Hlavička stránky

Pánské sluneční brýle

Slouží jako ochrana zraku i stylový módní doplněk. Pánské sluneční brýle jsou vybaveny UV filtrem, který chrání před slunečním zářením a snižuje únavu očí. V nabídce najdete mnoho modelů obrub, které jsou inspirovány módními trendy. Skla si můžete vybrat se zabarvením, dioptrická, polarizační nebo zrcadlová.

Styl pánských brýlí

  • Módní – Vyznačují se detailním designem, jsou inspirovány aktuálními trendy.
  • Sportovní – Navržené pro aktivní životní styl, s důrazem na funkčnost, odolnost a pohodlí.

Tvar brýlí

  • Oválné – Jemně zaoblené rámy, které sluší většině typů obličeje.
  • Kulaté – Retro styl, který dodává obličeji měkký vzhled.
  • Cat Eye – Ikonický tvar s rohy směřujícími vzhůru, populární mezi ženami pro svůj vintage vzhled.
  • Pilotky – Klasické letecké brýle aviator s charakteristickými kapkovitými skly, velmi populární. Znáte třeba z filmu Top Gun.
  • Čtvercové – Strukturované a výrazné, dodávají obličeji ostřejší rysy.
  • Obdélníkové – Moderní a univerzální, vhodné pro různé příležitosti.

Další vlastnosti slunečních brýlí

  • Dioptrické – Kombinují korekci zraku a ochranu proti slunci.
  • Polarizační – Omezují odrazy a oslnění, ideální pro řidiče a sportovce.
  • UV400 – Poskytují plnou ochranu proti všem třem typům ultrafialového záření (UVA, UVB, UVC).
Hlavní obsah stránky

Pánské sluneční brýle

Zrušit filtry

Slouží jako ochrana zraku i stylový módní doplněk. Pánské sluneční brýle jsou vybaveny UV filtrem, který chrání před slunečním zářením a snižuje únavu očí. V nabídce najdete mnoho modelů obrub, které jsou inspirovány módními trendy. Skla si můžete vybrat se zabarvením, dioptrická, polarizační nebo zrcadlová.

Styl pánských brýlí

  • Módní – Vyznačují se detailním designem, jsou inspirovány aktuálními trendy.
  • Sportovní – Navržené pro aktivní životní styl, s důrazem na funkčnost, odolnost a pohodlí.

Tvar brýlí

  • Oválné – Jemně zaoblené rámy, které sluší většině typů obličeje.
  • Kulaté – Retro styl, který dodává obličeji měkký vzhled.
  • Cat Eye – Ikonický tvar s rohy směřujícími vzhůru, populární mezi ženami pro svůj vintage vzhled.
  • Pilotky – Klasické letecké brýle aviator s charakteristickými kapkovitými skly, velmi populární. Znáte třeba z filmu Top Gun.
  • Čtvercové – Strukturované a výrazné, dodávají obličeji ostřejší rysy.
  • Obdélníkové – Moderní a univerzální, vhodné pro různé příležitosti.

Další vlastnosti slunečních brýlí

  • Dioptrické – Kombinují korekci zraku a ochranu proti slunci.
  • Polarizační – Omezují odrazy a oslnění, ideální pro řidiče a sportovce.
  • UV400 – Poskytují plnou ochranu proti všem třem typům ultrafialového záření (UVA, UVB, UVC).
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Sluneční brýle Sluneční brýle Giorgio Armani AR6161T 338693

Sluneční brýle Giorgio Armani…

od 7 799 Kč
Sluneční brýle Sluneční brýle Polaroid PLD 2154/S O6W M9 64 Polaroid

Sluneční brýle Polaroid PLD…

od 1 240 Kč
Sluneční brýle Pánské sportovní brýle NDL5016

Pánské sportovní brýle NDL5016

od 469 Kč
Sluneční brýle JULBO AEROSPEED SLUNEČNÍ BRÝLE, Černá

JULBO AEROSPEED SLUNEČNÍ BRÝLE,…

od 2 102 Kč
Sluneční brýle CHOPPERS SEMI-RIMLESS sluneční brýle Hnědé

CHOPPERS SEMI-RIMLESS sluneční…

od 299 Kč
Sluneční brýle JSP M9700 SPORTS / Sportovní brýle - kouřová

JSP M9700 SPORTS / Sportovní…

od 190 Kč
Sluneční brýle Sluneční brýle PÁNSKÉ MÓDNÍ Bílé S UV FILTREM 400 Lucky Dice

Sluneční brýle PÁNSKÉ MÓDNÍ Bílé…

od 270 Kč
Sluneční brýle Arnette AN3096 745/8F - ONE SIZE (55)

Arnette AN3096 745/8F - ONE SIZE…

od 1 769 Kč
Sluneční brýle Sluneční brýle O'Neill ONS Rincon 2.0 002P

Sluneční brýle O'Neill ONS Rincon…

od 1 289 Kč
Sluneční brýle Sluneční brýle Puma PU0467S 001

Sluneční brýle Puma PU0467S 001

od 1 299 Kč
Sluneční brýle Sluneční brýle Puma PU0469S 001

Sluneční brýle Puma PU0469S 001

od 1 299 Kč
Sluneční brýle Sluneční brýle O'Neill ONS 9023 2.0 113P

Sluneční brýle O'Neill ONS 9023…

od 1 335 Kč
Sluneční brýle Sluneční brýle Vogue VJ2027 32134Q

Sluneční brýle Vogue VJ2027 32134Q

od 1 339 Kč
Sluneční brýle Sluneční brýle O'Neill ONS 9024 2.0 104P

Sluneční brýle O'Neill ONS 9024…

od 1 339 Kč
Sluneční brýle Sluneční brýle O'Neill ONS 9024 2.0 108P

Sluneční brýle O'Neill ONS 9024…

od 1 339 Kč
Sluneční brýle Pánské sluneční brýle pilot NDL6024

Pánské sluneční brýle pilot…

od 469 Kč
Sluneční brýle Pánské sluneční brýle pilot NDL6021

Pánské sluneční brýle pilot…

od 469 Kč
Sluneční brýle Pánské sluneční brýle pilot NDL2774

Pánské sluneční brýle pilot…

od 479 Kč
Sluneční brýle Pánské sluneční brýle pilot NDL6131

Pánské sluneční brýle pilot…

od 479 Kč
Sluneční brýle Solo Solis NDL2789

Solo Solis NDL2789

od 479 Kč
Sluneční brýle Pánské sluneční brýle pilot NDL6203

Pánské sluneční brýle pilot…

od 489 Kč
Sluneční brýle Pánské sluneční brýle pilot NDL6030

Pánské sluneční brýle pilot…

od 499 Kč
Sluneční brýle JULBO DRIVE SLUNEČNÍ BRÝLE, Šedá

JULBO DRIVE SLUNEČNÍ BRÝLE, Šedá

od 2 803 Kč
Sluneční brýle JULBO COAST SLUNEČNÍ BRÝLE, Bílá

JULBO COAST SLUNEČNÍ BRÝLE, Bílá

od 3 984 Kč
Sluneční brýle ARCTIC BLUE pánské zrcadlové sluneční brýle Transparentní

ARCTIC BLUE pánské zrcadlové…

od 309 Kč
Sluneční brýle ARCTIC BLUE pánské zrcadlové sluneční brýle Černé - Barva Lesklá

ARCTIC BLUE pánské zrcadlové…

od 309 Kč
Sluneční brýle Olympic Eyewear Road Warrior RW7273s3 šedé

Olympic Eyewear Road Warrior…

od 329 Kč
Sluneční brýle ROAD WARRIOR obdélníkové sluneční brýle Černé lesklé

ROAD WARRIOR obdélníkové sluneční…

od 329 Kč
Sluneční brýle Olympic eyewear RW7273s1 Černá

Olympic eyewear RW7273s1 Černá

od 329 Kč
Sluneční brýle LOCS RECTANGLE obdélníkové sluneční brýle Černé Lesklé

LOCS RECTANGLE obdélníkové…

od 349 Kč
Sluneční brýle LOCS ovální sluneční brýle Černé Matné

LOCS ovální sluneční brýle Černé…

od 349 Kč
Sluneční brýle Hellberg Safety | Sluneční brýle ochranné Krypton Blue AF/FS - Modrá / modrá

Hellberg Safety | Sluneční brýle…

od 744 Kč
Sluneční brýle Hellberg Safety | Sluneční brýle ochranné Krypton Red AF/FS - Červená / červená

Hellberg Safety | Sluneční brýle…

od 744 Kč
Sluneční brýle BIG STAR Pánské sluneční brýle černé Kolen 906 ONE SIZE

BIG STAR Pánské sluneční brýle…

od 271 Kč
Sluneční brýle SLUNEČNÍ BRÝLE PÁNSKÉ SPORTOVNÍ UV400 VELKÉ SPEED SPORT NA KOLO

SLUNEČNÍ BRÝLE PÁNSKÉ SPORTOVNÍ…

od 274 Kč
Sluneční brýle Pánské sluneční brýle nerdy stříbrné s polarizací UV-400

Pánské sluneční brýle nerdy…

od 274 Kč
Sluneční brýle Pánské sluneční brýle POLARIZAČNÍ sportovní UV-400 2026 OOoksy

Pánské sluneční brýle POLARIZAČNÍ…

274 Kč
Sluneční brýle Sluneční brýle "nerd" - muž

Sluneční brýle "nerd" - muž

od 279 Kč
Sluneční brýle Veyrey sluneční brýle "nerd" - muž

Veyrey sluneční brýle "nerd" - muž

279 Kč
Sluneční brýle SLUNEČNÍ BRÝLE ZRCADLOVKY DŘEVĚNÉ

SLUNEČNÍ BRÝLE ZRCADLOVKY DŘEVĚNÉ

od 279 Kč
Sluneční brýle Sluneční brýle Tommy Hilfiger TH 2184/S 807/IR

Sluneční brýle Tommy Hilfiger TH…

od 1 785 Kč
Sluneční brýle Sluneční brýle Carrera 341/S 2M2 08 54 Carrera

Sluneční brýle Carrera 341/S 2M2…

od 1 789 Kč
Sluneční brýle Sluneční brýle Carrera C Sport 03/S I46/9O

Sluneční brýle Carrera C Sport…

od 1 789 Kč
Sluneční brýle Sluneční brýle Carrera Carduc 049/S KB7/XT

Sluneční brýle Carrera Carduc…

od 1 789 Kč
Sluneční brýle Sluneční brýle Carrera 302/S 086 9K 59 Carrera

Sluneční brýle Carrera 302/S 086…

od 1 789 Kč
Sluneční brýle Sluneční brýle Puma PU0526S 002

Sluneční brýle Puma PU0526S 002

od 1 789 Kč
Sluneční brýle Sluneční brýle Lacoste L978S400

Sluneční brýle Lacoste L978S400

od 1 790 Kč
Sluneční brýle Sluneční brýle O'Neill ONS 9025 2.0 113P

Sluneční brýle O'Neill ONS 9025…

od 1 339 Kč
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie