Hlavička stránky

Spreje na opalování

Snadno a rychle se aplikují. Efektivně se vstřebávají a nezanechávají mastný nebo lepivý pocit na pleti, což je příjemné zejména v teplých letních měsících. Mohou být také vhodné pro aplikaci na obtížně dostupná místa, jako jsou uši nebo zadní část krku. Slouží k prevenci popálenin, předčasnému stárnutí pokožky a prevenci rizika vzniku rakoviny kůže.

Ochranný faktor

Udává, jak dlouho může být pokožka vystavena slunci bez rizika poškození. Čím vyšší je SPF, tím silnější je ochrana před UV zářením.

  • Do 20 SPF – Vhodné pro tmavší typy pleti, které se snadno opalují. Využijí je spíše osoby s tmavými vlasy. Ideální pro fototyp 5. Nižší faktor znamená, že můžete být na slunci bez rizika spálení relativně krátkou dobu.
  • 20 až 40 SPF – Sáhnout by po této ochraně měly osoby s fototypem 3 nebo 4. Díky nim můžete být na slunci relativně déle než s nižším SPF. Ideální pro osoby se světlejšími vlasy s citlivou pokožkou.
  • 40 SPF a více – Pro velmi citlivé druhy pleti s fototypem 1. Využijete je u moře nebo v tropických oblastech. Ideální pro děti. Vysoký SPF faktor vám umožní být na slunci dlouho bez rizika spálení.

Spreje na opalování na obličej

Spreje na opalování na obličej a na tělo se liší především složením. Obsahují složky vhodné pro citlivější pleť obličeje, mohou být nekomedogenní (neucpávají póry) a mohou obsahovat další složky proti stárnutí pleti. Naopak spreje na tělo jsou formulovány tak, aby poskytovaly ochranu větším plochám a mohou být odolnější vůči vodě a potu.

Vlastnosti

  • Dětské – Disponují šetrným složením, které jemně pečuje o dětskou pokožku. Většinou mají vysoký stupeň ochrany, aby se nemusely tak často aplikovat a bývají voděodolné, protože děti v teplejších dnech řádí ve vodě.
  • BIO / přírodní / bez parfemace – Využijete, pokud chcete přírodní ochranu bez zbytečných chemických přísad a vůní.
  • Vegan – Neobsahují žádné složky živočišného původu.
  • Do solária – Ulehčují opalování v soláriu a chrání vaši pokožku před poškozením intenzivním zářením.
  • Třpytivý efekt – Po aplikaci bude pokožka jasná, třpytivá a zářivá, což umocní a zdůrazní opálení.
  • Na pigmentové skvrny – Ochrání už vzniklé pigmentové skvrny od zvětšování a tmavnutí, a zároveň zabraňuje rozvoji dalších pigmentových skvrn.
Hlavní obsah stránky

Spreje na opalování

Snadno a rychle se aplikují. Efektivně se vstřebávají a nezanechávají mastný nebo lepivý pocit na pleti, což je příjemné zejména v teplých letních měsících. Mohou být také vhodné pro aplikaci na obtížně dostupná místa, jako jsou uši nebo zadní část krku. Slouží k prevenci popálenin, předčasnému stárnutí pokožky a prevenci rizika vzniku rakoviny kůže.

Ochranný faktor

Udává, jak dlouho může být pokožka vystavena slunci bez rizika poškození. Čím vyšší je SPF, tím silnější je ochrana před UV zářením.

  • Do 20 SPF – Vhodné pro tmavší typy pleti, které se snadno opalují. Využijí je spíše osoby s tmavými vlasy. Ideální pro fototyp 5. Nižší faktor znamená, že můžete být na slunci bez rizika spálení relativně krátkou dobu.
  • 20 až 40 SPF – Sáhnout by po této ochraně měly osoby s fototypem 3 nebo 4. Díky nim můžete být na slunci relativně déle než s nižším SPF. Ideální pro osoby se světlejšími vlasy s citlivou pokožkou.
  • 40 SPF a více – Pro velmi citlivé druhy pleti s fototypem 1. Využijete je u moře nebo v tropických oblastech. Ideální pro děti. Vysoký SPF faktor vám umožní být na slunci dlouho bez rizika spálení.

Spreje na opalování na obličej

Spreje na opalování na obličej a na tělo se liší především složením. Obsahují složky vhodné pro citlivější pleť obličeje, mohou být nekomedogenní (neucpávají póry) a mohou obsahovat další složky proti stárnutí pleti. Naopak spreje na tělo jsou formulovány tak, aby poskytovaly ochranu větším plochám a mohou být odolnější vůči vodě a potu.

Vlastnosti

  • Dětské – Disponují šetrným složením, které jemně pečuje o dětskou pokožku. Většinou mají vysoký stupeň ochrany, aby se nemusely tak často aplikovat a bývají voděodolné, protože děti v teplejších dnech řádí ve vodě.
  • BIO / přírodní / bez parfemace – Využijete, pokud chcete přírodní ochranu bez zbytečných chemických přísad a vůní.
  • Vegan – Neobsahují žádné složky živočišného původu.
  • Do solária – Ulehčují opalování v soláriu a chrání vaši pokožku před poškozením intenzivním zářením.
  • Třpytivý efekt – Po aplikaci bude pokožka jasná, třpytivá a zářivá, což umocní a zdůrazní opálení.
  • Na pigmentové skvrny – Ochrání už vzniklé pigmentové skvrny od zvětšování a tmavnutí, a zároveň zabraňuje rozvoji dalších pigmentových skvrn.
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Sprej na opalování Dermedic Sunbrella mléko na opalování SPF50+

Dermedic Sunbrella mléko na opalování SPF50+, 150 ml

od 225 Kč

  • Mléko
  • Typ pleti citlivá
  • Dětský
  • Na pigmentové skvrny
  • Voděodolný

Dermedic Sunbrella Mléko na opalování SPF50+ je ochranný sprej určený pro dospělé, který nabízí vysoký ochranný faktor SPF 50+. Tento přípravek poskytuje komplexní ochranu před škodlivým…

od 225 Kč

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Dermacol Voděodolný suchý olej na opalování SPF50 150 ml

Dermacol Voděodolný suchý olej na opalování SPF50 150 ml

3

od 369 Kč

  • Suchý sprej
  • Olej
  • Typ pleti všechny typy
  • Na obličej
  • Na pigmentové skvrny

Voděodolný suchý olej na opalování s ochranným faktorem SPF50 poskytuje vysokou ochranu před škodlivým slunečním zářením. Je vhodný pro všechny typy pleti, které vyžadují intenzivní péči a…

od 369 Kč

v 26 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Ladival Citlivá dětská pokožka sprej SPF50+ 150 ml

Ladival Citlivá dětská pokožka sprej SPF50+ 150 ml

2

od 322 Kč

  • Typ pleti citlivá
  • Na obličej
  • Dětský
  • Bez parfemace
  • Voděodolný

Ladival Citlivá dětská pokožka sprej SPF50+ 150 ml od výrobce Ladival je opalovací přípravek určený pro děti a batolata od 6 měsíců věku. Tento sprej je speciálně navržen pro ochranu citlivé…

od 322 Kč

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Sebamed OF 50 dětský opalovací spray 200 ml

Sebamed OF 50 dětský opalovací spray 200 ml

7

od 318 Kč

1 590 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 50 SPF
  • 200 ml

Dětský opalovací spray poskytuje vysokou ochranu proti UVA/UVB záření. Je vhodný i pro citlivou pokožku a pro děti od narození. Po dobu 6 hodin je spray odolný proti vodě, písku a dokonce i…

od 318 Kč

od 1 590 Kč/l

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Pierre Fabre A-DERMA Protect SPF 50+ 200 ml

Pierre Fabre A-DERMA Protect SPF 50+ 200 ml

1

od 540 Kč

2 700 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 50 SPF
  • 200 ml

Ochranný sprey A-Derma Protect SPF 50 poskytuje velmi vysokou ochranu pro křehkou fragilní kůži. Sprey je voděodolný a obsahuje výtažek z ovsa Rhealba.

od 540 Kč

od 2 700 Kč/l

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování NUXE Sun delikátní mléko SPF 50 150 ml

NUXE Sun delikátní mléko SPF 50 150 ml

5

od 285 Kč

1 900 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 50 SPF
  • 150 ml

Mléko na obličej i tělo s vodními a slunečními květy pro bronzové opálení. Anti-age ochrana pomáhá předcházet pigmentovým skvrnám a hydratuje. Vodě odolná lehká textura, odolná i proti potu, …

od 285 Kč

od 1 900 Kč/l

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Nivea Sun Protect & Bronze Spray SPF30 200 ml

Nivea Sun Protect & Bronze Spray SPF30 200 ml

24

od 240 Kč

  • Pumpičkový
  • Typ pleti normální
  • Voděodolný
  • UVA
  • UVB

Sprej na opalování Nivea Sun Protect & Bronze obsahuje přírodní rostlinné výtažky, které přispívají k intenzivnějšímu opálení pokožky. Vysoce účinný systém UVA a UVB filtrů poskytuje okamžitou…

od 240 Kč

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Holika Holika Aloe Cooling Sunscreen Spray SPF50 100 ml

Holika Holika Aloe Cooling Sunscreen Spray SPF50 100 ml

od 502 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Na obličej
  • Bez parfemace
  • UVA
  • UVB

Sprej na opalování s vysokým ochranným faktorem SPF 50 poskytuje účinnou ochranu proti škodlivému UV záření, které může způsobit spálení pokožky a přispět k rozvoji kožních onemocnění. Obsahuje…

od 502 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování NUXE Sun Tanning Sun Oil SPF50 150 ml

NUXE Sun Tanning Sun Oil SPF50 150 ml

od 340 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Na obličej
  • Na pigmentové skvrny
  • Voděodolný
  • Přírodní

Olej poskytuje široké spektrum UVA a UVB ochrany. Zabraňuje tak předčasnému fotostárnutí pokožky a vzniku tmavých skvrn. Poskytuje také potřebnou hydrataci i výživu a zanechává pokožku hedvábně…

od 340 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Collistar Sun Protection opalovací sprej SPF10 200 ml

Collistar Sun Protection opalovací sprej SPF10 200 ml

od 347 Kč

1 735 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 10
  • 200 ml

Sprej Collistar Moisturizing Tanning Spray SPF10 se snadno aplikuje a ihned vstřebává. Praktické balení umožňuje rychlé nanesení na špatně dostupná místa. Sprej dokonale chrání pokožku před…

od 347 Kč

od 1 735 Kč/l

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování NUXE Delicious Sun Spray SPF30 150 ml

NUXE Delicious Sun Spray SPF30 150 ml

od 312 Kč

2 080 Kč/l
  • Na obličej
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 150 ml

Sprej na opalování s ultra lehkou texturou a příjemnou vůní poskytuje vysokou ochranu před UV zářením a hydratuje pokožku. Sprej se okamžitě vstřebává a zanechává pokožku jemnou, bez mastného…

od 312 Kč

od 2 080 Kč/l

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Nivea Sun Protect & Moisture sprej na opalování SPF15 200 ml

Nivea Sun Protect & Moisture sprej na opalování SPF15 200 ml

12

od 215 Kč

  • Typ pleti normální
  • Voděodolný
  • UVA
  • UVB
  • Ochranný faktor SPF 15

Sprej nabízí pohodlnou aplikaci a spolehlivou ochranu před slunečními paprsky. Poskytuje okamžitou ochranu před spálením a předčasným stárnutím vlivem slunečního záření, pomáhá snižovat riziko…

od 215 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Nivea Protect & Refresh Transparent Spray SPF30 200 ml

Nivea Protect & Refresh Transparent Spray SPF30 200 ml

9

od 179 Kč

895 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 200 ml

100% neviditelná a spolehlivá ochrana před slunečním zářením. Speciální průhledné a nemastné složení s vysoce účinným poměrem UVA a UVB filtrů, chladivý efekt, zanechává pokožku svěží a bez…

od 179 Kč

od 895 Kč/l

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování NUXE Sun sprej na opalování SPF 30 150 ml

NUXE Sun sprej na opalování SPF 30 150 ml

od 343 Kč

  • Mlha
  • Typ pleti všechny typy
  • Na obličej
  • Voděodolný
  • Přírodní

Sprej na opalování s ochranným faktorem SPF 30 poskytuje širokospektrální ochranu před UVA a UVB zářením, stejně jako před modrým světlem. Tento stupeň ochrany je vhodný pro běžné vystavení…

od 343 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Heliocare Pediatrics Transparent Spray SPF50+ 200 ml

Heliocare Pediatrics Transparent Spray SPF50+ 200 ml

6

od 522 Kč

  • Typ pleti citlivá
  • Dětský
  • Bez parfemace
  • Voděodolný
  • Hypoalergenní

Heliocare Pediatrics Transparent spray je osvěžující transparentní opalovací sprej pro snadnou ochranu dětské pokožky. Jednoduchá a rychlá aplikace na dětskou pokožku je jeho velkou výhodou. …

od 522 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Collistar Moisturizing Tanning Spray SPF 20 200 ml

Collistar Moisturizing Tanning Spray SPF 20 200 ml

od 358 Kč

1 790 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 20 SPF
  • 200 ml

Velmi osvěžující sprej na opalování se rychle vstřebává do pokožky, prakticky okamžitě uschne a zanechá vaši pokožku neuvěřitelně jemnou a hydratovanou. Zachovává tak mladistvost vaší pokožky a…

od 358 Kč

od 1 790 Kč/l

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Astrid Sun dětské mléko na opalování ve spreji SPF 30 200 ml

Astrid Sun dětské mléko na opalování ve spreji SPF 30 200 ml

5

od 149 Kč

745 Kč/l
  • Dětský
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 200 ml

Dětské mléko na opalování ve spreji OF 30 Sun nabízí vašim dětem vysokou ochranu před škodlivými slunečními paprsky. Mléko je určeno na tělo i obličej, je vysoce voděodolné a má vyvážený poměr…

od 149 Kč

od 745 Kč/l

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Eucerin Sun Spray SPF 50+ 200 ml

Eucerin Sun Spray SPF 50+ 200 ml

11

od 520 Kč

2 600 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 50 SPF
  • 200 ml

Už žádné obavy ze slunce, které ohrožuje krásu a zdraví vaší pokožky. Ochranný sprej Eucerin Sun s faktorem SPF 50+ chrání pleť před negativními vlivy slunečního záření, zároveň ji hydratuje a…

od 520 Kč

od 2 600 Kč/l

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Spray SPF50+ 150 ml

Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Spray SPF50+ 150 ml

od 319 Kč

  • Mlha
  • Typ pleti citlivá
  • Na obličej
  • Bez parfemace
  • Voděodolný

Sprej na opalování je určen pro ochranu citlivé pokožky před škodlivým slunečním zářením. Poskytuje vysoký ochranný faktor SPF 50, který zajišťuje účinnou obranu proti UVA i UVB paprskům. Tím…

od 319 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Nivea Sun Kids Protect & Care 5in1 SPF50+ 200 ml

Nivea Sun Kids Protect & Care 5in1 SPF50+ 200 ml

4

od 229 Kč

  • Typ pleti citlivá
  • Dětský
  • Voděodolný
  • UVA
  • UVB

Nivea Sun Kids Protect & Care 5in1 je opalovací sprej určený speciálně pro děti. Typ přípravku: Jedná se o opalovací sprej, který je vhodný jak na obličej, tak na tělo. Sprej je navíc barevný, …

od 229 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Lancaster Sun Beauty opalovací sprej SPF30

Lancaster Sun Beauty opalovací sprej SPF30, 100 ml

od 385 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Voděodolný
  • UVA
  • UVB
  • Ochranný faktor SPF 30

**Lancaster Sun Beauty opalovací sprej SPF30** Opalovací sprej Lancaster Sun Beauty Sun Body Water s ochranným faktorem SPF30 nabízí všestrannou ochranu kůže proti slunečnímu záření. Tento…

od 385 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování La Roche Posay Anthelios Shaka SPF50+ 200 ml

La Roche Posay Anthelios Shaka SPF50+ 200 ml

14

od 420 Kč

2 100 Kč/l
  • Voděodolný
  • Ochranný faktor SPF 50 SPF
  • 200 ml

Ochranný opalovací přípravek La Roche - Posay Anthelios Shaka je nezbytnou součástí péče o pokožku při pobytu na slunci. Chrání kůži před UVA i UVB zářením, předchází vzniku alergických reakcí…

od 420 Kč

od 2 100 Kč/l

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Collistar Supertanning Dry Oil SPF 6 200 ml

Collistar Supertanning Dry Oil SPF 6 200 ml

2

od 434 Kč

2 170 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 6 SPF
  • 200 ml

Olej na opalování Collistar Supertanning Dry Oil SPF 6 zajišťuje rychlé opálení. Udržuje pleť svěží a hladkou. Snadno se aplikuje a ihned se vstřebává.

od 434 Kč

od 2 170 Kč/l

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Clarins Brume Solaire Embellisante SPF50+ 150 ml

Clarins Brume Solaire Embellisante SPF50+ 150 ml

od 561 Kč

  • Mlha
  • Mléko
  • Typ pleti všechny typy
  • Na obličej
  • Voděodolný

Clarins Brume Solaire Embellisante SPF 50+ 150 ml Clarins Brume Solaire Embellisante je dvoufázová sluneční mlha navržená s ochranným faktorem SPF 50+. Tento produkt je ideální pro ty, kteří…

od 561 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Vivaco Sun Argan Bronz opalovací olej SPF20 100 ml

Vivaco Sun Argan Bronz opalovací olej SPF20 100 ml

4

od 95 Kč

  • Olej
  • Typ pleti všechny typy
  • Voděodolný
  • BIO
  • UVA

Chraňte pokožku svého těla před negativním vlivem UVA a UVB záření s opalovacím olejem Vivaco Sun Argan Bronz. Zabraňuje spálení a předčasnému stárnutí pokožky vlivem slunečních paprsků. Dodává…

od 95 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Garnier Ambre Solaire Kids Sensitive Advanced SPF50+

Garnier Ambre Solaire Kids Sensitive Advanced SPF50+ , 270 ml

10

od 369 Kč

  • Mléko
  • Typ pleti citlivá
  • Dětský
  • Bez parfemace
  • Voděodolný

Opalovací přípravek na tělo Garnier Ambre Solaire Kids Sensitive Advanced SPF50+ nabízí šetrnou, a přitom silnou ochranu před negativním působením UVA a UVB záření. Voděodolné složení vám…

od 369 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Collistar Sun Protection SPF 30 200 ml

Collistar Sun Protection SPF 30 200 ml

od 380 Kč

1 900 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 200 ml

Collistar Sun Protection SPF 30 je výživná pěna na opalování SPF 20. Pěna je voděodolná a snadno se nanáší. Poskytuje kůži ochranu před UV zářením, rychle se vstřebává, dodává pokožce potřebnou…

od 380 Kč

od 1 900 Kč/l

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování SVR Sun Secure Eau Solaire SPF30 200 ml

SVR Sun Secure Eau Solaire SPF30 200 ml

od 286 Kč

  • Na obličej
  • Dětský
  • Na pigmentové skvrny
  • Voděodolný
  • UVA

Sprej na opalování s ochranným faktorem SPF 30 poskytuje širokospektrální ochranu proti UVA a UVB záření, což zajišťuje účinnou prevenci před spálením a předčasným stárnutím pokožky. Objem 200…

od 286 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Altruist Sunscreen opalovací sprej SPF 50 200 ml

Altruist Sunscreen opalovací sprej SPF 50 200 ml

2

od 225 Kč

  • Mlha
  • Typ pleti všechny typy
  • Dětský
  • Bez parfemace
  • Voděodolný

Westmark Altruist Sunscreen opalovací sprej SPF 50 je určen k ochraně pokožky před škodlivými účinky UV záření. Sprej s vysokým ochranným faktorem SPF 50 poskytuje širokospektrální ochranu proti…

od 225 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Collistar Protection Supertanning Dry Oil 200 ml

Collistar Protection Supertanning Dry Oil 200 ml

1

od 415 Kč

2 075 Kč/l
  • 200 ml

Collistar Protection Supertanning Dry Oil je olej na opalování, který vám zajistí rychlé opálení, udrží pleť svěží a hladkou. Olej se snadno aplikuje a ihned se vstřebává.

od 415 Kč

od 2 075 Kč/l

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Collistar Smart Sun Protection Tanning Moisturizing Milk Spray SPF20 200 ml

Collistar Smart Sun Protection Tanning Moisturizing Milk Spray SPF20 200 ml

1

od 458 Kč

2 289 Kč/l
  • Typ pleti všechny typy
  • Na obličej
  • Voděodolný
  • Ochranný faktor SPF 20 SPF
  • 200 ml

Collistar Smart Sun Protection Tanning Moisturizing Milk Spray je inovativní pro-vitamínový opalovací přípravek, jenž poskytuje tělu a citlivé pokožce ochranu před slunečním zářením. Vzorec UV…

od 458 Kč

od 2 289 Kč/l

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Heliocare opalovací sprej SPF 50 200 ml

Heliocare opalovací sprej SPF 50 200 ml

4

od 455 Kč

  • Gel
  • Na obličej
  • Dětský
  • Bez parfemace
  • Přírodní

Pokročilá fotoimunoprotekce ve formě lehkého spreje chrání pokožku před UVB/UVA. Obsahuje Fernblock, inovativní přírodní filtr chránící pokožku před poškozením způsobeným UVB/UVA zářením. Je…

od 455 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Eucerin Dry Touch Sensitive Protect transparentní sprej SPF50 200 ml

Eucerin Dry Touch Sensitive Protect transparentní sprej SPF50 200 ml

4

od 443 Kč

2 215 Kč/l
  • Aerosol
  • Typ pleti citlivá
  • Voděodolný
  • Ochranný faktor SPF 50 SPF
  • 200 ml

Dopřejte si špičkový opalovací přípravek na tělo Eucerin Dry Touch Sensitive Protect. Tento aerosolový sprej pro nepřetržité rozprašování z mnoha úhlů zklidňuje pokožku těla a chrání ji před…

od 443 Kč

od 2 215 Kč/l

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Nubian suchý olej na opal.ve spreji SPF15 200 ml

Nubian suchý olej na opal.ve spreji SPF15 200 ml

od 279 Kč

1 395 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 15 SPF
  • 200 ml

Nubian suchý olej na opalování ve spreji SPF15 je lehký a rychle se vstřebávající olej ,který zanechá pokožku bez pocitu mastnoty. Je odolný vodě a písku. Kombinace UVA/UVB filtrů chrání pokožku…

od 279 Kč

od 1 395 Kč/l

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Astrid Sun olej na opalování SPF20 200 ml

Astrid Sun olej na opalování SPF20 200 ml

9

od 163 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Voděodolný
  • UVA
  • UVB
  • Ochranný faktor SPF 20 SPF

Olej na opalování SPF20 Sun vám nabízí střední ochranu před slunečními paprsky. Díky konzistenci oleje se lehce roztírá a rychle vstřebává. Obsahuje D-panthenol, multivitaminový komplex…

od 163 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie