Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Stahovací pásky s počtem kusů v balení nad 100

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Stahovací páska Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek BN 2,5x200 mm bílý (100KS)

Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek BN 2,5x200 mm bílý (100KS)

  • Počet kusů v balení 100
  • Barva průhledná
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 2,5 mm
  • Délka 200 mm

Stahovací pásky fischer BN jsou určeny pro rychlé a hospodárné svazování kabelů, kovových nebo plastových trubek. Páska se…

od 46 Kč
od 0,46 Kč/ks

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska TAVOBAL Stahovací pásky černé 2,5*150 mm, balení 100 ks

TAVOBAL Stahovací pásky černé 2,5*150 mm, balení 100 ks

  • Barva černá
  • Počet kusů v balení 100
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 2,5 mm
  • Délka 150 mm

Stahovací pásky černé 2,5*150 mm, balení 100 ks Plastové stahovací pásky jsou odolné vůči přetržení, navíc jsou…

18 Kč
0,18 Kč/ks

Obalove-Materialy.cz - TAVOBAL s.r.o.

Zobrazit detail
Stahovací páska SAPISELCO Příchytka BAS.3MT.507 pro vázací pásky černá (100ks) 1792051

SAPISELCO Příchytka BAS.3MT.507 pro vázací pásky černá (100ks) 1792051

  • Barva černá
  • Počet kusů v balení 100

Jedná se o zboží na objednávku. Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů a v případě objednávky je potřeba provést platbu předem.…

od 318 Kč
od 3,18 Kč/ks

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska Spona pro vázací pásku, ocelová, 12 mm, 1.000 ks

Spona pro vázací pásku, ocelová, 12 mm, 1.000 ks

  • Počet kusů v balení 1000
  • Šířka 12 mm

spony pro vázací pásku PET a PP plechová šíře 12 mm balení 1.000 ks…

od 338 Kč
od 0,34 Kč/ks

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska * stahovací páska 100x2,5 mm černá (sada 100 ks)

* stahovací páska 100x2,5 mm černá (sada 100 ks)

  • Barva černá
  • Počet kusů v balení 100
  • Délka 100 mm

* stahovací páska 100x2,5 mm černá (sada 100 ks). V našem portfoliu naleznete široký sortiment renovovaných výrobců…

od 23 Kč
od 0,23 Kč/ks

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska Stahovací pásky 3,6x180 UV odolné, neutrální barva, 100 ks

Stahovací pásky 3,6x180 UV odolné, neutrální barva, 100 ks

  • Šířka 3,6 mm
  • Délka 180 mm
  • Počet kusů v balení 100
  • Barva bílá

Stahovací pásky BRADAS TS1136180N 3,6x180 mm 100 ks stahovací pásky bílé Obsah sady: Stahovací pásky BRADAS TS1136180N…

od 36 Kč
od 0,36 Kč/ks

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska Plastový pásek jednorázový 100ks Varianta: velikost 4,8x300mm

Plastový pásek jednorázový 100ks Varianta: velikost 4,8x300mm

  • Počet kusů v balení 100

Plastový pásek jednorázový 100ks Jednorázové kotvící pásky s vysokou životností. Vázací pásky mají teplotní stálost -40°C až…

190 Kč
1,90 Kč/ks

Sportovní pomůcky

Zobrazit detail
Stahovací páska Nylonové stahovací pásky černé OPP 4,8 x 300 mm, STALCO PERFECT OPPC48300 100 ks

Nylonové stahovací pásky černé OPP 4,8 x 300 mm, STALCO PERFECT OPPC48300 100 ks

  • Šířka 4,8 mm
  • Délka 300 mm
  • Počet kusů v balení 100
  • Barva černá

Stalco Nylonové stahovací pásky na kabely, černé, stahovací pásky 4,8x300 mm 100 ks Technické parametry Barva: ČERNÁ…

od 101 Kč
od 1,01 Kč/ks

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska Stahovací pásky 150x2,5mm, multicolor, 200ks

Stahovací pásky 150x2,5mm, multicolor, 200ks

  • Druh pásku plastový
  • Délka 150 mm
  • Šířka 2,5 mm
  • Počet kusů v balení 200

POPIS Stahovací pásky využijete, pokud potřebujete svázat kabely, uzavřít sáčky, sáčky či spojit různé předměty. Díky jejich…

od 47 Kč
od 0,23 Kč/ks

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska BM BMN2025 Stahovací páska 200 x 2,6 mm UV černá 100 kusů

BM BMN2025 Stahovací páska 200 x 2,6 mm UV černá 100 kusů

  • Šířka 2,6 mm
  • Délka 200 mm
  • Počet kusů v balení 100

Stahovací páska 200x2,6 černá UV BMN2025 / 5307 / 100 ks / EM GROUP Ean : 8016650530066 Délka pásky [mm] : 200 Způsob…

od 1 Kč
od 0,01 Kč/ks

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska * stahovací páska 150x2,5 mm černá (sada 100 ks)

* stahovací páska 150x2,5 mm černá (sada 100 ks)

  • Barva černá
  • Počet kusů v balení 100
  • Šířka 2,5 mm
  • Délka 150 mm

* stahovací páska 150x2,5 mm černá (sada 100 ks). V našem portfoliu naleznete široký sortiment renovovaných výrobců…

od 27 Kč
od 0,27 Kč/ks

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek BN 3,6x200 mm bílý (100KS)

Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek BN 3,6x200 mm bílý (100KS)

  • Počet kusů v balení 100
  • Barva průhledná
  • Druh pásku plastový
  • Délka 200 mm

Stahovací pásky fischer BN jsou určeny pro rychlé a hospodárné svazování kabelů, kovových nebo plastových trubek. Páska se…

od 68 Kč
od 0,68 Kč/ks

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek BN 4,8x280 mm bílý (100KS)

Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek BN 4,8x280 mm bílý (100KS)

  • Počet kusů v balení 100
  • Barva průhledná
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 4,8 mm
  • Délka 280 mm

Stahovací pásky fischer BN jsou určeny pro rychlé a hospodárné svazování kabelů, kovových nebo plastových trubek. Páska se…

od 110 Kč
od 1,10 Kč/ks

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska Stahovací páska kabelová UBN 3,6x300 mm odolní proti UV záření, balení 100 ks

Stahovací páska kabelová UBN 3,6x300 mm odolní proti UV záření, balení 100 ks

  • Barva černá
  • Šířka 3,6 mm
  • Délka 300 mm
  • Počet kusů v balení 100

Stahovací páska kabelová UBN 3,6x300 mm odolná proti UV záření je ideálním řešením pro všechny vaše potřeby svazování a…

od 123 Kč
od 1,23 Kč/ks

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska TAVOBAL Stahovací pásky bílé 2,5*150 mm, balení 100 ks

TAVOBAL Stahovací pásky bílé 2,5*150 mm, balení 100 ks

  • Barva bílá
  • Počet kusů v balení 100
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 2,5 mm
  • Délka 150 mm

Stahovací pásky bílé 2,5*150 mm, balení 100 ks Plastové stahovací pásky jsou odolné vůči přetržení, navíc jsou…

18 Kč
0,18 Kč/ks

Obalove-Materialy.cz - TAVOBAL s.r.o.

Zobrazit detail
Stahovací páska TAVOBAL Stahovací pásky bílé 3,6*200 mm, balení 100 ks

TAVOBAL Stahovací pásky bílé 3,6*200 mm, balení 100 ks

1
  • Barva bílá
  • Počet kusů v balení 100
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 3,6 mm
  • Délka 200 mm

Stahovací pásky bílé 3,6*200 mm, balení 100 ks Plastové stahovací pásky jsou odolné vůči přetržení, navíc jsou…

18 Kč
0,18 Kč/ks

Obalove-Materialy.cz - TAVOBAL s.r.o.

Zobrazit detail
Stahovací páska TAVOBAL Stahovací pásky černé 2,5*200 mm, balení 100 ks

TAVOBAL Stahovací pásky černé 2,5*200 mm, balení 100 ks

  • Barva černá
  • Počet kusů v balení 100
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 2,5 mm
  • Délka 200 mm

Stahovací pásky černé 2,5*200 mm, balení 100 ks Plastové stahovací pásky jsou odolné vůči přetržení, navíc jsou…

23 Kč
0,23 Kč/ks

Obalove-Materialy.cz - TAVOBAL s.r.o.

Zobrazit detail
Stahovací páska TAVOBAL Stahovací pásky bílé 2,5*200 mm, balení 100 ks

TAVOBAL Stahovací pásky bílé 2,5*200 mm, balení 100 ks

1
  • Barva bílá
  • Počet kusů v balení 100
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 2,5 mm
  • Délka 200 mm

Stahovací pásky bílé 2,5*200 mm, balení 100 ks Plastové stahovací pásky jsou odolné vůči přetržení, navíc jsou…

23 Kč
0,23 Kč/ks

Obalove-Materialy.cz - TAVOBAL s.r.o.

Zobrazit detail
Stahovací páska TAVOBAL Stahovací pásky 3,6*140 mm, 100 ks, černá

TAVOBAL Stahovací pásky 3,6*140 mm, 100 ks, černá

  • Barva černá
  • Počet kusů v balení 100
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 3,6 mm
  • Délka 150 mm

Stahovací pásky černé 3,6*150 mm, balení 100 ks Plastové stahovací pásky jsou odolné vůči přetržení, navíc jsou…

23 Kč
0,23 Kč/ks

Obalove-Materialy.cz - TAVOBAL s.r.o.

Zobrazit detail
Stahovací páska TAVOBAL Stahovací pásky černé 2,5*250 mm, balení 100 ks

TAVOBAL Stahovací pásky černé 2,5*250 mm, balení 100 ks

  • Barva černá
  • Počet kusů v balení 100
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 2,5 mm
  • Délka 250 mm

Stahovací pásky černé 2,5*250 mm, balení 100 ks Plastové stahovací pásky jsou odolné vůči přetržení, navíc jsou…

29 Kč
0,29 Kč/ks

Obalove-Materialy.cz - TAVOBAL s.r.o.

Zobrazit detail
Stahovací páska TAVOBAL Stahovací pásky bílé 2,5*250 mm, balení 100 ks

TAVOBAL Stahovací pásky bílé 2,5*250 mm, balení 100 ks

  • Barva bílá
  • Počet kusů v balení 100
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 2,5 mm
  • Délka 250 mm

Stahovací pásky bílé 2,5*250 mm, balení 100 ks Plastové stahovací pásky jsou odolné vůči přetržení, navíc jsou…

29 Kč
0,29 Kč/ks

Obalove-Materialy.cz - TAVOBAL s.r.o.

Zobrazit detail
Stahovací páska Spona pro vázací pásku, pozinkovaná, 13 mm, 1.000 ks

Spona pro vázací pásku, pozinkovaná, 13 mm, 1.000 ks

  • Počet kusů v balení 1000
  • Šířka 13 mm

spony pro vázací pásku PES a PP výhodou je možnost opakovaného použití drátěná, pozinkovaná šíře 13 mm balení 1.000 ks…

od 623 Kč
od 0,62 Kč/ks

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska Nylonové stahovací pásky černé OPP 7,6 x 550 mm, STALCO PERFECT OPPC76550 100 Ks

Nylonové stahovací pásky černé OPP 7,6 x 550 mm, STALCO PERFECT OPPC76550 100 Ks

  • Šířka 7,6 mm
  • Délka 550 mm
  • Počet kusů v balení 100
  • Barva černá

Stalco Nylonové stahovací pásky na kabely, černé, stahovací pásky 7,6x550 mm 100 ks Technické parametry Barva: ČERNÁ…

od 360 Kč
od 3,60 Kč/ks

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska Stahovací pásky zip stahovací pásky pevné, 302x4,8 mm, bílé HAUPA

Stahovací pásky zip stahovací pásky pevné, 302x4,8 mm, bílé HAUPA

  • Šířka 4,8 mm
  • Délka 302 mm
  • Počet kusů v balení 100

STAHOVACÍ PÁSKY 302x4,8 mm bílé Index: 262520 Stahovací pásky od společnosti HAUPA se vyznačují mimořádnou odolností vázání,…

od 1,25 Kč
od 0,01 Kč/ks

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska Stahovací páska Fabory IOR004379 4,8 mm x 200 100 ks

Stahovací páska Fabory IOR004379 4,8 mm x 200 100 ks

  • Šířka 4,8 mm
  • Délka 200 mm
  • Počet kusů v balení 100

Páska stahovací pásky MODRÉ YAMAHA 200x4,8 mm 1kusů Barva MODRÁ YAMAHA Mohlo by se zdát, že nabídka barevných kabelových…

6 Kč
0,06 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Hadicová spona Energizer 0722 3,6 mm x 140 ⌀ 99 mm 100 ks

Hadicová spona Energizer 0722 3,6 mm x 140 ⌀ 99 mm 100 ks

  • Šířka 3,6 mm
  • Délka 140 mm
  • Počet kusů v balení 100

Páska stahovací pásky ČERNÉ 140x3,6 mm 1 Ks. Stahovací pásky, kabelové Rozměry: délka – 140 mm šířka – 3,6 mm cena za 1 Ks.…

6 Kč
0,06 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací páska Mammoth 3,6 mm x 300 mm, 100 ks

Stahovací páska Mammoth 3,6 mm x 300 mm, 100 ks

  • Šířka 3,6 mm
  • Délka 300 mm
  • Počet kusů v balení 100

Páska stahovací pásky MODRÉ YAMAHA 300/3,6 mm 1 KS. Stahovací pásky, kabelové Mohlo by se zdát, že nabídka barevných…

6 Kč
0,06 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací Pásky kabelové 100x2,5 mm černé 100 ks

Stahovací Pásky kabelové 100x2,5 mm černé 100 ks

  • Šířka 2,5 mm
  • Délka 100 mm
  • Počet kusů v balení 100

STAHOVACÍ PÁSKY 100X2,5MM Hadicová spona (známá také jako zip, páska na kabely, stahovák, kravata na kabely) – pružná…

8 Kč
0,08 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska SILNÉ STAHOVACÍ PÁSKY BÍLÁ PÁSKA 2,5x80 100 KS ZIPERKY

SILNÉ STAHOVACÍ PÁSKY BÍLÁ PÁSKA 2,5x80 100 KS ZIPERKY

  • Šířka 2,5 mm
  • Délka 80 mm
  • Počet kusů v balení 100

⛏ SILNÉ STAHOVACÍ PÁSKY UPÍNACÍ PÁSKY STAHOVACÍ PÁSKY BÍLÁ PÁSKA 2,5x80 100 KS ZIPERKY⛏ Nepořádek v kabelech? Ne s našimi…

9 Kč
0,09 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací páska Dobo 2,5 mm x 100 ks

Stahovací páska Dobo 2,5 mm x 100 ks

  • Šířka 2,5 mm
  • Délka 100 mm
  • Počet kusů v balení 100

Stahovací pásky KABELOVÉ spony STAHOVACÍ PÁSKY 2,5x100 BÍLÉ balení 100 Ks Stahovací pásky tzv. „stahovací pásky“ jsou velmi…

9 Kč
0,09 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska * stahovací páska 150x3,6 mm černá (sada 100 ks)

* stahovací páska 150x3,6 mm černá (sada 100 ks)

  • Barva černá
  • Počet kusů v balení 100
  • Šířka 3,6 mm
  • Délka 150 mm

* stahovací páska 150x3,6 mm černá (sada 100 ks). V našem portfoliu naleznete široký sortiment renovovaných výrobců…

od 48 Kč
od 0,48 Kč/ks

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska * stahovací páska 200x2,5 mm černá (sada 100 ks)

* stahovací páska 200x2,5 mm černá (sada 100 ks)

  • Barva černá
  • Počet kusů v balení 100
  • Šířka 2,5 mm
  • Délka 200 mm

* stahovací páska 200x2,5 mm černá (sada 100 ks). V našem portfoliu naleznete široký sortiment renovovaných výrobců…

od 48 Kč
od 0,48 Kč/ks

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska * stahovací páska 200x4,6 mm černá (sada 100 ks)

* stahovací páska 200x4,6 mm černá (sada 100 ks)

  • Barva černá
  • Počet kusů v balení 100
  • Šířka 4,6 mm
  • Délka 200 mm

* stahovací páska 200x4,6 mm černá (sada 100 ks). V našem portfoliu naleznete široký sortiment renovovaných výrobců…

od 87 Kč
od 0,87 Kč/ks

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska * stahovací páska 300x3,6 mm černá (sada 100 ks)

* stahovací páska 300x3,6 mm černá (sada 100 ks)

  • Barva černá
  • Počet kusů v balení 100
  • Šířka 3,6 mm
  • Délka 300 mm

* stahovací páska 300x3,6 mm černá (sada 100 ks). V našem portfoliu naleznete široký sortiment renovovaných výrobců…

od 106 Kč
od 1,06 Kč/ks

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska * stahovací páska 250x4,6 mm černá (sada 100 ks)

* stahovací páska 250x4,6 mm černá (sada 100 ks)

  • Barva černá
  • Počet kusů v balení 100
  • Šířka 4,6 mm
  • Délka 250 mm

* stahovací páska 250x4,6 mm černá (sada 100 ks). V našem portfoliu naleznete široký sortiment renovovaných výrobců…

od 114 Kč
od 1,14 Kč/ks

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska * stahovací páska 300x4,6 mm černá (sada 100 ks)

* stahovací páska 300x4,6 mm černá (sada 100 ks)

  • Barva černá
  • Počet kusů v balení 100
  • Šířka 4,6 mm
  • Délka 300 mm

* stahovací páska 300x4,6 mm černá (sada 100 ks). V našem portfoliu naleznete široký sortiment renovovaných výrobců…

od 126 Kč
od 1,26 Kč/ks

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek BN 4,6x200 mm bílý (100KS)

Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek BN 4,6x200 mm bílý (100KS)

  • Počet kusů v balení 100
  • Barva průhledná
  • Druh pásku plastový
  • Délka 200 mm

Stahovací pásky fischer BN jsou určeny pro rychlé a hospodárné svazování kabelů, kovových nebo plastových trubek. Páska se…

od 130 Kč
od 1,30 Kč/ks

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek BN 4,8x350 mm bílý (100KS)

Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek BN 4,8x350 mm bílý (100KS)

  • Počet kusů v balení 100
  • Barva průhledná
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 4,8 mm
  • Délka 350 mm

Stahovací pásky fischer BN jsou určeny pro rychlé a hospodárné svazování kabelů, kovových nebo plastových trubek. Páska se…

od 146 Kč
od 1,46 Kč/ks

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek BN 4,8x430 mm bílý (100KS)

Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek BN 4,8x430 mm bílý (100KS)

  • Počet kusů v balení 100
  • Barva průhledná
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 4,8 mm
  • Délka 430 mm

Stahovací pásky fischer BN jsou určeny pro rychlé a hospodárné svazování kabelů, kovových nebo plastových trubek. Páska se…

od 192 Kč
od 1,92 Kč/ks

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek BN 7,6x350 mm bílý (100KS)

Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek BN 7,6x350 mm bílý (100KS)

  • Počet kusů v balení 100
  • Barva průhledná
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 7,6 mm
  • Délka 350 mm

Stahovací pásky fischer BN jsou určeny pro rychlé a hospodárné svazování kabelů, kovových nebo plastových trubek. Páska se…

od 489 Kč
od 4,89 Kč/ks

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek BN 7,6x450 mm bílý (100KS)

Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek BN 7,6x450 mm bílý (100KS)

  • Počet kusů v balení 100
  • Barva průhledná
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 7,6 mm
  • Délka 450 mm

Stahovací pásky fischer BN jsou určeny pro rychlé a hospodárné svazování kabelů, kovových nebo plastových trubek. Páska se…

od 974 Kč
od 9,74 Kč/ks

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek BN 7,6x550 mm bílý (100KS)

Fischer elektro pásek pro svazování kabelů a trubek BN 7,6x550 mm bílý (100KS)

  • Počet kusů v balení 100
  • Barva průhledná
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 7,6 mm
  • Délka 550 mm

Stahovací pásky fischer BN jsou určeny pro rychlé a hospodárné svazování kabelů, kovových nebo plastových trubek. Páska se…

od 1 195 Kč
od 12 Kč/ks

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska TAVOBAL Stahovací pásky černé 3,6*250 mm, balení 100 ks

TAVOBAL Stahovací pásky černé 3,6*250 mm, balení 100 ks

  • Barva černá
  • Počet kusů v balení 100
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 3,6 mm
  • Délka 250 mm

Stahovací pásky černé 3,6*250 mm, balení 100 ks Plastové stahovací pásky jsou odolné vůči přetržení, navíc jsou…

35 Kč
0,35 Kč/ks

Obalove-Materialy.cz - TAVOBAL s.r.o.

Zobrazit detail
Stahovací páska TAVOBAL Stahovací pásky bílé 4,6*200 mm, balení 100 ks

TAVOBAL Stahovací pásky bílé 4,6*200 mm, balení 100 ks

  • Barva bílá
  • Počet kusů v balení 100
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 4,6 mm
  • Délka 200 mm

Stahovací pásky bílé 4,6*200 mm, balení 100 ks Plastové stahovací pásky jsou odolné vůči přetržení, navíc jsou…

47 Kč
0,47 Kč/ks

Obalove-Materialy.cz - TAVOBAL s.r.o.

Zobrazit detail
Stahovací páska TAVOBAL Stahovací pásky černé 3,6*300 mm, balení 100 ks

TAVOBAL Stahovací pásky černé 3,6*300 mm, balení 100 ks

  • Barva černá
  • Počet kusů v balení 100
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 3,6 mm
  • Délka 300 mm

Stahovací pásky černé 3,6*300 mm, balení 100 ks Plastové stahovací pásky jsou odolné vůči přetržení, navíc jsou…

47 Kč
0,47 Kč/ks

Obalove-Materialy.cz - TAVOBAL s.r.o.

Zobrazit detail
Stahovací páska TAVOBAL Stahovací pásky bílé 3,6*300 mm, balení 100 ks

TAVOBAL Stahovací pásky bílé 3,6*300 mm, balení 100 ks

  • Barva bílá
  • Počet kusů v balení 100
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 3,6 mm
  • Délka 300 mm

Stahovací pásky bílé 3,6*300 mm, balení 100 ks Plastové stahovací pásky jsou odolné vůči přetržení, navíc jsou…

47 Kč
0,47 Kč/ks

Obalove-Materialy.cz - TAVOBAL s.r.o.

Zobrazit detail
Stahovací páska TAVOBAL Stahovací pásky černé 3,6*370 mm, balení 100 ks

TAVOBAL Stahovací pásky černé 3,6*370 mm, balení 100 ks

  • Barva černá
  • Počet kusů v balení 100
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 3,6 mm
  • Délka 370 mm

Stahovací pásky černé 3,6*370 mm, balení 100 ks Plastové stahovací pásky jsou odolné vůči přetržení, navíc jsou…

54 Kč
0,54 Kč/ks

Obalove-Materialy.cz - TAVOBAL s.r.o.

Zobrazit detail
Stahovací páska TAVOBAL Stahovací pásky bílé 4,8*250 mm, balení 100 ks

TAVOBAL Stahovací pásky bílé 4,8*250 mm, balení 100 ks

  • Barva bílá
  • Počet kusů v balení 100
  • Druh pásku plastový
  • Šířka 4,8 mm
  • Délka 250 mm

Stahovací pásky bílé 4,8*250 mm, balení 100 ks Plastové stahovací pásky jsou odolné vůči přetržení, navíc jsou…

54 Kč
0,54 Kč/ks

Obalove-Materialy.cz - TAVOBAL s.r.o.

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie