Hlavní obsah stránky

adidas 3 Stripe Essentials Bag Black/White

  • taška adidas 3 Stripe Essentials Bag Black/White
taška adidas 3 Stripe Essentials Bag Black/White

adidas 3 Stripe Team Bag Medium Black/White N, adidas 3 Stripe Team Bag Medium Adidas 3 Stripe Team Bag Medium je ideální pro ukládání všech vašich sadu, když se vydáte na hru s velkým hlavním prostoru na zip, kapsa na zip na každé straně a malou kapsou na přední straně. Tato adidas taška má nastavitelný ramenní popruh pro snadné a pohodlné nošení, spolu se dvěma úchyty na horní pro rychlé uchopení a nohama na dno pro dlouhou životnost, zakončená adidas branding.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuadidas

Popis

adidas 3 Stripe Team Bag Medium Black/White N, adidas 3 Stripe Team Bag Medium Adidas 3 Stripe Team Bag Medium je ideální pro ukládání všech vašich sadu, když se vydáte na hru s velkým hlavním prostoru na zip, kapsa na zip na každé straně a malou kapsou na přední straně. Tato adidas taška má nastavitelný ramenní popruh pro snadné a pohodlné nošení, spolu se dvěma úchyty na horní pro rychlé uchopení a nohama na dno pro dlouhou životnost, zakončená adidas

Parametry

Produktové číslo70318240000

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Tašky a brašny přes rameno adidas