Hlavní obsah stránky

After 2: Přiznání - Anna Todd

  • kniha After 2: Přiznání - Anna Todd
  • kniha After 2: Přiznání - Anna Todd
kniha After 2: Přiznání - Anna Todd

Pokračování světového bestselleru a literárního fenoménu After – Polibek úspěšné autorky Anny Todd. Tessa s Hardinem se rozešli.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuYoli

Popis

Pokračování světového bestselleru a literárního fenoménu After – Polibek úspěšné autorky Anny Todd. Tessa s Hardinem se rozešli. Ona je rozhodnutá s ním naprosto skončit. On se pokusí získat další šanci. Podaří se Tesse po Hardinově hrozné zradě uspořádat si opět svůj život, najít si nového přítele, který se k ní bude hodit víc a vrátit se tak do zajetých kolejí? Nebo se jí Hardin vrátí do života s přesvědčením, že je schopný se kvůli ní změnit? Ať to dopadne jak chce, jedno je jasné. Čeká nás další emocionální houpačka, tentokrát rozprostřená na šesti stech stránkách Přiznání.

Klíčové vlastnosti
  • romantická beletrie
  • příjemná oddychovka
  • druhý díl série After

Druhý díl After - Přiznání od Anny Todd

Hardinova nálada se opět mění během okamžiku. Jeho žárlivost, která mnohdy stoupá až do nebeských výšin, dokáže odstartovat jediný pohled na Tessu a jiného chlapa. Naopak Tessino odhodlání dokáže nalomit jediný pohled na Hardina. Mohou dvě naprosto odlišné osobnosti skončit spolu tak, aby jim to klapalo?

After Přiznání Anna Todd
Osudová láska

Láska Tessy a Hardina je osudová a jeden bez druhého nemůže být, ale nespálila se Tessa už příliš? Když se Tessa dozví, že s ní Hardin začal chodit kvůli sázce, kterou uzavřel s přáteli, je zdrcená. Není to poprvé, co se přesvědčila, že kluk, do kterého se zamilovala, dokáže být pěkně krutý, ale takové ponížení nečekala ani v nejhorším snu. Musí se smířit s tím, že Hardin navždy zůstane Hardinem. Rozum i nejbližší okolí jí radí, aby se Hardina už navždy vzdala, nebyla by první, kterou ponížil a odkopl. Kvůli Hardinovi odstavila na vedlejší kolej všechno, na čem jí záleželo – školu, kamarády, matku, přítele. Měla by si zachovat zdravý rozum a nechat tuto kapitolu už být, dřív než se spálí ještě víc. To se ale lehko řekne, navíc při představě vášnivé noci strávené v jeho náručí. Elektrizující dotyky. Nenasytné polibky. Hardin se před ní kaje. Dokáže se ale opravdu změnit? Tessu čeká jedno z nejtěžších rozhodnutí.

Anna Todd autorka série After
O autorce

Anna Todd je autorka známé young adult série After. Je jí 25 let a žije spolu se svým manželem v Texasu. After publikovala Todd na veřejnou síť Wattpad, kde jí četly miliony lidí po celém světě. Tato série je založena na kapele One Direction. První kapitolu - After 1: Polibek Anna Todd napsala již v roce 2013. Stala se rychle populární a dočkala se i filmová adaptace. Stala se rychle populární a dočkala se i filmové adaptace. Na druhý dál navazují díly After 3: Tajemství a After 4: Pouto.

O nakladatelství

Yoli se zaměřuje na literaturu v žánrech young adult a new adult, tedy převážně pro mladé dospělé. Nabízí široké spektrum překladů současné tvorby, od dystopií či fantasy až po romance.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2020
Počet stran616
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Dívčí romány a povídky Yoli

Všechny dívčí romány a povídky Yoli