Hlavní obsah stránky

Albi Scythe

  • desková hra Albi Scythe
  • desková hra Albi Scythe
  • desková hra Albi Scythe
desková hra Albi Scythe

Scythe je budovatelská hra pro náročné, která postaví hráče do role vůdců pětice národů, které spolu soupeří. Je zasazená východoevropských mocností v alternativní historii na počátku minulého století.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuAlbi

Popis

Scythe je budovatelská hra pro náročné, která postaví hráče do role vůdců pětice národů, které spolu soupeří. Je zasazená východoevropských mocností v alternativní historii na počátku minulého století. Tedy do časů, které přály jak rozvoji zemědělství, tak válce, zlomeným srdcím, zrezavělým strojům, vynálezům i honbě za úctou.

Klíčové vlastnosti
  • hra pro 1-5 hráčů
  • od 14 let
  • jedna hra na 2+ hodiny

Budovatelská desková hra Scythe

Ve hře Scythe představuje každý hráč postavu náležící k jedné z pěti východoevropských stran konfliktu, které se snaží vydělat bohatství pro svůj národ na území obklopující tajemnou Továrnu. Hráči zde budou dobývat území, najímat nové rekruty, těžit suroviny, získávat rolníky, budovat stavby a ještě aktivovat obrovské mechanické roboty.

Revoluční systém správy surovin, vylepšování technologií a budování obřích kráčejících strojů – mechů, spolu s nádhernými ilustracemi tvoří dohromady jednu z nejúspěšnějších her poslední doby.

Hru Scythe je možné dále rozšířit o Scythe: Titáni nebes nebo Scythe: Vzestup Fenrise.

Parametry

Typ deskové hrystrategická
Minimální počet hráčů1
Jazykčeština
Režim pro jednoho hráčeano
Minimální věk hráčů14 roků
Maximální počet hráčů5
Doba hraní60 min.
Maximální doba hraní120 min.

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Deskové hry Albi

Všechny deskové hry Albi