Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Stahovací pásky s počtem kusů v balení nad 100

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Stahovací páska STAHOVACÍ PÁSKY KABELOVÉ TRITIKY STAHOVACÍ PÁSKY SADA 100 kusů 2,5x80mm SILNÉ

STAHOVACÍ PÁSKY KABELOVÉ TRITIKY STAHOVACÍ PÁSKY SADA 100 kusů 2,5x80mm SILNÉ

  • Šířka 2,5 mm
  • Délka 100 mm
  • Počet kusů v balení 100
  • Barva černá

KABELOVÉ UPÍNACÍ PÁSKY STAHOVACÍ PÁSKY SADA 100 kusů 2,5x100 mm SILNÉ Nabízíme řešení, které se osvědčuje všude – od domácí…

14 Kč
0,14 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska LEGI Plastové stahovací pásky 200 mm (100 ks), hnědá

LEGI Plastové stahovací pásky 200 mm (100 ks), hnědá

  • Barva hnědá
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 2,5 mm
  • Délka 200 mm
  • Počet kusů v balení 100

Plastové stahovací pásky LEGI o rozměru 2,5 × 200 mm jsou vhodné pro montáž balkónových zástěn, plotových pásů a stínících…

od 69 Kč
od 0,69 Kč/ks

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska Plastová stahovací páska 5X300 (1 bal. = 100 ks) bílá, MXG840026SET

Plastová stahovací páska 5X300 (1 bal. = 100 ks) bílá, MXG840026SET

  • Barva bílá
  • Délka 300 mm
  • Počet kusů v balení 100

Plastová stahovací páska 5X300 (1 bal. = 100 ks) bílá…

83 Kč
0,83 Kč/ks

Autodilycz.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Yato YT-70567 Nerezové kabelové stahovací pásky 4,6 × 500 mm, 100 ks

Yato YT-70567 Nerezové kabelové stahovací pásky 4,6 × 500 mm, 100 ks

  • Šířka 4,6 mm
  • Délka 500 mm
  • Počet kusů v balení 100

Nerezové kabelové stahovací pásky YATO jsou určeny k pevnému a odolnému svazování a upevňování kabelů, vodičů, hadic a…

od 228 Kč
od 2,28 Kč/ks

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek UBN 8,8x760 mm černý (100KS)

Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek UBN 8,8x760 mm černý (100KS)

  • Barva černá
  • Počet kusů v balení 100
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 8,8 mm
  • Délka 760 mm

Stahovací pásky fischer UBN slouží pro svazování kabelů a trubek. Jsou vyrobeny z kvalitního nylonu bez halogenů a silikonů,…

od 15 Kč
od 0,15 Kč/ks

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska Vázací páska rozdělovací kuličková, délka 273 mm, PA 6,6, přírodní (100 ks)

Vázací páska rozdělovací kuličková, délka 273 mm, PA 6,6, přírodní (100 ks)

  • Barva černá
  • Délka 273 mm
  • Počet kusů v balení 100

- Materiál: Nylon 66 (Polyamid 6.6), bezhalogenní. - Barva: Černá. - Provozní teplota: -40°C až +85°C - Hořlavost materiálu:…

500 Kč
5,00 Kč/ks

A components s.r.o.

Zobrazit detail
Stahovací páska BM BMN2025 Stahovací páska 200 x 2,6 mm UV černá 100 kusů

BM BMN2025 Stahovací páska 200 x 2,6 mm UV černá 100 kusů

  • Šířka 2,6 mm
  • Délka 200 mm
  • Počet kusů v balení 100

Stahovací páska 200x2,6 černá UV BMN2025 / 5307 / 100 ks / EM GROUP Ean : 8016650530066 Délka pásky [mm] : 200 Způsob…

od 1 Kč
od 0,01 Kč/ks

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska Spona vázací pro polypropylénovou pásku PP šíře 13mm, plechová, 1000 ks

Spona vázací pro polypropylénovou pásku PP šíře 13mm, plechová, 1000 ks

  • Počet kusů v balení 1000
  • Šířka 13 mm

Vázací ocelová (plechová) spona PP-13 se používá s PP páskou šíře 12 (13) mm. Spona je určena pro páskovač XL-13 Balení = 1…

od 476 Kč
od 0,48 Kč/ks

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska Klimas Wkret-Met 3,5x150mm - 100 ks - Páska stahovací bílá, OPZ

Klimas Wkret-Met 3,5x150mm - 100 ks - Páska stahovací bílá, OPZ

  • Počet kusů v balení 100
  • Barva bílá

3,5x150mm - 100 ks - Páska stahovací bílá, OPZTento produkt značky Klimas Wkręt-met patří do řady OPZ a je dodáván ve…

89 Kč
0,89 Kč/ks

Fixmat.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Ocelové pozinkované spony pro páskovače, drátové, 15 mm

Ocelové pozinkované spony pro páskovače, drátové, 15 mm

  • Barva stříbrná
  • Počet kusů v balení 1000

Kovové spony pro vázací pásky o šířce 15 mm. Drátové spony jsou pozinkovány a zajišťují pevné a spolehlivé upevnění zboží.…

1 694 Kč
1,69 Kč/ks

Manutan

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací páska do 8kg, rozměr 2,5x100mm, barva hnědá, 100ks v balení

Stahovací páska do 8kg, rozměr 2,5x100mm, barva hnědá, 100ks v balení

  • Barva hnědá
  • Počet kusů v balení 100

Vázací páska do 8kg, rozměr 2,5x100mm, barva hnědá, 100ks v balení…

36 Kč
0,36 Kč/ks

FOXEL elektro

Zobrazit detail
Stahovací páska WKK stahovací pásek 7.6x150 černý, polyamid 6.6 vyměnitelné (100 ks)

WKK stahovací pásek 7.6x150 černý, polyamid 6.6 vyměnitelné (100 ks)

  • Barva černá
  • Délka 150 mm
  • Počet kusů v balení 100

Tloušťka (mm): 7,6 | Délka (mm): 150 | Pevnost v tahu (kg): 22,2 | Barva: černá | Poznámka (mm): Max. průměr svazku: 35…

201 Kč
2,01 Kč/ks

Exkalibr.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska SVX Stahovací páska černá 2,5x80mm 2,5x80mm

SVX Stahovací páska černá 2,5x80mm 2,5x80mm

  • Barva černá
  • Počet kusů v balení 100

Stahovací páska černá - 2,5x80mm Všechny naše výrobky jsou vyráběny s ohledem na mezinárodní standardy kvality. Stahovací…

13 Kč
0,13 Kč/ks

Svx.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska TAVOBAL Stahovací pásky bílé 7,6*500 mm, balení 100 ks

TAVOBAL Stahovací pásky bílé 7,6*500 mm, balení 100 ks

1
  • Barva bílá
  • Počet kusů v balení 100
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 7,6 mm
  • Délka 500 mm

Stahovací pásky bílé 7,6*500 mm, balení 100 ks Plastové stahovací pásky jsou odolné vůči přetržení, navíc jsou…

120 Kč
1,20 Kč/ks

Obalove-Materialy.cz - TAVOBAL s.r.o.

Zobrazit detail
Stahovací páska STAHovací PÁSKY KABELOVÉ SVORKY STAHOVACÍ PÁSKY SADA 100 kusů 2,5x80mm PEVNÉ

STAHovací PÁSKY KABELOVÉ SVORKY STAHOVACÍ PÁSKY SADA 100 kusů 2,5x80mm PEVNÉ

  • Šířka 2,5 mm
  • Délka 80 mm
  • Počet kusů v balení 100
  • Barva černá

KABELOVÉ UPÍNACÍ PÁSKY STAHOVACÍ PÁSKY SADA 100 kusů 2,5x80 mm SILNÉ ODOLNÉ VŮČI UV Nabízíme řešení, které se osvědčuje…

14 Kč
0,14 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek GBN 2,5x100 mm zelený (100KS)

Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek GBN 2,5x100 mm zelený (100KS)

  • Barva zelená
  • Počet kusů v balení 100
  • Druh pásku plastový
  • Délka 100 mm

Fischer stahovací páska GBN zelená je vyrobená z kvalitního nylonu bez halogenů a silikonů. Slouží k rychlému a trvalému…

31 Kč
0,31 Kč/ks

SABTRADE

Zobrazit detail
Stahovací páska Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek GBN 2,5x150 mm zelený (100KS)

Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek GBN 2,5x150 mm zelený (100KS)

  • Barva zelená
  • Počet kusů v balení 100
  • Druh pásku plastový
  • Délka 150 mm

Fischer stahovací páska GBN zelená je vyrobená z kvalitního nylonu bez halogenů a silikonů. Slouží k rychlému a trvalému…

72 Kč
0,72 Kč/ks

SABTRADE

Zobrazit detail
Stahovací páska Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek UBN 2,5x160 mm černý (100KS)

Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek UBN 2,5x160 mm černý (100KS)

  • Barva černá
  • Počet kusů v balení 100
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 2,5 mm
  • Délka 160 mm

Stahovací pásky fischer UBN slouží pro svazování kabelů a trubek. Jsou vyrobeny z kvalitního nylonu bez halogenů a silikonů,…

78 Kč
0,78 Kč/ks

SABTRADE

Zobrazit detail
Stahovací páska Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek GBN 3,6x150 mm zelený (100KS)

Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek GBN 3,6x150 mm zelený (100KS)

  • Barva zelená
  • Počet kusů v balení 100
  • Druh pásku plastový
  • Délka 150 mm

Fischer stahovací páska GBN zelená je vyrobená z kvalitního nylonu bez halogenů a silikonů. Slouží k rychlému a trvalému…

81 Kč
0,81 Kč/ks

SABTRADE

Zobrazit detail
Stahovací páska Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek GBN 4,8x280 mm zelený (100KS)

Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek GBN 4,8x280 mm zelený (100KS)

  • Barva zelená
  • Počet kusů v balení 100
  • Druh pásku plastový
  • Délka 280 mm

Fischer stahovací páska GBN zelená je vyrobená z kvalitního nylonu bez halogenů a silikonů. Slouží k rychlému a trvalému…

227 Kč
2,27 Kč/ks

SABTRADE

Zobrazit detail
Stahovací páska Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek UBN 7,6x200 mm černý (100KS)

Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek UBN 7,6x200 mm černý (100KS)

  • Barva černá
  • Počet kusů v balení 100
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 7,6 mm
  • Délka 200 mm

Stahovací pásky fischer UBN slouží pro svazování kabelů a trubek. Jsou vyrobeny z kvalitního nylonu bez halogenů a silikonů,…

431 Kč
4,31 Kč/ks

SABTRADE

Zobrazit detail
Stahovací páska Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek BN 7,6x300 mm bílý (100KS)

Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek BN 7,6x300 mm bílý (100KS)

  • Počet kusů v balení 100
  • Barva průhledná
  • Druh pásku plastový
  • Délka 300 mm

Stahovací pásky fischer BN jsou určeny pro rychlé a hospodárné svazování kabelů, kovových nebo plastových trubek. Páska se…

650 Kč
6,50 Kč/ks

SABTRADE

Zobrazit detail
Stahovací páska Spona vázací pro polypropylénovou pásku PP šíře 16mm, plechová, 1000 ks

Spona vázací pro polypropylénovou pásku PP šíře 16mm, plechová, 1000 ks

  • Počet kusů v balení 1000
  • Šířka 16 mm

Vázací ocelová (plechová) spona PP-16 se používá s PP páskou šíře 15 (16) mm. Sponka je určena pro páskovač XL-16 Balení = 1…

od 523 Kč
od 0,52 Kč/ks

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska Klimas Wkret-Met 2,5x150mm - 100 ks - Páska stahovací černá, OPZC

Klimas Wkret-Met 2,5x150mm - 100 ks - Páska stahovací černá, OPZC

  • Počet kusů v balení 100
  • Barva černá

2,5x150mm - 100 ks - Páska stahovací černá, OPZCTento produkt značky Klimas Wkręt-met patří do řady OPZC a je dodáván ve…

91 Kč
0,91 Kč/ks

Fixmat.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Klimas Wkret-Met 3,75x200mm - 100 ks - Páska stahovací bílá, OPZ

Klimas Wkret-Met 3,75x200mm - 100 ks - Páska stahovací bílá, OPZ

  • Počet kusů v balení 100
  • Barva bílá

3,75x200mm - 100 ks - Páska stahovací bílá, OPZTento produkt značky Klimas Wkręt-met patří do řady OPZ a je dodáván ve…

109 Kč
1,09 Kč/ks

Fixmat.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Klimas Wkret-Met 3,75x200mm - 100 ks - Páska stahovací černá, OPZC

Klimas Wkret-Met 3,75x200mm - 100 ks - Páska stahovací černá, OPZC

  • Počet kusů v balení 100
  • Barva černá

3,75x200mm - 100 ks - Páska stahovací černá, OPZCTento produkt značky Klimas Wkręt-met patří do řady OPZC a je dodáván ve…

132 Kč
1,32 Kč/ks

Fixmat.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Klimas Wkret-Met 3,75x250mm - 100 ks - Páska stahovací bílá, OPZ

Klimas Wkret-Met 3,75x250mm - 100 ks - Páska stahovací bílá, OPZ

  • Počet kusů v balení 100
  • Barva bílá

3,75x250mm - 100 ks - Páska stahovací bílá, OPZTento produkt značky Klimas Wkręt-met patří do řady OPZ a je dodáván ve…

135 Kč
1,35 Kč/ks

Fixmat.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací páska do 8kg, rozměr 2,5x100mm, barva oranžová, 100ks v balení

Stahovací páska do 8kg, rozměr 2,5x100mm, barva oranžová, 100ks v balení

  • Barva oranžová
  • Počet kusů v balení 100

Vázací páska do 8kg, rozměr 2,5x100mm, barva oranžová, 100ks v balení…

36 Kč
0,36 Kč/ks

FOXEL elektro

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací páska do 8kg, rozměr 2,5x200mm, barva žlutá, 100ks v balení

Stahovací páska do 8kg, rozměr 2,5x200mm, barva žlutá, 100ks v balení

  • Barva žlutá
  • Počet kusů v balení 100

Vázací páska do 8kg, rozměr 2,5x200mm, barva žlutá, 100ks v balení…

92 Kč
0,92 Kč/ks

FOXEL elektro

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací páska termorezistentní,do 125°C dlouhodobě až 150°C krátkodobě, rubínová, 100ks v balení

Stahovací páska termorezistentní,do 125°C dlouhodobě až 150°C krátkodobě, rubínová,…

  • Počet kusů v balení 100

Vázací páska termorezistentní, do 125°C dlouhodobě až 150°C krátkodobě, rubínová, 100ks v balení…

97 Kč
0,97 Kč/ks

FOXEL elektro

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací páska do 18kg, rozměr 3,6x140mm, barva šedá, 100ks v balení

Stahovací páska do 18kg, rozměr 3,6x140mm, barva šedá, 100ks v balení

  • Barva šedá
  • Počet kusů v balení 100

Vázací páska do 18kg, rozměr 3,6x140mm, barva šedá, 100ks v balení…

109 Kč
1,09 Kč/ks

FOXEL elektro

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací páska do 18kg, rozměr 3,6x140mm, barva FIALOVÁ, 100ks v balení

Stahovací páska do 18kg, rozměr 3,6x140mm, barva FIALOVÁ, 100ks v balení

  • Barva oranžová
  • Šířka 3,6 mm
  • Délka 140 mm
  • Počet kusů v balení 100

Vázací páska do 18kg, rozměr 3,6x140mm, barva oranžová, 100ks v balení…

109 Kč
1,09 Kč/ks

FOXEL elektro

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací páska do 18kg, rozměr 3,6x140mm, barva zelená, 100ks v balení

Stahovací páska do 18kg, rozměr 3,6x140mm, barva zelená, 100ks v balení

  • Barva zelená
  • Počet kusů v balení 100

Vázací páska do 18kg, rozměr 3,6x140mm, barva zelená, 100ks v balení…

109 Kč
1,09 Kč/ks

FOXEL elektro

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací páska černá dlouhodobě UV stabilní, 22kg, pr.svazku 50mm, 4,8x200mm, 100ks v balení

Stahovací páska černá dlouhodobě UV stabilní, 22kg, pr.svazku 50mm, 4,8x200mm, 100ks…

  • Barva černá
  • Délka 200 mm
  • Počet kusů v balení 100

Stahovací páska černá dlouhodobě UV stabilní, 22kg, pr.svazku 50mm, 4,8x200mm, 100ks v balení…

Doprava od 157 Kč
Osobní odběr zdarma
131 Kč
1,31 Kč/ks

FOXEL elektro

Zobrazit detail
Stahovací páska SVX Stahovací páska bílá 2,5x80mm 2,5x80mm

SVX Stahovací páska bílá 2,5x80mm 2,5x80mm

  • Barva bílá
  • Počet kusů v balení 100

Stahovací páska bílá - 2,5x80mm Všechny naše výrobky jsou vyráběny s ohledem na mezinárodní standardy kvality. Stahovací…

14 Kč
0,14 Kč/ks

Svx.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací pásky bílé 4,8*370 mm, balení 100 ks

Stahovací pásky bílé 4,8*370 mm, balení 100 ks

  • Barva bílá
  • Počet kusů v balení 100
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 4,8 mm
  • Délka 370 mm

Stahovací pásky bílé 4,8*370 mm, balení 100 ks Plastové stahovací pásky jsou odolné vůči přetržení, navíc jsou…

132 Kč
1,32 Kč/ks

Obalove-Materialy.cz - TAVOBAL s.r.o.

Zobrazit detail
Stahovací páska TAVOBAL Stahovací pásky černé 7,6*300 mm, balení 100 ks

TAVOBAL Stahovací pásky černé 7,6*300 mm, balení 100 ks

  • Barva černá
  • Počet kusů v balení 100
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 7,6 mm
  • Délka 300 mm

Stahovací pásky černé 7,6*300 mm, balení 100 ks Plastové stahovací pásky jsou odolné vůči přetržení, navíc jsou…

144 Kč
1,44 Kč/ks

Obalove-Materialy.cz - TAVOBAL s.r.o.

Zobrazit detail
Stahovací páska TAVOBAL Stahovací pásky černé 7,2*350 mm, balení 100 ks

TAVOBAL Stahovací pásky černé 7,2*350 mm, balení 100 ks

  • Barva černá
  • Počet kusů v balení 100
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 7,2 mm
  • Délka 350 mm

Stahovací pásky černé 7,2*350 mm, balení 100 ks Jsou velmi efektivní a praktické řešení pro každého, kdo chce zabránit…

144 Kč
1,44 Kč/ks

Obalove-Materialy.cz - TAVOBAL s.r.o.

Zobrazit detail
Stahovací páska TAVOBAL Stahovací pásky bílé 7,6*300 mm, balení 100 ks

TAVOBAL Stahovací pásky bílé 7,6*300 mm, balení 100 ks

  • Barva bílá
  • Počet kusů v balení 100
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 7,6 mm
  • Délka 300 mm

Stahovací pásky bílé 7,6*300 mm, balení 100 ks Plastové stahovací pásky jsou odolné vůči přetržení, navíc jsou…

144 Kč
1,44 Kč/ks

Obalove-Materialy.cz - TAVOBAL s.r.o.

Zobrazit detail
Stahovací páska TAVOBAL Stahovací pásky bílé 7,6*400 mm, balení 100 ks

TAVOBAL Stahovací pásky bílé 7,6*400 mm, balení 100 ks

  • Barva bílá
  • Počet kusů v balení 100
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 7,6 mm
  • Délka 400 mm

Stahovací pásky bílé 7,6*400 mm, balení 100 ks Plastové stahovací pásky jsou odolné vůči přetržení, navíc jsou…

156 Kč
1,56 Kč/ks

Obalove-Materialy.cz - TAVOBAL s.r.o.

Zobrazit detail
Stahovací páska TAVOBAL Stahovací pásky černé 7,6*400 mm, balení 100 ks

TAVOBAL Stahovací pásky černé 7,6*400 mm, balení 100 ks

  • Barva černá
  • Počet kusů v balení 100
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 7,6 mm
  • Délka 400 mm

Stahovací pásky černé 7,6*400 mm, balení 100 ks Plastové stahovací pásky jsou odolné vůči přetržení, navíc jsou…

156 Kč
1,56 Kč/ks

Obalove-Materialy.cz - TAVOBAL s.r.o.

Zobrazit detail
Stahovací páska TAVOBAL Stahovací pásky černé 7,6*500 mm, balení 100 ks

TAVOBAL Stahovací pásky černé 7,6*500 mm, balení 100 ks

1
  • Počet kusů v balení 100
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 7,6 mm
  • Délka 500 mm
  • Barva černá

Stahovací pásky černé 7,6*500 mm, balení 100 ks Plastové stahovací pásky 7,6*500 mm, černé, balení 100 ks.…

168 Kč
1,68 Kč/ks

Obalove-Materialy.cz - TAVOBAL s.r.o.

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací páska Ecolight 3,6 mm x 150 ⌀ 3,6 mm 100 ks

Stahovací páska Ecolight 3,6 mm x 150 ⌀ 3,6 mm 100 ks

  • Šířka 3,6 mm
  • Délka 150 mm
  • Počet kusů v balení 100

Stahovací Pásky Stahovací Stahovací Pásky Silné stahovací pásky, 3,6x150mm, Černé, 100 kusů 5905036200651 Stahovací Pásky…

14 Kč
0,14 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska ECO STAHOVACÍ PÁSKY ČERNÉ UV 2,5x200mm 136 KUSŮ ZEIT

ECO STAHOVACÍ PÁSKY ČERNÉ UV 2,5x200mm 136 KUSŮ ZEIT

  • Šířka 2,5 mm
  • Délka 200 mm
  • Počet kusů v balení 136

✅ Stahovací pásky ČERNÉ Technické specifikace: Velikost šířka x délka: 2,5 x 200 mm Výrobce: Zeit Materiál: polyamid…

14 Kč
0,10 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska STAHOVACÍ PÁSKY 2,5x160 NYLONOVÉ ČERNÉ 100 Ks SCHMITH

STAHOVACÍ PÁSKY 2,5x160 NYLONOVÉ ČERNÉ 100 Ks SCHMITH

  • Šířka 2,5 mm
  • Délka 160 mm
  • Počet kusů v balení 100

█ STAHOVACÍ PÁSKY ČERNÉ 2,5x160 Stahovací pásky určené pro upevnění do svazků elektrických vodičů, kabelů, hadic, trubek…

15 Kč
0,15 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska STAHOVACÍ PÁSKY 2,5x150 černé stahovací pásky 100 kusů

STAHOVACÍ PÁSKY 2,5x150 černé stahovací pásky 100 kusů

  • Šířka 2,5 mm
  • Délka 150 mm
  • Počet kusů v balení 100
  • Barva černá

Stahovací pásky OZ/2,5x150 ČERNÉ 100 kusů Stav produktu: Nový KATALOGOVÉ ČÍSLO: EM/0125 SYMBOL: OZ/2,5x150 ČERNÁ Známá,…

15 Kč
0,15 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska STAHOVACÍ PÁSKY 2,5x150 bílé stahovací pásky 100 kusů

STAHOVACÍ PÁSKY 2,5x150 bílé stahovací pásky 100 kusů

  • Šířka 2,5 mm
  • Délka 150 mm
  • Počet kusů v balení 100
  • Barva bílá

Stahovací pásky OZ/2,5x150 BÍLÉ 100 kusů Stav produktu: Nový KATALOGOVÉ ČÍSLO: EM/0101 SYMBOL: OZ/2,5x150 BÍLÁ Známá,…

15 Kč
0,15 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Kabelová páska GEMI 2,5 mm x 80 mm, 100 ks

Kabelová páska GEMI 2,5 mm x 80 mm, 100 ks

  • Šířka 2,5 mm
  • Délka 80 mm
  • Počet kusů v balení 100

STAHOVACÍ PÁSKY PLASTOVÉ KABELOVÉ STAHOVACÍ PÁSKY 80X2,5 100 KUSŮ ČERNÉ NORMA Stahovací pásky NORMA 80 × 2,5 mm jsou…

23 Kč
0,16 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie