Průměr kouřovodu 120 mmTrubka je určena pro připojování kamen a krbových vložek do komína. Trubky jsou vyrobené z kvalitní oceli za dodržení nejpřísnějších podmínek.
Informace o Ametaltop Trubka kouřová s klapkou 120/330/1,5
Popis
Trubka je určena pro připojování kamen a krbových vložek do komína. Trubky jsou vyrobené z kvalitní oceli za dodržení nejpřísnějších podmínek. Odolávají teplotě spalin ve výši 450°C. Trubky je nutné při instalaci sešroubovat k sobě, aby se zamezilo jakéhokoliv pohybu. Kouřová cesta musí být co nejkratší.
Informace o produktu mohou být nepřesné nebo nekompletní. Doporučujeme si je ověřit před nákupem u vybraného prodejce.
Recenze 83%
Hodnocení: 83%
8 recenzí
5
3x
4
4x
3
0x
2
1x
1
0x
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Přidání nového hodnocení
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Registrovaný uživatel8. října 2022
Hodnocení: 40%
Ve zpracování.Tvar stáčení nebo lisování.Spoj trubky svar za peníze které jsem investoval si výrobek zaslouží určítě pečlivější provedení.Zdůvodu že je topná sezona tak jsem výrobek nevrátil.