Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

3D tisk

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
3D tisk Flashforge Hyper PLA 1,75mm 1kg Purple 90009990002

Flashforge Hyper PLA 1,75mm 1kg Purple 90009990002

  • Průměr struny 1,75 mm

Teplota tiskuRychlost tisku190-240 °C 50-350 mm/s Filament Flashforge Hyper PLA 1,75 mm Rychlý, spolehlivý a přesný – přesně…

od 299 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
3D tisk Professional Lab PETG oranžová (orange)

Professional Lab PETG oranžová (orange)

  • Oranžová

Professional Lab PETG je filament s vysokou mechanickou pevností, teplotní odolností (až 85 °C) a chemickou stálostí.…

269 Kč

Hotend.cz

Zobrazit detail
3D tisk Vzorek FIBER3D PA - Nylonový filament 1,75 mm 10 m

Vzorek FIBER3D PA - Nylonový filament 1,75 mm 10 m

PA - Nylonový filament je velmi odolným, silným a všestranným materiálem pro 3D tisk. Vysoká teplota tání dovoluje tisk…

39 Kč

na3D s.r.o.

Zobrazit detail
3D tisk Creality K2 Plus PTFE konektor kit - Náhradni dily a doplnky na 3D tiskárnu

Creality K2 Plus PTFE konektor kit - Náhradni dily a doplnky na 3D tiskárnu

Tato sada pneumatických konektorů je nezbytným příslušenstvím pro 3D tiskárny Creality. Obsahuje: * 1x menší konektor (2,5…

149 Kč

3D Stisk

Zobrazit detail
3D tisk Filament LUME / PETG / STŘÍBRNÁ / 1,75 mm / 1 kg

Filament LUME / PETG / STŘÍBRNÁ / 1,75 mm / 1 kg

  • Hmotnost 1 kg
  • Průměr struny 1,75 mm

3D filament premiové kvality od špičkové polské značky LUME Filaments Materiál navržený s ohledem na odolnost Filament LUME…

od 334 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
3D tisk Filament Spectrum ASA 275 Limetkově Zelená [1,75mm, 1kg]

Filament Spectrum ASA 275 Limetkově Zelená [1,75mm, 1kg]

1
  • Zelená
  • Hmotnost 1 kg
  • Průměr struny 1,75 mm
  • Materiál struny ASA

Spektrum vláken ASA 275 UV a tepelná odolnost Filament Spectrum ASA 275 je profesionální materiál určený pro stolní 3D…

od 619 Kč

v 17 obchodech

Porovnat ceny
3D tisk Flashforge PLA 1,75mm 1kg Traffic Red 90011647001

Flashforge PLA 1,75mm 1kg Traffic Red 90011647001

  • Průměr struny 1,75 mm

Teplota tiskuRychlost tisku190-220 °C 60-90 mm/s Filament Flashforge PLA 1,75 mm Filament Flashforge PLA 1,75 mm je…

od 299 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
3D tisk Flashforge PLA Silk 1,75mm 1kg Pink 90007737003

Flashforge PLA Silk 1,75mm 1kg Pink 90007737003

  • Hmotnost 1 kg
  • Průměr struny 1,75 mm

Teplota tiskuRychlost tisku190-240 °C 40-300 mm/s Filament Flashforge PLA Silk 1,75 mm Filament Flashforge PLA Silk 1,75 mm…

od 299 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
3D tisk Flashforge PLA Pro 1.75mm 1kg White 90004236002

Flashforge PLA Pro 1.75mm 1kg White 90004236002

  • Bílá
  • Hmotnost 1 kg

Filament Flashforge z PLA materiálu se hodí i pro začátečníky. Jeho barva je bílá. Má průměr 1,75 mm s tolerancí 0,02 mm,…

od 299 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
3D tisk Flashforge PLA Matte 1,75mm 1kg Hot Pink

Flashforge PLA Matte 1,75mm 1kg Hot Pink

Filament – materiál PLA Matný, průměr 1,75 mm s tolerancí 0,02 mm, hmotnost 1 kg, vhodná teplota tisku od 190 do 230 °C,…

od 299 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
3D tisk Flashforge PLA Silk 1,75mm 1kg Light Gold 90011344001

Flashforge PLA Silk 1,75mm 1kg Light Gold 90011344001

  • Hmotnost 1 kg
  • Průměr struny 1,75 mm

Teplota tiskuRychlost tisku190-240 °C 40-300 mm/s Filament Flashforge PLA Silk 1,75 mm Filament Flashforge PLA Silk 1,75 mm…

od 299 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
3D tisk Flashforge PLA Matte 1,75mm 1kg Mango Yellow

Flashforge PLA Matte 1,75mm 1kg Mango Yellow

Filament – materiál PLA Matný, průměr 1,75 mm s tolerancí 0,02 mm, hmotnost 1 kg, vhodná teplota tisku od 190 do 230 °C,…

od 299 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
3D tisk Professional Lab PETG černá (black)

Professional Lab PETG černá (black)

  • Černá

Professional Lab PETG je filament s vysokou mechanickou pevností, teplotní odolností (až 85 °C) a chemickou stálostí.…

269 Kč

Hotend.cz

Zobrazit detail
3D tisk Filament 3DPower TPU 90 Oranžová [1,75mm, 0.5kg]

Filament 3DPower TPU 90 Oranžová [1,75mm, 0.5kg]

  • Oranžová
  • Hmotnost 0,5 kg
  • Průměr struny 1,75 mm

3DPower Elasti TPU 90 – flexibilní filament s vysokou odolností a pružností 3DPower Elasti TPU 90 je vysoce kvalitní…

od 278 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
3D tisk Filament 3DPower TPU 90 Modrá [1,75mm, 0.5kg]

Filament 3DPower TPU 90 Modrá [1,75mm, 0.5kg]

  • Modrá
  • Hmotnost 0,5 kg
  • Průměr struny 1,75 mm

3DPower Elasti TPU 90 – flexibilní filament s vysokou odolností a pružností 3DPower Elasti TPU 90 je vysoce kvalitní…

od 278 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
3D tisk Filament 3DPower TPU 90 Červená [1,75mm, 0.5kg]

Filament 3DPower TPU 90 Červená [1,75mm, 0.5kg]

1
  • Červená
  • Hmotnost 0,5 kg
  • Průměr struny 1,75 mm

3DPower Elasti TPU 90 – flexibilní filament s vysokou odolností a pružností 3DPower Elasti TPU 90 je vysoce kvalitní…

od 278 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
3D tisk Filament 3DPower TPU 90 Zelená [1,75mm, 0.5kg]

Filament 3DPower TPU 90 Zelená [1,75mm, 0.5kg]

1
  • Zelená
  • Hmotnost 0,5 kg
  • Průměr struny 1,75 mm

3DPower Elasti TPU 90 – flexibilní filament s vysokou odolností a pružností 3DPower Elasti TPU 90 je vysoce kvalitní…

od 278 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
3D tisk Filament 3DPower TPU 90 Žlutá [1,75mm, 0.5kg]

Filament 3DPower TPU 90 Žlutá [1,75mm, 0.5kg]

  • Žlutá
  • Hmotnost 0,5 kg
  • Průměr struny 1,75 mm

3DPower Elasti TPU 90 – flexibilní filament s vysokou odolností a pružností 3DPower Elasti TPU 90 je vysoce kvalitní…

od 281 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
3D tisk Filament 3DPower SILK Modrá [1,75mm, 1kg]

Filament 3DPower SILK Modrá [1,75mm, 1kg]

  • Modrá
  • Hmotnost 1 kg
  • Průměr struny 1,75 mm

3DPower SILK – estetičnost nade vše! Filament 3DPower SILK vznikl kombinací PLA a PET-G ve správném poměru. Tím vlákno…

od 281 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
3D tisk Wanhao dvoukolíkový konektor

Wanhao dvoukolíkový konektor

Doprava od 129 Kč
Osobní odběr zdarma
Dárek zdarma
39 Kč

na3D s.r.o.

Zobrazit detail
3D tisk Plastové ložisko RJMP-01-08 LM8UU

Plastové ložisko RJMP-01-08 LM8UU

Plastové pouzdro RJMP-01-08 pro ztišení vaší tiskárny. S těmito pouzdry a lepšími drivery ani nepoznáte že je tiskárna v…

39 Kč

na3D s.r.o.

Zobrazit detail
3D tisk Přítlačná pružina extruderu

Přítlačná pružina extruderu

Pružina pro přítlak podávání filamentu 3D tiskáren. (Produkt lze objednat po 1 ks, fotografie je pouze ilustrativní.)…

39 Kč

na3D s.r.o.

Zobrazit detail
3D tisk Kuličkové ložisko s přírubou F688ZZ

Kuličkové ložisko s přírubou F688ZZ

Kuličkové ložisko s osazením rozměr 8x16x5 mm. (Produkt lze objednat po 1 ks, fotografie je pouze ilustrativní.)…

39 Kč

na3D s.r.o.

Zobrazit detail
3D tisk Silikonová ochrana pro originální kostku E3D V6, Barva Cihlová

Silikonová ochrana pro originální kostku E3D V6, Barva Cihlová

Silikonová ochrana proti nalepení materiálu na kostku hotendu. Snadnější údržba tiskárny. Silikonová ochrana na kostku s 3…

39 Kč

na3D s.r.o.

Zobrazit detail
3D tisk Wanhao GR1 - Plochý kabel (LCD-Základní deska)

Wanhao GR1 - Plochý kabel (LCD-Základní deska)

Plochý kabel Wanhao GR1 (LCD–základní deska) je originální náhradní díl navržený k obnovení spolehlivého připojení mezi LCD…

39 Kč

na3D s.r.o.

Zobrazit detail
3D tisk Capricon teflonová hadička PTFE trubička, Délka 10 cm

Capricon teflonová hadička PTFE trubička, Délka 10 cm

Capricon PTFE trubička je odolná vůči velmi vysokým teplotám. Teflonová trubička do hotendu, nebo pro bowden. Dostupná ve…

39 Kč

na3D s.r.o.

Zobrazit detail
3D tisk Prusa lineární ložisko LM10LUU - 1ks - Náhradni dily a doplnky na 3D tiskárnu

Prusa lineární ložisko LM10LUU - 1ks - Náhradni dily a doplnky na 3D tiskárnu

Originální lineární kuličkové ložisko Prusa LM10LUU je prodloužené ložisko pro hladké hřídele o průměru 10 mm. Díky čtyřem…

149 Kč

3D Stisk

Zobrazit detail
3D tisk Bambu Lab Power Switch Module with 2Pin XH2.54 Connector (1PCS) – XA007 - Náhradni dily a doplnky na 3D tiskárnu

Bambu Lab Power Switch Module with 2Pin XH2.54 Connector (1PCS) – XA007 - Náhradni…

POPIS PRODUKTU Bambu Lab Power Switch Module with 2Pin XH2.54 Connector (1PCS) – XA007 je malý, ale velmi praktický napájecí…

149 Kč

3D Stisk

Zobrazit detail
3D tisk Keramické topné tělísko 70W 12V/24V - Náhradni dily a doplnky na 3D tiskárnu

Keramické topné tělísko 70W 12V/24V - Náhradni dily a doplnky na 3D tiskárnu

Topné tělísko používané v hotendech k zahřívání trysky. Vhodné pro 3D tiskárny jako např. Reprap, Rebel, Rebelix, Průša,…

149 Kč

3D Stisk

Zobrazit detail
3D tisk Prusa Řemen 2GT X-osa - Náhradni dily a doplnky na 3D tiskárnu

Prusa Řemen 2GT X-osa - Náhradni dily a doplnky na 3D tiskárnu

PRUSA ŘEMEN 2GT X-OSA – ORIGINÁLNÍ HNACÍ ŘEMEN PRO OSU X Originální řemen 2GT pro osu X z produkce Prusa Research je určený…

149 Kč

3D Stisk

Zobrazit detail
3D tisk Tryska pro Elegoo Neptune 4 a 4 pro - Náhradni dily a doplnky na 3D tiskárnu

Tryska pro Elegoo Neptune 4 a 4 pro - Náhradni dily a doplnky na 3D tiskárnu

Kvalitní tryska vhodná k tisku 1,75 mm široké struny. Tryska je část tiskové hlavy (extruderu), která určuje jak detailní…

149 Kč

3D Stisk

Zobrazit detail
3D tisk Prusa Nextruder Silicone sock - set - Náhradni dily a doplnky na 3D tiskárnu

Prusa Nextruder Silicone sock - set - Náhradni dily a doplnky na 3D tiskárnu

SILIKONOVÉ NÁVLEKY PRUSA NEXTRUDER Sada obsahuje 3 černé silikonové návleky speciálně navržené pro tiskovou hlavu Nextruder…

149 Kč

3D Stisk

Zobrazit detail
3D tisk Creality K1 tvrzená tryska - Náhradni dily a doplnky na 3D tiskárnu

Creality K1 tvrzená tryska - Náhradni dily a doplnky na 3D tiskárnu

Dosáhněte mimořádné odolnosti a spolehlivosti s tvrzenou tryskou pro Creality K1. Tato tryska je navržena pro tisk s…

149 Kč

3D Stisk

Zobrazit detail
3D tisk Filament LUME / PLA+ / ZLATÁ / 1,75 mm / 1 kg

Filament LUME / PLA+ / ZLATÁ / 1,75 mm / 1 kg

  • Hmotnost 1 kg
  • Průměr struny 1,75 mm

3D filament premiové kvality od špičkové polské značky LUME Filaments Dokonalá přesnost a estetika bez kompromisů. Filament…

od 334 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
3D tisk Filament LUME / PLA+ / SVĚTLE MODRÁ / 1,75 mm / 1 kg

Filament LUME / PLA+ / SVĚTLE MODRÁ / 1,75 mm / 1 kg

  • Modrá
  • Hmotnost 1 kg
  • Průměr struny 1,75 mm

3D filament premiové kvality od špičkové polské značky LUME Filaments Dokonalá přesnost a estetika bez kompromisů. Filament…

od 334 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
3D tisk Filament LUME / PETG / ŽLUTÁ / 1,75 mm / 1 kg

Filament LUME / PETG / ŽLUTÁ / 1,75 mm / 1 kg

  • Žlutá
  • Hmotnost 1 kg
  • Průměr struny 1,75 mm

3D filament premiové kvality od špičkové polské značky LUME Filaments Materiál navržený s ohledem na odolnost Filament LUME…

od 334 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
3D tisk Filament LUME / PLA+ / SMARAGDOVÁ / 1,75 mm / 1 kg

Filament LUME / PLA+ / SMARAGDOVÁ / 1,75 mm / 1 kg

  • Modrá
  • Hmotnost 1 kg

3D filament premiové kvality od špičkové polské značky LUME Filaments Dokonalá přesnost a estetika bez kompromisů. Filament…

od 334 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
3D tisk Filament LUME / PLA+ / SVĚTLE ZELENÁ / 1,75 mm / 1 kg

Filament LUME / PLA+ / SVĚTLE ZELENÁ / 1,75 mm / 1 kg

  • Zelená
  • Hmotnost 1 kg

3D filament premiové kvality od špičkové polské značky LUME Filaments Dokonalá přesnost a estetika bez kompromisů. Filament…

od 334 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
3D tisk Filament LUME / PLA+ / ORANŽOVÁ / 1,75 mm / 1 kg

Filament LUME / PLA+ / ORANŽOVÁ / 1,75 mm / 1 kg

  • Oranžová
  • Hmotnost 1 kg
  • Průměr struny 1,75 mm

3D filament premiové kvality od špičkové polské značky LUME Filaments Dokonalá přesnost a estetika bez kompromisů. Filament…

od 334 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
3D tisk Filament LUME / PLA+ / TMAVĚ FIALOVÁ / 1,75 mm / 1 kg

Filament LUME / PLA+ / TMAVĚ FIALOVÁ / 1,75 mm / 1 kg

  • Fialová
  • Hmotnost 1 kg
  • Průměr struny 1,75 mm

3D filament premiové kvality od špičkové polské značky LUME Filaments Dokonalá přesnost a estetika bez kompromisů. Filament…

od 334 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
3D tisk Creality Hyper PLA-CF - Fialová - 1,75mm - 1 kg

Creality Hyper PLA-CF - Fialová - 1,75mm - 1 kg

  • Fialová
  • Hmotnost 1 kg
  • Průměr struny 1,75 mm

Creality Hyper PLA-CF je vysokorychlostní PLA vyztužené uhlíkovými vlákny, určené pro pevnější, čistší výtisky s elegantním…

od 619 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
3D tisk VERBATIM 3D Printer Filament PP 1,75mm 500g natural (55952)

VERBATIM 3D Printer Filament PP 1,75mm 500g natural (55952)

TECHNICAL SPECIFICATIONS Diameter Tolerance ± 0.05 mm Extrusion temperature 200 - 240 °C Material Net Weight 500 g Color…

od 645 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
3D tisk Creality Hyper PLA-CF 1kg (3301060017) hnědý

Creality Hyper PLA-CF 1kg (3301060017) hnědý

  • Hnědá
  • Průměr struny 1,75 mm
  • Hmotnost 1 kg

filament • 1 kg • pro 3D tisk • materiál PLA-CF • průměr 1,75 mm…

649 Kč

DATART

Zobrazit detail
3D tisk AnyCubic náhradní díl - Built Plate pro Photon Mono 4

AnyCubic náhradní díl - Built Plate pro Photon Mono 4

Náhradní originální hliníková tisková platforma (build plate) pro resinovou tiskárnu Anycubic Photon Mono 4. Tato náhrada…

od 649 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
3D tisk Filament Polymaker PolyLite PETG Bílá [1,75mm, 1kg]

Filament Polymaker PolyLite PETG Bílá [1,75mm, 1kg]

  • Bílá
  • Hmotnost 1 kg
  • Průměr struny 1,75 mm
  • Materiál struny PETG

Polymaker™ PETG – Nová generace pro vysokorychlostní 3D tisk Polymaker™ PETG je nástupcem oblíbené řady PolyLite PETG, který…

od 649 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
3D tisk ELEGOO ABS-like Resin V3.0 2KG, Red

ELEGOO ABS-like Resin V3.0 2KG, Red

ABS-like Resin od Elegoo je jedinečný fotopolymerní materiál určený pro DLP/LCD 3D tiskárny, který dokáže vytvářet robustní…

od 679 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
3D tisk ELEGOO ABS-like Resin 2KG, Red

ELEGOO ABS-like Resin 2KG, Red

ABS-like Resin od Elegoo je jedinečný fotopolymerní materiál určený pro DLP/LCD 3D tiskárny, který dokáže vytvářet robustní…

od 699 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
3D tisk Flashforge PLA Matte 1,75mm 1kg Medium Turquoise

Flashforge PLA Matte 1,75mm 1kg Medium Turquoise

Filament – materiál PLA Matný, průměr 1,75 mm s tolerancí 0,02 mm, hmotnost 1 kg, vhodná teplota tisku od 190 do 230 °C,…

od 299 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie