Hlavní obsah stránky

ABYstyle Harry Potter Bradavice De Luxe hnědá

  • taška ABYstyle Harry Potter Bradavice De Luxe hnědá
taška ABYstyle Harry Potter Bradavice De Luxe hnědá

Ať už se právě vydáváte do školy čar a kouzel v Bradavicích, míříte na Nástupiště 9 a 3/4, odkud vyjíždí slavný Bradavický expres, nebo se chystáte do školy či práce v našem mudlovském světě, tato krásná taška s nastavitelným popruhem přes rameno vám zajisté přijde vhod. Brašna se zavírá pomocí páru přezek, uvnitř se nachází kapsa na zip a brašna je vhodná pro laptop o úhlopříčce maximálně 15 .pro fanoušky Harry Potteranastavitelný popruhkapsa na zip uvnitřzavírání pomocí magnetůoficiálně licencovaný produkt.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuABYstyle

Popis

Ať už se právě vydáváte do školy čar a kouzel v Bradavicích, míříte na Nástupiště 9 a 3/4, odkud vyjíždí slavný Bradavický expres, nebo se chystáte do školy či práce v našem mudlovském světě, tato krásná taška s nastavitelným popruhem přes rameno vám zajisté přijde vhod. Brašna se zavírá pomocí páru přezek, uvnitř se nachází kapsa na zip a brašna je vhodná pro laptop o úhlopříčce maximálně 15 .pro fanoušky Harry Potteranastavitelný popruhkapsa na zip uvnitřzavírání pomocí magnetůoficiálně licencovaný produkt

Parametry

Barvahnědá
Materiál taškypolyester
Určeníunisex
Stylcasual

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné