Hlavička stránky

Sluneční brýle Ray-Ban

Slouží jako ochrana zraku i stylový módní doplněk. Sluneční brýle od značky Ray-Ban jsou módní klasikou. Oblíbené jsou například takzvané pilotky. Jsou vybaveny UV filtrem, který chrání před slunečním zářením a snižuje únavu očí. Skla si můžete vybrat se zabarvením, dioptrická, polarizační nebo zrcadlová.

Pro koho vybíráte sluneční brýle Ray-Ban?

  • Dámské – Stylové, lehké a elegantní. Navržené tak, aby kombinovaly praktický účel s módními trendy.
  • Pánské – Robustní a často s většími rámy, určené pro mužský styl a potřeby.
  • Dětské – Lehké a odolné, speciálně navržené pro ochranu citlivých dětských očí. Ve veselých a hravých designech.
  • Unisex – Univerzální designy vhodné pro všechny, záleží pouze na tvaru obličeje a vašich potřebách. Originální a neobvyklé designy.

Módní styl brýlí

  • Elegantní – Vyznačují se detailním designem, jsou často inspirovány módními trendy.
  • Sportovní – Navržené pro aktivní životní styl, s důrazem na funkčnost, odolnost a pohodlí.

Tvar brýlí

  • Oválné – Jemně zaoblené rámy, které sluší většině typů obličeje.
  • Kulaté – Retro styl, který dodává obličeji měkký vzhled.
  • Cat Eye – Ikonický tvar s rohy směřujícími vzhůru, populární mezi ženami pro svůj vintage vzhled.
  • Pilotky – Klasické letecké brýle aviator s charakteristickými kapkovitými skly, velmi populární. Znáte třeba z filmu Top Gun.
  • Čtvercové – Strukturované a výrazné, dodávají obličeji ostřejší rysy.
  • Obdélníkové – Moderní a univerzální, vhodné pro různé příležitosti.

Jaký zvolit materiál obruby?

  • Dřevěné – Ekologické a lehké, často ručně vyráběné pro unikátní vzhled.
  • Kovové – Odolné a elegantní, často s nastavitelnými nosníky pro pohodlné nošení.
  • Plastové – Lehké a dostupné v široké škále barev a stylů, vhodné pro každodenní použití.

Další vlastnosti slunečních brýlí

  • Dioptrické – Kombinují korekci zraku a ochranu proti slunci.
  • Fotochromatické – Automaticky se přizpůsobují intenzitě světla, ztmavují se na slunci a zesvětlují ve stínu.
  • Polarizační – Omezují odrazy a oslnění, ideální pro řidiče a vodní sporty.
  • UV400 – Poskytují plnou ochranu proti všem třem typům ultrafialového záření (UVA, UVB, UVC).
Hlavní obsah stránky

Sluneční brýle Ray-Ban

Zrušit filtry

Slouží jako ochrana zraku i stylový módní doplněk. Sluneční brýle od značky Ray-Ban jsou módní klasikou. Oblíbené jsou například takzvané pilotky. Jsou vybaveny UV filtrem, který chrání před slunečním zářením a snižuje únavu očí. Skla si můžete vybrat se zabarvením, dioptrická, polarizační nebo zrcadlová.

Pro koho vybíráte sluneční brýle Ray-Ban?

  • Dámské – Stylové, lehké a elegantní. Navržené tak, aby kombinovaly praktický účel s módními trendy.
  • Pánské – Robustní a často s většími rámy, určené pro mužský styl a potřeby.
  • Dětské – Lehké a odolné, speciálně navržené pro ochranu citlivých dětských očí. Ve veselých a hravých designech.
  • Unisex – Univerzální designy vhodné pro všechny, záleží pouze na tvaru obličeje a vašich potřebách. Originální a neobvyklé designy.

Módní styl brýlí

  • Elegantní – Vyznačují se detailním designem, jsou často inspirovány módními trendy.
  • Sportovní – Navržené pro aktivní životní styl, s důrazem na funkčnost, odolnost a pohodlí.

Tvar brýlí

  • Oválné – Jemně zaoblené rámy, které sluší většině typů obličeje.
  • Kulaté – Retro styl, který dodává obličeji měkký vzhled.
  • Cat Eye – Ikonický tvar s rohy směřujícími vzhůru, populární mezi ženami pro svůj vintage vzhled.
  • Pilotky – Klasické letecké brýle aviator s charakteristickými kapkovitými skly, velmi populární. Znáte třeba z filmu Top Gun.
  • Čtvercové – Strukturované a výrazné, dodávají obličeji ostřejší rysy.
  • Obdélníkové – Moderní a univerzální, vhodné pro různé příležitosti.

Jaký zvolit materiál obruby?

  • Dřevěné – Ekologické a lehké, často ručně vyráběné pro unikátní vzhled.
  • Kovové – Odolné a elegantní, často s nastavitelnými nosníky pro pohodlné nošení.
  • Plastové – Lehké a dostupné v široké škále barev a stylů, vhodné pro každodenní použití.

Další vlastnosti slunečních brýlí

  • Dioptrické – Kombinují korekci zraku a ochranu proti slunci.
  • Fotochromatické – Automaticky se přizpůsobují intenzitě světla, ztmavují se na slunci a zesvětlují ve stínu.
  • Polarizační – Omezují odrazy a oslnění, ideální pro řidiče a vodní sporty.
  • UV400 – Poskytují plnou ochranu proti všem třem typům ultrafialového záření (UVA, UVB, UVC).
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Sluneční brýle Sluneční brýle Ray-Ban RB2210 676451 53 Ray-Ban

Sluneční brýle Ray-Ban RB2210…

od 2 419 Kč
Sluneční brýle Ray-Ban Sluneční Brýle rb0103s Round Reverse, 92023a - barva...

Ray-Ban Sluneční Brýle rb0103s…

+ Další variantyod 5 105 Kč
Sluneční brýle Ray-Ban® 3136 zlatá lesk, čočka zelená 001

Ray-Ban® 3136 zlatá lesk, čočka…

od 4 490 Kč
Sluneční brýle Sluneční brýle Ray-Ban Raimond RB2231 1417R5 56 Raimond

Sluneční brýle Ray-Ban Raimond…

od 2 259 Kč
Sluneční brýle Dioptrické brýle Ray-Ban 0RX5279 2000 Ray-Ban

Dioptrické brýle Ray-Ban 0RX5279…

od 2 429 Kč
Sluneční brýle Sluneční brýle Ray-Ban RB4416 601/31

Sluneční brýle Ray-Ban RB4416…

od 2 439 Kč
Sluneční brýle Sluneční brýle Ray-Ban Clubmaster RB3016 1367B1 Clubmaster

Sluneční brýle Ray-Ban Clubmaster…

od 2 439 Kč
Sluneční brýle Ray-Ban RB3749 001/31 - M (55)

Ray-Ban RB3749 001/31 - M (55)

+ Další variantyod 2 449 Kč
Sluneční brýle Dioptrické brýle Ray-Ban 0RX7230 5207 54 Ray-Ban

Dioptrické brýle Ray-Ban 0RX7230…

od 2 449 Kč
Sluneční brýle Sluneční brýle Ray-Ban RB2232 954/62 Ray-Ban

Sluneční brýle Ray-Ban RB2232…

od 2 449 Kč
Sluneční brýle Ray-Ban Dámské Sluneční Brýle rbr0103s, 001/vr - zlatá/ tmavě...

Ray-Ban Dámské Sluneční Brýle…

od 5 105 Kč
Sluneční brýle Ray-Ban Sluneční Brýle rb2216, 902/57 - havana/ hnědá

Ray-Ban Sluneční Brýle rb2216,…

od 5 180 Kč
Sluneční brýle Ray-Ban Sluneční Brýle rb4547, havana/ hnědá polarizovaná

Ray-Ban Sluneční Brýle rb4547,…

od 5 180 Kč
Sluneční brýle Ray-Ban Dámské Sluneční Brýle rbr0504s, zlato/ černá/ modrá...

Ray-Ban Dámské Sluneční Brýle…

od 5 382 Kč
Sluneční brýle Ray-Ban Sluneční Brýle rb4416, 6654g9 - tmavě červená/...

Ray-Ban Sluneční Brýle rb4416,…

od 5 400 Kč
Sluneční brýle Ray-Ban Sluneční Brýle rb3766ch, černá/tmavě šedá polarizované

Ray-Ban Sluneční Brýle rb3766ch,…

od 5 430 Kč
Sluneční brýle Ray-Ban Sluneční Brýle rb2232, havana/ hnědá polarizovaná

Ray-Ban Sluneční Brýle rb2232,…

od 5 480 Kč
Sluneční brýle Ray-Ban® 3735 bronzová lesk, čočka modrá 9202R5

Ray-Ban® 3735 bronzová lesk,…

od 4 490 Kč
Sluneční brýle Ray-Ban® 4362 modrá lesk, čočka šedá gradál 623211

Ray-Ban® 4362 modrá lesk, čočka…

od 4 490 Kč
Sluneční brýle Ray-Ban® 2193 hnědá lesk, čočka hnědá 95433

Ray-Ban® 2193 hnědá lesk, čočka…

od 4 490 Kč
Sluneční brýle Ray-Ban® 2194 černá lesk, čočka zelená 90131

Ray-Ban® 2194 černá lesk, čočka…

od 4 490 Kč
Sluneční brýle Ray-Ban® 4386 černá lesk zlatá, čočka zelená 60131

Ray-Ban® 4386 černá lesk zlatá,…

od 4 490 Kč
Sluneční brýle Ray-Ban® 2132 hnědá mat, čočka šedá polarizovaná 865B1

Ray-Ban® 2132 hnědá mat, čočka…

od 4 490 Kč
Sluneční brýle Ray-Ban® 4258 hnědá lesk, čočka růžová zrcadlo 62311N

Ray-Ban® 4258 hnědá lesk, čočka…

od 4 490 Kč
Sluneční brýle Dioptrické brýle Ray-Ban 0RX3767V 3207 52 Ray-Ban

Dioptrické brýle Ray-Ban 0RX3767V…

od 2 269 Kč
Sluneční brýle Dioptrické brýle Ray-Ban 0RX5510 8449 52 Ray-Ban

Dioptrické brýle Ray-Ban 0RX5510…

od 2 419 Kč
Sluneční brýle Dioptrické brýle Ray-Ban 0RX5422 8423 54 Ray-Ban

Dioptrické brýle Ray-Ban 0RX5422…

od 2 419 Kč
Sluneční brýle Dioptrické brýle Ray-Ban 0RX5510 2000 Ray-Ban

Dioptrické brýle Ray-Ban 0RX5510…

od 2 419 Kč
Sluneční brýle Dioptrické brýle Ray-Ban 0RX6645 3086 60 Ray-Ban

Dioptrické brýle Ray-Ban 0RX6645…

od 2 419 Kč
Sluneční brýle Dioptrické brýle Ray-Ban 0RX5421 8424 Ray-Ban

Dioptrické brýle Ray-Ban 0RX5421…

od 2 419 Kč
Sluneční brýle Sluneční brýle Ray-Ban RB4457D 687280 55 Ray-Ban

Sluneční brýle Ray-Ban RB4457D…

od 2 439 Kč
Sluneční brýle Ray-Ban Sluneční Brýle rb2241 Wayfarer Way, 901/31 - černá/...

Ray-Ban Sluneční Brýle rb2241…

+ Další variantyod 2 449 Kč
Sluneční brýle Ray-Ban Wayfarer Oval RB2242 13323F - M (50)

Ray-Ban Wayfarer Oval RB2242…

od 2 449 Kč
Sluneční brýle Ray-Ban RB3749 001/4E - L (58)

Ray-Ban RB3749 001/4E - L (58)

od 2 449 Kč
Sluneční brýle Sluneční brýle Ray-Ban Raimond RB2231 901/31 Raimond

Sluneční brýle Ray-Ban Raimond…

od 2 449 Kč
Sluneční brýle Sluneční brýle Ray-Ban RB3749 001/4E 55 Ray-Ban

Sluneční brýle Ray-Ban RB3749…

od 2 449 Kč
Sluneční brýle Ray-Ban Clubmaster Classic RB3016 W0366 - L (55)

Ray-Ban Clubmaster Classic RB3016…

od 2 449 Kč
Sluneční brýle Sluneční brýle Ray-Ban RB3947 002/B1 57 Ray-Ban

Sluneční brýle Ray-Ban RB3947…

od 2 449 Kč
Sluneční brýle Ray-Ban Clubmaster RB3016 1367B1 - S (49)

Ray-Ban Clubmaster RB3016 1367B1…

+ Další variantyod 2 449 Kč
Sluneční brýle Ray-Ban Sluneční Brýle rb3749, 927358 - havana/ zelená

Ray-Ban Sluneční Brýle rb3749,…

od 5 480 Kč
Sluneční brýle Ray-Ban Sluneční Brýle Caravan Reverse, 004/ga - šedá/ tmavě...

Ray-Ban Sluneční Brýle Caravan…

od 5 660 Kč
Sluneční brýle Ray-Ban Sluneční Brýle rb3763m, matná černá/ tmavomodrá

Ray-Ban Sluneční Brýle rb3763m,…

od 5 688 Kč
Sluneční brýle Ray-Ban Sluneční Brýle rb2221, černá/šedá polarizovaná

Ray-Ban Sluneční Brýle rb2221,…

od 5 730 Kč
Sluneční brýle Ray-Ban Dámské Sluneční Brýle rbr0104s, stříbrná/ šedá, one size

Ray-Ban Dámské Sluneční Brýle…

+ Další variantyod 5 750 Kč
Sluneční brýle RAY-BAN RB2231 902/57 Polarizační

RAY-BAN RB2231 902/57 Polarizační

od 5 909 Kč
Sluneční brýle Ray-Ban Sluneční Brýle rb3016 Clubmaster, 130548 - černá/...

Ray-Ban Sluneční Brýle rb3016…

od 5 909 Kč
Sluneční brýle Ray-Ban Sluneční Brýle rb3945, stříbrná/ modrá polarizovaná

Ray-Ban Sluneční Brýle rb3945,…

+ Další variantyod 5 909 Kč
Sluneční brýle Ray-Ban® 4297 modrá mat, čočka šedá gradál 63318G

Ray-Ban® 4297 modrá mat, čočka…

od 4 490 Kč
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie