Výrobce telefonu HUAWEI, tvrzené skloVyšší odolnost proti praskání než u jiných tvrzených skel díky temperování při 420 °C a nově přidané vrstvě Anti-Crash. Vícevrstvá konstrukce zvyšuje ochranu proti praskání, podobně jako ve skleněných panelech proti vloupání.
Vyšší odolnost proti praskání než u jiných tvrzených skel díky temperování při 420 °C a nově přidané vrstvě Anti-Crash. Vícevrstvá konstrukce zvyšuje ochranu proti praskání, podobně jako ve skleněných panelech proti vloupání. Nejvyšší komfort je zajištěn díky použití zaoblených hran 2,5D a minimální tloušťce 0,3 mm.
Díky lipofóbní vrstvě je HardGlass perfektně hladké, téměř cítíte, jako byste se dotýkali přímo displeje. Také usnadňuje odstraňování otisků prstů z povrchu displeje a jiných nečistot.