TřípólovýSpínač automatický se snímačem pohybu Swing má úhel pokrytí cca 180° (1 snímací rovina). Nastavitelné hodnoty (na zadní straně krytu) jsou prahové osvětlení (1 - 1000 lx), citlivost snímání, zpoždění vypnutí (5 s - 10 min., příp.
Spínač automatický se snímačem pohybu Swing má úhel pokrytí cca 180° (1 snímací rovina). Nastavitelné hodnoty (na zadní straně krytu) jsou prahové osvětlení (1 - 1000 lx), citlivost snímání, zpoždění vypnutí (5 s - 10 min., příp. stiskem integrovaného tlačítka na 15, 30, 45, 60 min). Pracovní teplota je –10 °C až +55 °C. Spínacím prvkem je relé.
Je vhodný pro vakuové nebo halogenové žárovky 230 V AC (2 300 W), pro halogenové žárovky připojené přes konvenční (vinutý) nebo elektronický transformátor (1 750 V·A) a pro zářivky s kapacitní kompenzací (500 V·A / 64 µF). Také ho můžeme použít např. pro kompaktní zářivky na 230 V AC se závitovou paticí (tzv. úsporné žárovky) nebo svítidla s LED. Disponuje 3vodičovým připojením.