Hlavní obsah stránky

Ambi Pur Bathroom 2x 7,5 ml

  • osvěžovač vzduchu Ambi Pur Bathroom 2x 7,5 ml
osvěžovač vzduchu Ambi Pur Bathroom 2x 7,5 ml

Tento koupelnový osvěžovač vzduchu pro nepřetržité použití bez elektřiny odstraňuje pachy ze vzduchu, a navíc zabraňuje jejich usazování na měkkých površích, jako jsou ručníky, vany a sprchové závěsy. Díky jedinečné technologii Odour ClearTM přináší Ambi Pur Bathroom nepřetržitou svěžest po dobu až 45 dnů, aby byla vaše koupelna neustále připravená přijmout hosty.

Vybrat variantu (2)

Ambi Pur Bathroom 2x 7,5 ml Lavender

2 varianty pro
Ambi Pur Bathroom 2x 7,5 ml

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuAmbi Pur

Popis

Tento koupelnový osvěžovač vzduchu pro nepřetržité použití bez elektřiny odstraňuje pachy ze vzduchu, a navíc zabraňuje jejich usazování na měkkých površích, jako jsou ručníky, vany a sprchové závěsy. Díky jedinečné technologii Odour ClearTM přináší Ambi Pur Bathroom nepřetržitou svěžest po dobu až 45 dnů, aby byla vaše koupelna neustále připravená přijmout hosty. Protože nepotřebujete elektřinu ani baterie, Ambi Pur Bathroom se pohodlně a snadno používá. Balení obsahuje 2 ks.

Parametry

Automatickýano
Typ osvěžovačeodpařovací
Elektrickýne
Určení osvěžovačedomácí
Přírodníne
Objem15 ml

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Osvěžovače vzduchu Ambi Pur