Hlavička stránky

Snubní prsteny

Snoubenci si je vyměňují navzájem během svatebního obřadu. Pokud neholdujete drahým kovům, sáhněte po prstenech z bižuterie. Doplní náušnice, náramky nebo náhrdelníky.

Kdo bude prsten nosit?

  • Dámské – Často jsou více ozdobené a působí jemnějším dojmem.
  • PánskéRobustnější a jednodušší. Kladou důraz na vyjádření mužnosti.
  • Unisex – Využijí je jak ženy, tak muži.

Vzhled

  • Lesklý – Jsou výrazné, ale otisky prstů a nečistoty na nich mohou být snáze viditelné.
  • Matný – Mají méně nápadný vzhled a působí elegantně.
  • Lesklý a matný – Originální a zajímavý dojem

Materiál

  • Žluté zlato / bílé zlato / růžové zlato – Hodí se pro běžné nošení i pro speciální příležitosti. Oproti stříbru nehrozí tak často alergie.
  • Stříbro – Oblíbená volba, která ale potenciálně způsobuje alergické reakce a časem může měnit barvu.
  • Chirurgická ocel – Vhodná zejména pro citlivé ruce, protože nikdy nezpůsobuje alergie.
  • Titan – Alergizuje méně než stříbro, což může být alternativa chirurgické oceli.
  • Wolfram – Jsou extrémně odolné proti poškrábání a mají typicky šedou barvu.

Druhy kamenu

  • DiamantLuxusní varianta, která symbolizuje věčnou lásku.
  • Perla – Působí něžně, žensky a jemně.
  • Ostatní druhy kamenů – Volte podle individuálních preferencí.
Hlavní obsah stránky

Snubní prsteny

Zrušit filtry

Snoubenci si je vyměňují navzájem během svatebního obřadu. Pokud neholdujete drahým kovům, sáhněte po prstenech z bižuterie. Doplní náušnice, náramky nebo náhrdelníky.

Kdo bude prsten nosit?

  • Dámské – Často jsou více ozdobené a působí jemnějším dojmem.
  • PánskéRobustnější a jednodušší. Kladou důraz na vyjádření mužnosti.
  • Unisex – Využijí je jak ženy, tak muži.

Vzhled

  • Lesklý – Jsou výrazné, ale otisky prstů a nečistoty na nich mohou být snáze viditelné.
  • Matný – Mají méně nápadný vzhled a působí elegantně.
  • Lesklý a matný – Originální a zajímavý dojem

Materiál

  • Žluté zlato / bílé zlato / růžové zlato – Hodí se pro běžné nošení i pro speciální příležitosti. Oproti stříbru nehrozí tak často alergie.
  • Stříbro – Oblíbená volba, která ale potenciálně způsobuje alergické reakce a časem může měnit barvu.
  • Chirurgická ocel – Vhodná zejména pro citlivé ruce, protože nikdy nezpůsobuje alergie.
  • Titan – Alergizuje méně než stříbro, což může být alternativa chirurgické oceli.
  • Wolfram – Jsou extrémně odolné proti poškrábání a mají typicky šedou barvu.

Druhy kamenu

  • DiamantLuxusní varianta, která symbolizuje věčnou lásku.
  • Perla – Působí něžně, žensky a jemně.
  • Ostatní druhy kamenů – Volte podle individuálních preferencí.
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Prsten Alison Gold - snubní prsteny ze žlutého zlata

Alison Gold - snubní prsteny ze…

od 32 090 Kč
Prsten AN1038-P-60 AN1038 Pánský snubní prsten, stříbro AG 925/1000

AN1038-P-60 AN1038 Pánský snubní…

od 1 893 Kč
Prsten Snubní prsteny bílé zlato 585 SP-61049

Snubní prsteny bílé zlato 585…

od 40 872 Kč
Prsten Zlatnictví Helios Stříbrné snubní prsteny se zlatým proužkem GS-41

Zlatnictví Helios Stříbrné snubní…

od 17 300 Kč
Prsten Vico Red - snubní prsteny z červeného zlata

Vico Red - snubní prsteny z…

od 32 190 Kč
Prsten AN1044-D-51 AN1044 Dámský stříbrný snubní prsten

AN1044-D-51 AN1044 Dámský…

od 1 893 Kč
Prsten AN1045-P-61 AN1039 Pánský snubní prsten, stříbro AG 925/1000

AN1045-P-61 AN1039 Pánský snubní…

od 1 893 Kč
Prsten AN1045-P-65 AN1039 Pánský snubní prsten, stříbro AG 925/1000

AN1045-P-65 AN1039 Pánský snubní…

od 1 893 Kč
Prsten AN1044-D-55 AN1044 Dámský stříbrný snubní prsten

AN1044-D-55 AN1044 Dámský…

od 1 893 Kč
Prsten AN1044-D-57 AN1044 Dámský stříbrný snubní prsten

AN1044-D-57 AN1044 Dámský…

od 1 893 Kč
Prsten AN1038-P-59 AN1038 Pánský snubní prsten, stříbro AG 925/1000

AN1038-P-59 AN1038 Pánský snubní…

od 1 893 Kč
Prsten AN1038-P-63 AN1038 Pánský snubní prsten, stříbro AG 925/1000

AN1038-P-63 AN1038 Pánský snubní…

od 1 893 Kč
Prsten Snubní prsteny zlato 585 SP-225

Snubní prsteny zlato 585 SP-225

od 43 112 Kč
Prsten Snubní prsteny bílé zlato 585 se zirkony SP-61090-B-ZIR

Snubní prsteny bílé zlato 585 se…

od 43 112 Kč
Prsten Snubní prsteny bílé zlato 585 SP-61079B

Snubní prsteny bílé zlato 585…

od 43 672 Kč
Prsten Snubní prsteny bílé zlato 585 SP-286-03

Snubní prsteny bílé zlato 585…

od 43 672 Kč
Prsten Snubní prsteny žluté zlato 585 SP-202Z

Snubní prsteny žluté zlato 585…

od 43 672 Kč
Prsten Snubní prsteny bílé zlato 585 SP-230B

Snubní prsteny bílé zlato 585…

od 43 672 Kč
Prsten Goldex SP-202B Bílé zlato

Goldex SP-202B Bílé zlato

od 43 672 Kč
Prsten Zlatnictví Helios Stříbrné snubní prsteny se zlatou žilkou GS-18

Zlatnictví Helios Stříbrné snubní…

od 17 500 Kč
Prsten Zlatnictví Helios Stříbrné snubní prsteny s vloženým zlatem GS-45

Zlatnictví Helios Stříbrné snubní…

od 17 500 Kč
Prsten Stříbrné snubní prsteny se zlatým proužkem GS-07/Ag

Stříbrné snubní prsteny se zlatým…

od 17 500 Kč
Prsten Zlatnictví Helios Zlatý snubní prsten L-218 dámský Kameny: Se Zirkony

Zlatnictví Helios Zlatý snubní…

od 17 700 Kč
Prsten Marrya Snubní prsteny Tantal x Titan

Marrya Snubní prsteny Tantal x…

od 17 800 Kč
Prsten Zlatnictví Helios Snubní prsteny L-204/R

Zlatnictví Helios Snubní prsteny…

od 18 200 Kč
Prsten Zlatnictví Helios Zlaté snubní prsteny L-204

Zlatnictví Helios Zlaté snubní…

od 18 200 Kč
Prsten Vico Gold - snubní prsteny ze žlutého zlata

Vico Gold - snubní prsteny ze…

od 32 190 Kč
Prsten Vico White - snubáky z bílého zlata

Vico White - snubáky z bílého…

od 32 190 Kč
Prsten Nikolas Gold - snubní prsteny ze žlutého zlata

Nikolas Gold - snubní prsteny ze…

od 32 290 Kč
Prsten Nikolas White - snubní prsteny z bílého zlata

Nikolas White - snubní prsteny z…

od 32 290 Kč
Prsten Nikolas Red - snubní prsteny z červeného zlata

Nikolas Red - snubní prsteny z…

od 32 290 Kč
Prsten Ottone White - krásné snubní prsteny ze zlata bílého

Ottone White - krásné snubní…

od 32 390 Kč
Prsten Ottone Red - snubní prsteny z červeného zlata

Ottone Red - snubní prsteny z…

od 32 390 Kč
Prsten Ottone Gold - snubní prsteny ze žlutého zlata

Ottone Gold - snubní prsteny ze…

od 32 390 Kč
Prsten AN1044-D-58 AN1044 Dámský stříbrný snubní prsten

AN1044-D-58 AN1044 Dámský…

od 1 893 Kč
Prsten AN1040-P-70 AN1040 Pánský stříbrný snubní prsten, stříbro AG 925/1000

AN1040-P-70 AN1040 Pánský…

od 1 893 Kč
Prsten AN1045-P-64 AN1039 Pánský snubní prsten, stříbro AG 925/1000

AN1045-P-64 AN1039 Pánský snubní…

od 1 893 Kč
Prsten AN1045-P-62 AN1039 Pánský snubní prsten, stříbro AG 925/1000

AN1045-P-62 AN1039 Pánský snubní…

od 1 893 Kč
Prsten AN1044-D-53 AN1044 Dámský stříbrný snubní prsten

AN1044-D-53 AN1044 Dámský…

od 1 893 Kč
Prsten AN1038-P-58 AN1038 Pánský snubní prsten, stříbro AG 925/1000

AN1038-P-58 AN1038 Pánský snubní…

od 1 893 Kč
Prsten AN1045-P-63 AN1039 Pánský snubní prsten, stříbro AG 925/1000

AN1045-P-63 AN1039 Pánský snubní…

od 1 893 Kč
Prsten AN1040-P-61 AN1040 Pánský stříbrný snubní prsten, stříbro AG 925/1000

AN1040-P-61 AN1040 Pánský…

od 1 893 Kč
Prsten Snubní prsteny žluté zlato 585 SP-286-03

Snubní prsteny žluté zlato 585…

od 43 672 Kč
Prsten Snubní prsteny bílé zlato 585 SP-61032B

Snubní prsteny bílé zlato 585…

od 45 032 Kč
Prsten Snubní prsteny bílé zlato 585 SP-276B

Snubní prsteny bílé zlato 585…

od 45 752 Kč
Prsten Snubní prsteny bílé zlato 585 SP-61016B

Snubní prsteny bílé zlato 585…

od 45 752 Kč
Prsten Snubní prsteny bílé zlato 585 SP-61059

Snubní prsteny bílé zlato 585…

od 45 752 Kč
Prsten Snubní prsteny bílé zlato 585 SP-61058

Snubní prsteny bílé zlato 585…

od 45 752 Kč
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie