zabývat. Vzápětí je ale její otec nucen kvůli bankrotu opustit zemi a Eliza z existenčních důvodů na nabídku sepsat kuchařku kývne.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2022
Produktové číslo978-80-257-3846-7
Počet stran320
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Romány, povídky, novely Nakladatelství Argo

Všechny romány, povídky, novely Nakladatelství Argo