Hlavní obsah stránky

AEG HBS 1000 E

  • bruska AEG HBS 1000 E
bruska AEG HBS 1000 E

Nový nepřéhlédnutelný a velice zdařilí design pásové brusky s plynulou předvolbou rychlosti pásu pomocí regulačního kolečka, která zajišťuje optimální broušení všech materiálů. Disponuje výkonným 1010W motorem, elektronickým řízením rychlosti pro optimální výsledek práce a napínací pákou pro rychlou a snadnou výměnu brusného pásu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuAEG

Popis

Nový nepřéhlédnutelný a velice zdařilí design pásové brusky s plynulou předvolbou rychlosti pásu pomocí regulačního kolečka, která zajišťuje optimální broušení všech materiálů. Disponuje výkonným 1010W motorem, elektronickým řízením rychlosti pro optimální výsledek práce a napínací pákou pro rychlou a snadnou výměnu brusného pásu. Uhlíky jsou snadno dostupné pro snadnou výměnu. Nabízí kompaktní konstrukci pro broušení při krajích, která je vyrobena tlakovým litím a je tak velmi odolná a pevná. Odsávání prachu je možné buď do filtračního vaku či do vysavače.

Parametry

Typ bruskypásová
Šíře brusné plochy75 mm
Hmotnost5,1 kg
Příkon1,01 kW
Leštičkane
Produktové číslo4935 4132 05

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Brusky AEG

Všechny brusky AEG