Napětí 48 VAkumulátor DTP48200 48 V 200 Ah je určen pro solární systémy s nominálním napětím 48 V (jmenovité napětí 51,2 V). Tento LiFePO4 akumulátor nabízí kapacitu 10,24 kWh a je vybaven integrovaným bateriovým managementem BMS, který zajišťuje řízení a kontrolu nabíjení.
Akumulátor DTP48200 48 V 200 Ah je určen pro solární systémy s nominálním napětím 48 V (jmenovité napětí 51,2 V). Tento LiFePO4 akumulátor nabízí kapacitu 10,24 kWh a je vybaven integrovaným bateriovým managementem BMS, který zajišťuje řízení a kontrolu nabíjení.
Akumulátor disponuje komunikačními rozhraními RS485 a CAN pro komunikaci s paralelními bateriemi a měničem. Pro údržbu a aktualizaci softwaru je k dispozici port RS232. Akumulátor je kompatibilní s hybridními měniči MPS-5500 a měniči Deye, kde je odzkoušena komunikace mezi baterií a měničem.
Technické parametry zahrnují kapacitu 200 Ah, vybíjecí napětí minimálně 46,4 V a nabíjecí napětí maximálně 57,6 V. Optimální nabíjecí proud je 50 A, maximální nabíjecí proud dosahuje 75 A, přičemž špičkově může dosáhnout až 100 A. Akumulátor má více než 3000 nabíjecích cyklů při teplotě 25°C a nabíjecím/vybíjecím proudu 0,5C.
Maximální počet paralelních baterií je 15 a maximální hloubka vybití činí 95 %. Provozní teplota při nabíjení je v rozmezí 0 až 50 °C, při vybíjení -10 až 50 °C. Skladovací teplota se pohybuje od -20 do 60 °C a vlhkost od 5 % do 95 %. Hmotnost akumulátoru je 95 kg.
Součástí balení jsou kladný a záporný napájecí konektor, komunikační kabel, zemnící kabel a montážní deska na stěnu. Možnost rozvozu našimi vozidly je dostupná v okolí Ostravy, Frýdku-Místku, Frýdlantu, Havířova, Karviné, Nového Jičína a Hranic na Moravě. Manuál a specifikace k produktu jsou ke stažení na webu.