Hlavní obsah stránky

Albi Ubongo

  • desková hra Albi Ubongo
  • desková hra Albi Ubongo
  • desková hra Albi Ubongo
desková hra Albi Ubongo

Rodinná hra Ubongo přináší zábavu, napětí i nutnost strategického myšlení. Vyřešte hlavolamy, posbírejte drahokamy a porazte soupeře v záhadné džungli Afriky mezi šamany.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuAlbi

Popis

Rodinná hra Ubongo přináší zábavu, napětí i nutnost strategického myšlení. Vyřešte hlavolamy, posbírejte drahokamy a porazte soupeře v záhadné džungli Afriky mezi šamany.

Klíčové vlastnosti
  • rozvoj logického a strategického uvažování

  • nutnost rychlého rozhodování

  • pro 2 – 4 hráče

  • pro dospělé i děti od 8 let

  • délka hry 30 minut a více

Rodinná hra Albi Ubongo

Tato společenská hra vám přináší nejen zábavu, ale zároveň podporuje rozvoj logického myšlení u dětí a potrápí hlavu i těm starším. Nabízí ideální poměr rychlosti a strategie, ale i představivosti a schopnosti, co nejrychleji vyřešit topologické úkoly.

Albi Ubongo
Průběh hry

Hra se odehrává v hlubokém nitru černé Afriky, kde jsou ukryty diamanty obrovské hodnoty, a jen místní šamani znají cestu k nim. Najděte i vy tu nejrychlejší trasu k pokladu prostřednictvím hlavolamů. Stačí být pohotový, mít bystrou hlavu, správně složit skládačku z jednotlivých barevných dílků dle předlohy a posouvat svou figurku rychle po hrací ploše. Jen tak se vám podaří nasbírat co nejvíce drahokamů, než se přesypou hodiny, a zařvat vítězný pokřik Ubongo. Vítězem je hráč, který získá nejvíce kamenů stejné barvy. Pokud chcete soupeřit ve dvou, zkuste variantu Ubongo Duel a pokud vás zajímá ještě rozšířenější verze této hry, je tu pro vás Ubongo 3D či Ubongo 3D family.

Obsah balení

V balení naleznete 36 hracích karet (se 432 zadáními), 4 × 12 barevných dílků, kostku, přesýpací hodiny, plátěný pytlík, ukazatel kol a 58 drahokamů.

Pokud hledáte hru na dovolenou, doporučujeme variantu Ubongo na cesty. Hra Ubongo je také kombinovatelná s verzí Ubongo Junior, která nabízí těžší i lehčí skládačku pro menší hráče.

Parametry

Typ deskové hrylogická
Minimální počet hráčů2
Jazykčeština
Maximální doba hraní40 min.
Minimální věk hráčů8 roků
Maximální počet hráčů4
Doba hraní20 min.

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Deskové hry Albi

Všechny deskové hry Albi