Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Příčníky Menabo

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Příčník na automobil Střešní nosič / příčníky Menabo Tema - BMW 1er (Typ E87) Hatchback 5-dv (2004-2011) - fixační body / pozinková ocel / bez zámků

Střešní nosič / příčníky Menabo Tema - BMW 1er (Typ E87) Hatchback 5-dv (2004-2011)…

kompletní střešní nosič z pozinkované oceli s tyčemi s oválným aerodynamickým průřezem od renomovaného italského výrobce,…

2 599 Kč

Filsonstore.cz

Zobrazit detail
Příčník na automobil Příčníky Menabo Fender XL Jeep Grand Cherokee 5-dr. SUV 2005-2010 MFBSXL99

Příčníky Menabo Fender XL Jeep Grand Cherokee 5-dr. SUV 2005-2010 MFBSXL99

Hliníkové střešní nosiče - příčníky na hagusy Menabo Fender 135cm s plochým aerodynamickým profilem tyčí AERO Blade. Pevné…

2 890 Kč

Mojenosice.cz AUTOBOXY, STŘEŠNÍ NOSIČE

Zobrazit detail
Příčník na automobil Střešní nosič Seat Ibiza II 93-02, Menabo Omega Plus

Střešní nosič Seat Ibiza II 93-02, Menabo Omega Plus

  • Nosnost 50 kg

Střešní nosič Seat Ibiza II 93-02, Menabo Omega Plus Rychlé upevnění pomocí přiloženého nářadí. Profil příčníků: 80 x 28 mm…

4 108 Kč

ELSA GROUP - Tažná zařízení

Zobrazit detail
Příčník na automobil Příčníky Menabo Fender XL Black Citroen C4 Picasso 5-dr. MPV 2007-2013 MFB093

Příčníky Menabo Fender XL Black Citroen C4 Picasso 5-dr. MPV 2007-2013 MFB093

Hliníkové střešní nosiče - příčníky na hagusy Menabo Fender black 135cm s plochým aerodynamickým profilem tyčí AERO Blade.…

2 890 Kč

Mojenosice.cz AUTOBOXY, STŘEŠNÍ NOSIČE

Zobrazit detail
Příčník na automobil Příčníky Menabo Fender XL Renault Kangoo, 5-dr Van 2008-2021 MFBSXL10

Příčníky Menabo Fender XL Renault Kangoo, 5-dr Van 2008-2021 MFBSXL10

Hliníkové střešní nosiče - příčníky na hagusy Menabo Fender 135cm s plochým aerodynamickým profilem tyčí AERO Blade. Pevné…

2 890 Kč

Mojenosice.cz AUTOBOXY, STŘEŠNÍ NOSIČE

Zobrazit detail
Příčník na automobil Příčníky Menabo Fender XL Mercedes Benz GLB 5-dr. SUV (X248) 2026-> MFBSXL143

Příčníky Menabo Fender XL Mercedes Benz GLB 5-dr. SUV (X248) 2026-> MFBSXL143

Hliníkové střešní nosiče - příčníky na hagusy Menabo Fender 135cm s plochým aerodynamickým profilem tyčí AERO Blade. Pevné…

2 890 Kč

Mojenosice.cz AUTOBOXY, STŘEŠNÍ NOSIČE

Zobrazit detail
Příčník na automobil Příčníky Menabo Fender XL Black Fiat Freemont 5-dr SUV 2011 -> MFB102

Příčníky Menabo Fender XL Black Fiat Freemont 5-dr SUV 2011 -> MFB102

Hliníkové střešní nosiče - příčníky na hagusy Menabo Fender black 135cm s plochým aerodynamickým profilem tyčí AERO Blade.…

2 890 Kč

Mojenosice.cz AUTOBOXY, STŘEŠNÍ NOSIČE

Zobrazit detail
Příčník na automobil Příčníky Menabo Fender XL Black Suzuki Wagon R+ 5-dr MPV 1997-2005 MFB192

Příčníky Menabo Fender XL Black Suzuki Wagon R+ 5-dr MPV 1997-2005 MFB192

Hliníkové střešní nosiče - příčníky na hagusy Menabo Fender black 135cm s plochým aerodynamickým profilem tyčí AERO Blade.…

2 890 Kč

Mojenosice.cz AUTOBOXY, STŘEŠNÍ NOSIČE

Zobrazit detail
Příčník na automobil Příčníky Menabo Fender XL Fiat Qubo 5-dr. MPV 2008-> MFBSXL118

Příčníky Menabo Fender XL Fiat Qubo 5-dr. MPV 2008-> MFBSXL118

Hliníkové střešní nosiče - příčníky na hagusy Menabo Fender 135cm s plochým aerodynamickým profilem tyčí AERO Blade. Pevné…

2 890 Kč

Mojenosice.cz AUTOBOXY, STŘEŠNÍ NOSIČE

Zobrazit detail
Příčník na automobil Příčníky Menabo Fender XL Black Ford Ranger 4-dr Dvojitá kabina 2011-2022 MFB111

Příčníky Menabo Fender XL Black Ford Ranger 4-dr Dvojitá kabina 2011-2022 MFB111

Hliníkové střešní nosiče - příčníky na hagusy Menabo Fender black 135cm s plochým aerodynamickým profilem tyčí AERO Blade.…

2 890 Kč

Mojenosice.cz AUTOBOXY, STŘEŠNÍ NOSIČE

Zobrazit detail
Příčník na automobil Střešní nosič Nissan Micra 5dv. 02-10, Menabo Omega Plus

Střešní nosič Nissan Micra 5dv. 02-10, Menabo Omega Plus

  • Nosnost 50 kg

Střešní nosič Nissan Micra 5dv. 02-10, Menabo Omega Plus Rychlé upevnění pomocí přiloženého nářadí. Profil příčníků: 80 x 28…

4 108 Kč

ELSA GROUP - Tažná zařízení

Zobrazit detail
Příčník na automobil Střešní nosič Peugeot 208 II 19-, Menabo Omega Plus

Střešní nosič Peugeot 208 II 19-, Menabo Omega Plus

  • Nosnost 50 kg

Střešní nosič Peugeot 208 II 19-, Menabo Omega Plus Rychlé upevnění pomocí přiloženého nářadí. Profil příčníků: 80 x 28 mm…

4 108 Kč

ELSA GROUP - Tažná zařízení

Zobrazit detail
Příčník na automobil Střešní nosič Ford Fiesta VI 13-17, Menabo Omega Plus

Střešní nosič Ford Fiesta VI 13-17, Menabo Omega Plus

  • Nosnost 50 kg

Střešní nosič Ford Fiesta VI 13-17, Menabo Omega Plus Rychlé upevnění pomocí přiloženého nářadí. Profil příčníků: 80 x 28 mm…

4 108 Kč

ELSA GROUP - Tažná zařízení

Zobrazit detail
Příčník na automobil Střešní nosič Fiat Punto 5dv. 12-, Menabo Omega Plus

Střešní nosič Fiat Punto 5dv. 12-, Menabo Omega Plus

  • Nosnost 50 kg

Střešní nosič Fiat Punto 5dv. 12-, Menabo Omega Plus Rychlé upevnění pomocí přiloženého nářadí. Profil příčníků: 80 x 28 mm…

4 108 Kč

ELSA GROUP - Tažná zařízení

Zobrazit detail
Příčník na automobil Střešní nosič Fiat Punto EVO 5dv. 08-, Menabo Omega Plus

Střešní nosič Fiat Punto EVO 5dv. 08-, Menabo Omega Plus

  • Nosnost 50 kg

Střešní nosič Fiat Punto EVO 5dv. 08-, Menabo Omega Plus Rychlé upevnění pomocí přiloženého nářadí. Profil příčníků: 80 x 28…

4 108 Kč

ELSA GROUP - Tažná zařízení

Zobrazit detail
Příčník na automobil Střešní nosič Toyota Auris 12-18, Menabo Omega Plus

Střešní nosič Toyota Auris 12-18, Menabo Omega Plus

  • Nosnost 50 kg

Střešní nosič Toyota Auris 12-18, Menabo Omega Plus Rychlé upevnění pomocí přiloženého nářadí. Profil příčníků: 80 x 28 mm…

4 108 Kč

ELSA GROUP - Tažná zařízení

Zobrazit detail
Příčník na automobil Střešní nosič Ford Fiesta VII 17-, Menabo Omega Plus

Střešní nosič Ford Fiesta VII 17-, Menabo Omega Plus

  • Nosnost 50 kg

Střešní nosič Ford Fiesta VII 17-, Menabo Omega Plus Rychlé upevnění pomocí přiloženého nářadí. Profil příčníků: 80 x 28 mm…

4 108 Kč

ELSA GROUP - Tažná zařízení

Zobrazit detail
Příčník na automobil Střešní nosič / příčníky Menabo Tema - Seat Tarraco (Typ KN2) 5-dv (2018-) - rovná střecha / pozinková ocel / bez zámků

Střešní nosič / příčníky Menabo Tema - Seat Tarraco (Typ KN2) 5-dv (2018-) - rovná…

kompletní střešní nosič z pozinkované oceli s tyčemi s oválným aerodynamickým průřezem od renomovaného italského výrobce,…

2 599 Kč

Filsonstore.cz

Zobrazit detail
Příčník na automobil Střešní nosič / příčníky Menabo Tema - Ford Mondeo V (Typ CD391) Sedan 4-dv (2014-2022) rovná střecha / pozink ocel / bez zámků

Střešní nosič / příčníky Menabo Tema - Ford Mondeo V (Typ CD391) Sedan 4-dv…

kompletní střešní nosič z pozinkované oceli s tyčemi s oválným aerodynamickým průřezem od renomovaného italského výrobce,…

2 599 Kč

Filsonstore.cz

Zobrazit detail
Příčník na automobil Střešní nosič / příčníky Menabo Tema - Ford Fiesta V 3-dv (2002-2008) - rovná střecha / pozinková ocel / bez zámků

Střešní nosič / příčníky Menabo Tema - Ford Fiesta V 3-dv (2002-2008) - rovná…

kompletní střešní nosič z pozinkované oceli s tyčemi s oválným aerodynamickým průřezem od renomovaného italského výrobce,…

2 599 Kč

Filsonstore.cz

Zobrazit detail
Příčník na automobil Střešní nosič / příčníky Menabo Tema - Škoda Fabia II (Typ 5J) 5-dv (2007-2014) - rovná střecha / pozinková ocel / bez zámků

Střešní nosič / příčníky Menabo Tema - Škoda Fabia II (Typ 5J) 5-dv (2007-2014) -…

kompletní střešní nosič z pozinkované oceli s tyčemi s oválným aerodynamickým průřezem od renomovaného italského výrobce,…

2 599 Kč

Filsonstore.cz

Zobrazit detail
Příčník na automobil Střešní nosič / příčníky Menabo Tema - Citroen C6 Sedan 4-dv (2005-2012) - fixační body / pozinková ocel / bez zámků

Střešní nosič / příčníky Menabo Tema - Citroen C6 Sedan 4-dv (2005-2012) - fixační…

kompletní střešní nosič z pozinkované oceli s tyčemi s oválným aerodynamickým průřezem od renomovaného italského výrobce,…

2 599 Kč

Filsonstore.cz

Zobrazit detail
Příčník na automobil Střešní nosič / příčníky Menabo Tema - Citroen DS7 Crossback 5-dv (2017-) - rovná střecha / pozinková ocel / bez zámků

Střešní nosič / příčníky Menabo Tema - Citroen DS7 Crossback 5-dv (2017-) - rovná…

kompletní střešní nosič z pozinkované oceli s tyčemi s oválným aerodynamickým průřezem od renomovaného italského výrobce,…

2 599 Kč

Filsonstore.cz

Zobrazit detail
Příčník na automobil Střešní nosič / příčníky Menabo Tema - Fiat Doblo II (Typ 263) Maxi (2015-) - fixační body / pozinková ocel / bez zámků

Střešní nosič / příčníky Menabo Tema - Fiat Doblo II (Typ 263) Maxi (2015-) -…

kompletní střešní nosič z pozinkované oceli s tyčemi s oválným aerodynamickým průřezem od renomovaného italského výrobce,…

2 599 Kč

Filsonstore.cz

Zobrazit detail
Příčník na automobil Střešní nosič / příčníky Menabo Tema - Audi A4 (Typ B9/8W) Sedan 4-dv (2015-2019) - rovná střecha / pozinková ocel / bez zámků

Střešní nosič / příčníky Menabo Tema - Audi A4 (Typ B9/8W) Sedan 4-dv (2015-2019) -…

kompletní střešní nosič z pozinkované oceli s tyčemi s oválným aerodynamickým průřezem od renomovaného italského výrobce,…

2 599 Kč

Filsonstore.cz

Zobrazit detail
Příčník na automobil Příčníky Menabo Fender XL Volvo XC90 5-dr. SUV 2009-2014 MFBSXL13

Příčníky Menabo Fender XL Volvo XC90 5-dr. SUV 2009-2014 MFBSXL13

Hliníkové střešní nosiče - příčníky na hagusy Menabo Fender 135cm s plochým aerodynamickým profilem tyčí AERO Blade. Pevné…

2 890 Kč

Mojenosice.cz AUTOBOXY, STŘEŠNÍ NOSIČE

Zobrazit detail
Příčník na automobil Příčníky Menabo Fender XL Fiat Stilo MultiWagon 5-dr.Kombi 2002-2007 MFBSXL117

Příčníky Menabo Fender XL Fiat Stilo MultiWagon 5-dr.Kombi 2002-2007 MFBSXL117

Hliníkové střešní nosiče - příčníky na hagusy Menabo Fender 135cm s plochým aerodynamickým profilem tyčí AERO Blade. Pevné…

2 890 Kč

Mojenosice.cz AUTOBOXY, STŘEŠNÍ NOSIČE

Zobrazit detail
Příčník na automobil Příčníky Menabo Fender XL Black Mercedes Benz M-klasse SUV, W163 1998-2001 MFB145

Příčníky Menabo Fender XL Black Mercedes Benz M-klasse SUV, W163 1998-2001 MFB145

Hliníkové střešní nosiče - příčníky na hagusy Menabo Fender black 135cm s plochým aerodynamickým profilem tyčí AERO Blade.…

2 890 Kč

Mojenosice.cz AUTOBOXY, STŘEŠNÍ NOSIČE

Zobrazit detail
Příčník na automobil Příčníky Menabo Fender XL Peugeot 1007 5-dr Hatchback 2005-2009 MFBSXL57

Příčníky Menabo Fender XL Peugeot 1007 5-dr Hatchback 2005-2009 MFBSXL57

Hliníkové střešní nosiče - příčníky na hagusy Menabo Fender 135cm s plochým aerodynamickým profilem tyčí AERO Blade. Pevné…

2 890 Kč

Mojenosice.cz AUTOBOXY, STŘEŠNÍ NOSIČE

Zobrazit detail
Příčník na automobil Příčníky Menabo Fender XL Mercedes Benz EQB 5-dr. SUV 2022-> MFBSXL87

Příčníky Menabo Fender XL Mercedes Benz EQB 5-dr. SUV 2022-> MFBSXL87

Hliníkové střešní nosiče - příčníky na hagusy Menabo Fender 135cm s plochým aerodynamickým profilem tyčí AERO Blade. Pevné…

2 890 Kč

Mojenosice.cz AUTOBOXY, STŘEŠNÍ NOSIČE

Zobrazit detail
Příčník na automobil Příčníky Menabo Fender XL Citroen C5 Aircross 5-dr. SUV 2019-2025 MFBSXL127

Příčníky Menabo Fender XL Citroen C5 Aircross 5-dr. SUV 2019-2025 MFBSXL127

Hliníkové střešní nosiče - příčníky na hagusy Menabo Fender 135cm s plochým aerodynamickým profilem tyčí AERO Blade. Pevné…

2 890 Kč

Mojenosice.cz AUTOBOXY, STŘEŠNÍ NOSIČE

Zobrazit detail
Příčník na automobil Příčníky Menabo Fender XL Black Volvo V50 5-dr Kombi 2004-2012 MFB206

Příčníky Menabo Fender XL Black Volvo V50 5-dr Kombi 2004-2012 MFB206

Hliníkové střešní nosiče - příčníky na hagusy Menabo Fender black 135cm s plochým aerodynamickým profilem tyčí AERO Blade.…

2 890 Kč

Mojenosice.cz AUTOBOXY, STŘEŠNÍ NOSIČE

Zobrazit detail
Příčník na automobil Příčníky Menabo Fender XL Hyundai Veracruz 5-dr. Van 2008-2012 MFBSXL106

Příčníky Menabo Fender XL Hyundai Veracruz 5-dr. Van 2008-2012 MFBSXL106

Hliníkové střešní nosiče - příčníky na hagusy Menabo Fender 135cm s plochým aerodynamickým profilem tyčí AERO Blade. Pevné…

2 890 Kč

Mojenosice.cz AUTOBOXY, STŘEŠNÍ NOSIČE

Zobrazit detail
Příčník na automobil Střešní nosič Seat Ibiza IV SC 08-16, Menabo Omega Plus

Střešní nosič Seat Ibiza IV SC 08-16, Menabo Omega Plus

  • Nosnost 50 kg

Střešní nosič Seat Ibiza IV SC 08-16, Menabo Omega Plus Rychlé upevnění pomocí přiloženého nářadí. Profil příčníků: 80 x 28…

4 108 Kč

ELSA GROUP - Tažná zařízení

Zobrazit detail
Příčník na automobil Střešní nosič Ford Fiesta VI 08-12, Menabo Omega Plus

Střešní nosič Ford Fiesta VI 08-12, Menabo Omega Plus

  • Nosnost 50 kg

Střešní nosič Ford Fiesta VI 08-12, Menabo Omega Plus Rychlé upevnění pomocí přiloženého nářadí. Profil příčníků: 80 x 28 mm…

4 108 Kč

ELSA GROUP - Tažná zařízení

Zobrazit detail
Příčník na automobil Střešní nosič Suzuki Swift V 17-, Menabo Omega Plus

Střešní nosič Suzuki Swift V 17-, Menabo Omega Plus

  • Nosnost 50 kg

Střešní nosič Suzuki Swift V 17-, Menabo Omega Plus Rychlé upevnění pomocí přiloženého nářadí. Profil příčníků: 80 x 28 mm…

4 108 Kč

ELSA GROUP - Tažná zařízení

Zobrazit detail
Příčník na automobil Střešní nosič Kia Picanto I 04-12, Menabo Omega Plus

Střešní nosič Kia Picanto I 04-12, Menabo Omega Plus

  • Nosnost 50 kg

Střešní nosič Kia Picanto I 04-12, Menabo Omega Plus Rychlé upevnění pomocí přiloženého nářadí. Profil příčníků: 80 x 28 mm…

4 108 Kč

ELSA GROUP - Tažná zařízení

Zobrazit detail
Příčník na automobil Střešní nosič Skoda Fabia III 14-21, Menabo Omega Plus

Střešní nosič Skoda Fabia III 14-21, Menabo Omega Plus

  • Nosnost 50 kg

Střešní nosič Skoda Fabia III 14-21, Menabo Omega Plus Rychlé upevnění pomocí přiloženého nářadí. Profil příčníků: 80 x 28…

4 108 Kč

ELSA GROUP - Tažná zařízení

Zobrazit detail
Příčník na automobil Střešní nosič Nissan Micra 10-, Menabo Omega Plus

Střešní nosič Nissan Micra 10-, Menabo Omega Plus

  • Nosnost 50 kg

Střešní nosič Nissan Micra 10-, Menabo Omega Plus Rychlé upevnění pomocí přiloženého nářadí. Profil příčníků: 80 x 28 mm…

4 108 Kč

ELSA GROUP - Tažná zařízení

Zobrazit detail
Příčník na automobil Střešní nosič Alfa Romeo 156 97-06, Menabo Omega Plus

Střešní nosič Alfa Romeo 156 97-06, Menabo Omega Plus

  • Nosnost 50 kg

Střešní nosič Alfa Romeo 156 97-06, Menabo Omega Plus Rychlé upevnění pomocí přiloženého nářadí. Profil příčníků: 80 x 28 mm…

4 108 Kč

ELSA GROUP - Tažná zařízení

Zobrazit detail
Příčník na automobil Střešní nosič Audi A3 3dv. 96-06, Menabo Omega Plus

Střešní nosič Audi A3 3dv. 96-06, Menabo Omega Plus

  • Nosnost 50 kg

Střešní nosič Audi A3 96-06, Menabo Omega Plus Rychlé upevnění pomocí přiloženého nářadí. Profil příčníků: 80 x 28 mm…

4 108 Kč

ELSA GROUP - Tažná zařízení

Zobrazit detail
Příčník na automobil Střešní nosič / příčníky Menabo Tema - Volvo V40 5-dv (2016-) - rovná střecha / pozinková ocel / bez zámků

Střešní nosič / příčníky Menabo Tema - Volvo V40 5-dv (2016-) - rovná střecha /…

kompletní střešní nosič z pozinkované oceli s tyčemi s oválným aerodynamickým průřezem od renomovaného italského výrobce,…

2 599 Kč

Filsonstore.cz

Zobrazit detail
Příčník na automobil Střešní nosič / příčníky Menabo Tema - Lexus IS (Typ XE30) 4-dv (2013-) - rovná střecha / pozinková ocel / bez zámků

Střešní nosič / příčníky Menabo Tema - Lexus IS (Typ XE30) 4-dv (2013-) - rovná…

kompletní střešní nosič z pozinkované oceli s tyčemi s oválným aerodynamickým průřezem od renomovaného italského výrobce,…

2 599 Kč

Filsonstore.cz

Zobrazit detail
Příčník na automobil Střešní nosič / příčníky Menabo Tema - Lancia Lybra (Typ 839) 5-dv (1999-2005) - fixační body / pozinková ocel / bez zámků

Střešní nosič / příčníky Menabo Tema - Lancia Lybra (Typ 839) 5-dv (1999-2005) -…

kompletní střešní nosič z pozinkované oceli s tyčemi s oválným aerodynamickým průřezem od renomovaného italského výrobce,…

2 599 Kč

Filsonstore.cz

Zobrazit detail
Příčník na automobil Střešní nosič / příčníky Menabo Tema - Octavia IV (Typ NX5) 5-dv (2019-) - rovná střecha / pozinková ocel / bez zámků

Střešní nosič / příčníky Menabo Tema - Octavia IV (Typ NX5) 5-dv (2019-) - rovná…

kompletní střešní nosič z pozinkované oceli s tyčemi s oválným aerodynamickým průřezem od renomovaného italského výrobce,…

2 599 Kč

Filsonstore.cz

Zobrazit detail
Příčník na automobil Střešní nosič / příčníky Menabo Tema - Opel Corsa D 3-dv (2006-2014) - fixační body / pozinková ocel / bez zámků

Střešní nosič / příčníky Menabo Tema - Opel Corsa D 3-dv (2006-2014) - fixační body…

kompletní střešní nosič z pozinkované oceli s tyčemi s oválným aerodynamickým průřezem od renomovaného italského výrobce,…

2 599 Kč

Filsonstore.cz

Zobrazit detail
Příčník na automobil Střešní nosič / příčníky Menabo Tema - Nissan Frontier IV (Typ D23) 4-dv (2014-) - rovná střecha / pozinková ocel / bez zámků

Střešní nosič / příčníky Menabo Tema - Nissan Frontier IV (Typ D23) 4-dv (2014-) -…

kompletní střešní nosič z pozinkované oceli s tyčemi s oválným aerodynamickým průřezem od renomovaného italského výrobce,…

2 599 Kč

Filsonstore.cz

Zobrazit detail
Příčník na automobil Střešní nosič / příčníky Menabo Tema - Chrysler 300 C Sedan 4-dv (2004-2014) - rovná střecha / pozinková ocel / bez zámků

Střešní nosič / příčníky Menabo Tema - Chrysler 300 C Sedan 4-dv (2004-2014) - rovná…

kompletní střešní nosič z pozinkované oceli s tyčemi s oválným aerodynamickým průřezem od renomovaného italského výrobce,…

2 599 Kč

Filsonstore.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie