Hlavní obsah stránky

AL-KO T 13-93.7 HD

  • zahradní traktor AL-KO T 13-93.7 HD
  • zahradní traktor AL-KO T 13-93.7 HD
  • zahradní traktor AL-KO T 13-93.7 HD
  • zahradní traktor AL-KO T 13-93.7 HD
zahradní traktor AL-KO T 13-93.7 HD

Zahradní traktor AL-KO T 13-93.7 HD z řady Comfort se vám bude hodit na posečení travnatých ploch střední velikosti. Traktor pohání motor Briggs&Stratton o výkonu 13 HP/8,3 kW a šířka záběru činí 93 cm.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuAL-KO

Popis

Zahradní traktor AL-KO T 13-93.7 HD z řady Comfort se vám bude hodit na posečení travnatých ploch střední velikosti. Traktor pohání motor Briggs&Stratton o výkonu 13 HP/8,3 kW a šířka záběru činí 93 cm. Nastavitelnou pákou je možné upravit výšku sečení od 30 do 80 mm. Posečená tráva je odváděna do velkého sběrného koše o objemu 220 litrů, který snadno vysypete přímo ze sedadla řidiče pomocí teleskopické tyče.

Klíčové vlastnosti
  • jednoduché a přehledné ovládání
  • volitelná možnost mulčování
  • dvounožové žací ústrojí uložené v kuličkových ložiscích
  • široká kola pro optimální trakci
  • jednoduchá přestavba na zimní provoz
  • plynulá regulace rychlosti

Zahradní traktor AL-KO T 13-93.7 HD

Zahradní traktor T 13-93.7 HD od výrobce AL-KO se vyznačuje dlouhou životností žacího ústrojí z s ocelového plechu a o perfektní střih se pak postará dvounožový žací systém. Pokud budete chtít provádět údržbu na žacím ústrojí, není nic snadnějšího než ho během chvíle demontovat. Na přední část traktoru můžete namontovat sněhovou radlici nebo využít další příslušenství jako zahradní válec či přívěsný vozík. O perfektní trakci se postarají kola o průměru 15" a 18", které překonají každou nerovnost. Na naplněný koš vás upozorní zvukový signál a komfortnost ovládání stroje zajistí i přehledně rozmístěné ovládací prvky a ergonomicky tvarovaný volant. A díky promyšlené ergonomii traktoru se nemusíte bát ani při nastupování nebo vystupování z traktoru. AL-KO T 13-93.7 HD

Parametry

Funkce mulčováníano
Výhozový komínne
Tempomatne
Druh převodovkyhydrostatická
Typ výhozuzadní
Nastavení výšky sečeníano

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Zahradní traktory AL-KO

Všechny zahradní traktory AL-KO