Hlavní obsah stránky

ADC Blackfire Dobble Anniversary

  • karetní hra ADC Blackfire Dobble Anniversary
  • karetní hra ADC Blackfire Dobble Anniversary
karetní hra ADC Blackfire Dobble Anniversary

Nová edice postřehového bestselleru k desátému výročí hry Dobble obsahuje 2 samostatné balíčky 55 karet velkého formátu. První balíček obsahuje svítícími symboly z říše strašidel a druhý balíček symboly se zlatou barvou ve stylu oslavy.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuADC Blackfire

Popis

Nová edice postřehového bestselleru k desátému výročí hry Dobble obsahuje 2 samostatné balíčky 55 karet velkého formátu.

První balíček obsahuje svítícími symboly z říše strašidel a druhý balíček symboly se zlatou barvou ve stylu oslavy.

Rychlost, postřeh, reflexy. 8 symbolů na kartě a každé dvě karty spolu mají společný pouze jeden! Hra nabízí zcela unikátní zábavu. Hráči zde hledají dva stejné symboly na kartách při různých verzích hry (v pravidlech je popsáno celkem 5 her). Super jsou kulaté karty i jednoduchá pravidla vysvětlená doslova za pár sekund.

Cílová skupina jsou děti i rodiče - všichni, kdo se chtějí pořádně bavit a nemají čas pročítat dlouhá pravidla. Plechová krabička zaručuje bezpečí karet a je i další přidanou hodnotou. Hra je určena pro 2-8 hráčů od 6 let.

Dobble je v dostání v různých variantách. Hra Dobble 1-2-3 je určená těm nejmenším dětem a pomáhá jim poznávat tvary, čísla a barvy. Dobble Kids si zahrají děti od 10 let. Dobble 360° vám hru pro změnu ztíží o 360°!

Parametry

Věk dítěte6 roků
Typ karetzákladní hra
Maximální počet hráčů8
Počet karet v balení110
Minimální počet hráčů2
Produktové čísloASDOANNCZ01

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Ostatní karetní hry ADC Blackfire

Všechny ostatní karetní hry ADC Blackfire