Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Stahovací pásky s počtem kusů v balení nad 100

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Stahovací páska Stahovací pásky, stahovací pásky, tyritky, stahovací pásky, 12.0 x 500 mm, 100 ks

Stahovací pásky, stahovací pásky, tyritky, stahovací pásky, 12.0 x 500 mm, 100 ks

  • Šířka 12 mm
  • Délka 500 mm
  • Počet kusů v balení 100

Stahovací pásky, kabelová páska, stahovací pásky, tyritky, stahovací pásky, 12.0 Naši odborníci dbají na to, aby každý díl,…

402 Kč
4,02 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska STAHovací PÁSKA ČERNÁ UV 533x7,6 mm /100 ks/ KRYPTON

STAHovací PÁSKA ČERNÁ UV 533x7,6 mm /100 ks/ KRYPTON

  • Šířka 7,6 mm
  • Délka 533 mm
  • Počet kusů v balení 100

KABELOVÁ PÁSKA RAPSY ČERNÁ UV STAHOVACÍ PÁSKY 533x7,6mm 100 KS KRYPTON Kabelové obaly z nylonu PA6/6 – nejvyšší kvalita a…

402 Kč
4,02 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací pásky profiHOT 4,8x300 mm 1000 ks černé

Stahovací pásky profiHOT 4,8x300 mm 1000 ks černé

  • Šířka 4,8 mm
  • Délka 300 mm
  • Počet kusů v balení 1000

STAHOVACÍ PÁSKY ODOLNÉ SILNÉ ČERNÉ UV 4,8x300 x1000 ✅ Stahovací pásky 4,8 mm x 300 mm – sada 1000 kusů Sada upínacích pásků…

406 Kč
0,41 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací pásky, černé stahovací pásky 200x3,6 mm 600 ks

Stahovací pásky, černé stahovací pásky 200x3,6 mm 600 ks

  • Šířka 3,6 mm
  • Délka 200 mm
  • Počet kusů v balení 600
  • Barva černá

Stahovací pásky, černé stahovací pásky 200 x 3,6 mm 600 ks Polyamidové stahovací pásky jsou nenahraditelným nástrojem při…

408 Kč
0,68 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska STAHOVACÍ PÁSKY STAHOVACÍ PÁSKY HAUPA BÍLÉ 370x7,6MM 100 KS SILNÉ

STAHOVACÍ PÁSKY STAHOVACÍ PÁSKY HAUPA BÍLÉ 370x7,6MM 100 KS SILNÉ

  • Šířka 7,6 mm
  • Délka 203 mm
  • Počet kusů v balení 100

STAHOVACÍ PÁSKY UPÍNACÍ PÁSKY STAHOVACÍ PÁSKY HAUPA BÍLÉ 370x7,6MM 100 KS SILNÉ 262532 ▶ KABELOVÁ PÁSKA HAÜPA HOK-370 (7,6…

408 Kč
4,08 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací pásky, černé stahovací pásky 300x3,6 mm 400 ks

Stahovací pásky, černé stahovací pásky 300x3,6 mm 400 ks

  • Šířka 3,6 mm
  • Délka 300 mm
  • Počet kusů v balení 400
  • Barva černá

Stahovací pásky, černé stahovací pásky 300x3,6 mm 400 ks Polyamidové stahovací pásky jsou nenahraditelným nástrojem při…

408 Kč
1,02 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska STAHovací PÁSKA 7,6x550 mm SHARKNES BÍLÁ 100 ks

STAHovací PÁSKA 7,6x550 mm SHARKNES BÍLÁ 100 ks

  • Šířka 7,6 mm
  • Délka 550 mm
  • Počet kusů v balení 100

STAHOVACÍ PÁSKY 7.6x550 nylonové bílé Sharknes STAHOVACÍ PÁSKY 7.6x550 nylonové bílé Sharknes Stahovací pásky Sharknes jsou…

409 Kč
4,09 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací pásky, bílé stahovací pásky 200x2,5 mm 1000 ks

Stahovací pásky, bílé stahovací pásky 200x2,5 mm 1000 ks

  • Šířka 2,5 mm
  • Délka 200 mm
  • Počet kusů v balení 1000
  • Barva bílá

Stahovací pásky, bílé stahovací pásky 200x2,5 mm 1000 ks Polyamidové stahovací pásky jsou nenahraditelným nástrojem při…

414 Kč
0,41 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací pásky, černé stahovací pásky 200x2,5 mm 1000 ks

Stahovací pásky, černé stahovací pásky 200x2,5 mm 1000 ks

  • Šířka 2,5 mm
  • Délka 200 mm
  • Počet kusů v balení 1000

Stahovací pásky, černé stahovací pásky 200 x 2,5 mm 1000 ks Polyamidové stahovací pásky jsou nenahraditelným nástrojem při…

419 Kč
0,42 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska STAHOVACÍ PÁSKY KABELOVÉ TRITIKY STAHOVACÍ PÁSKY SADA 100 kusů 9x600 mm SILNÉ

STAHOVACÍ PÁSKY KABELOVÉ TRITIKY STAHOVACÍ PÁSKY SADA 100 kusů 9x600 mm SILNÉ

  • Šířka 9 mm
  • Délka 600 mm
  • Počet kusů v balení 100
  • Barva černá

STAHOVACÍ PÁSKY KABELOVÉ TRITIKY STAHOVACÍ PÁSKY SADA 100 kusů 9x600 mm SILNÉ Nabízíme řešení, které se osvědčuje všude – od…

421 Kč
4,21 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska STAHOVACÍ PÁSKY PÁSKA STAHOVACÍ PÁSKY 7,2X500mm 100 Ks

STAHOVACÍ PÁSKY PÁSKA STAHOVACÍ PÁSKY 7,2X500mm 100 Ks

  • Šířka 7,2 mm
  • Délka 500 mm
  • Počet kusů v balení 100

Upínací pásky 7,2 x 500 mm černé, nylon, 100 ks, Průměr paprsku 4-150 mm, pevnost 55 kg, nylon 66, odolnost vůči UV záření,…

423 Kč
4,23 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Kabelová páska 7,6 mm x 500 mm, 100 ks

Kabelová páska 7,6 mm x 500 mm, 100 ks

  • Šířka 7,6 mm
  • Délka 500 mm
  • Počet kusů v balení 100
  • Barva černá

STAHOVACÍ PÁSKY Stahovací pásky-UV 7,6 x 500 mm, černá Technické parametry: Množství: 100 Ks Odolnost vůči UV záření ☀…

425 Kč
4,25 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací pásky černé UV STAHOVACÍ PÁSKY sada 8,8x600 100 ks

Stahovací pásky černé UV STAHOVACÍ PÁSKY sada 8,8x600 100 ks

  • Šířka 8,8 mm
  • Délka 600 mm
  • Počet kusů v balení 100

VELMI PEVNÉ STAHOVACÍ PÁSKY 8,8x600 mm 100 ks ČERNÉ STAHOVACÍ PÁSKY Stahovací pásky , známé také jako stahovací pásky , jsou…

428 Kč
4,28 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska STAHOVACÍ PÁSKY bílé 3,6 x 350 /1000ks

STAHOVACÍ PÁSKY bílé 3,6 x 350 /1000ks

  • Šířka 3,6 mm
  • Délka 350 mm
  • Počet kusů v balení 1000

Předmětem prodeje jsou nylonové stahovací pásky, které představují skvělé řešení pro upevnění různých druhů prvků. Nabídka…

433 Kč
0,43 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací páska Erko 5905912857955 7,6 mm x 360 100 ks

Stahovací páska Erko 5905912857955 7,6 mm x 360 100 ks

  • Šířka 7,6 mm
  • Délka 360 mm
  • Počet kusů v balení 100

Stahovací pásky OPK, index OPK 7,6-360-N/100, přírodní barva, balení 100 kusů Technické údaje: Výrobce : ERKO Série…

od 439 Kč
od 4,39 Kč/ks

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska Stahovací pásky (nebo také) stahovací pásky 7.6x550 Sharknes černé, 100 ks, ZESÍLENÉ, nosnost 55 kg

Stahovací pásky (nebo také) stahovací pásky 7.6x550 Sharknes černé, 100 ks,…

  • Šířka 7,6 mm
  • Délka 550 mm
  • Počet kusů v balení 100

STAHOVACÍ PÁSKY 7.6x550 Sharknes černé 100 Ks SILNÉ 55kg STAHOVACÍ PÁSKY 7.6x550 Sharknes černé 100 Ks SILNÉ 55kg Stahovací…

446 Kč
4,46 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska STAHOVACÍ PÁSKY 12,0 x 500 mm BCAB Černé UV 100 Ks Silné Stahovací Pásky

STAHOVACÍ PÁSKY 12,0 x 500 mm BCAB Černé UV 100 Ks Silné Stahovací Pásky

  • Šířka 12 mm
  • Délka 500 mm
  • Počet kusů v balení 100
  • Barva černá

STAHOVACÍ PÁSKY SVORKOVÉ STAHOVACÍ PÁSKY ČERNÉ UV 500x12.0mm 100 ks Na této aukci kupujete stahovací pásky s následujícími…

448 Kč
4,48 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací pásky, stahovací pásky, tyritky, stahovací pásky, 12.0 x 500 mm, 100 ks

Stahovací pásky, stahovací pásky, tyritky, stahovací pásky, 12.0 x 500 mm, 100 ks

  • Šířka 12 mm
  • Délka 500 mm
  • Počet kusů v balení 100

Stahovací pásky, kabelová páska, stahovací pásky, tyritky, stahovací pásky, 12.0 Naši odborníci dbají na to, aby každý díl,…

452 Kč
4,52 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska STAHOVACÍ PÁSKY ODOLNÉ SILNÉ ČERNÉ 8,8x600 100 Ks

STAHOVACÍ PÁSKY ODOLNÉ SILNÉ ČERNÉ 8,8x600 100 Ks

  • Šířka 8,8 mm
  • Délka 600 mm
  • Počet kusů v balení 100

STAHOVACÍ PÁSKY KABELOVÉ UPÍNACÍ PÁSKY ODOLNÉ SILNÉ ČERNÉ 8.8x600 100 Ks ✅ Stahovací pásky s upínacími pásky 8,8 × 600 mm –…

462 Kč
4,62 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací pásky, stahovací pásky černé+bílé 250x4,8 x400

Stahovací pásky, stahovací pásky černé+bílé 250x4,8 x400

  • Šířka 4,8 mm
  • Délka 250 mm
  • Počet kusů v balení 400

Stahovací pásky, stahovací pásky černé + bílé 250 x 4,8 x 400 Polyamidové stahovací pásky jsou nenahraditelným nástrojem při…

464 Kč
1,16 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací pásky, černé stahovací pásky 250x4,8 mm 400 ks

Stahovací pásky, černé stahovací pásky 250x4,8 mm 400 ks

  • Šířka 4,8 mm
  • Délka 250 mm
  • Počet kusů v balení 400
  • Barva černá

Stahovací pásky, černé stahovací pásky 250x4,8 mm 400 ks Polyamidové stahovací pásky jsou nenahraditelným nástrojem při…

464 Kč
1,16 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací pásky, bílé stahovací pásky 3,6 mm 600 ks

Stahovací pásky, bílé stahovací pásky 3,6 mm 600 ks

  • Šířka 3,6 mm
  • Počet kusů v balení 600

Stahovací pásky, bílé stahovací pásky 3,6 mm 600 ks Polyamidové stahovací pásky jsou nenahraditelným nástrojem při…

475 Kč
0,79 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska 100x STAHovací PÁSKY KABELOVÉ ZIP PÁSKY STAHOVACÍ PÁSKY ODOLNÉ PEVNÉ 10x450 ČERNÉ

100x STAHovací PÁSKY KABELOVÉ ZIP PÁSKY STAHOVACÍ PÁSKY ODOLNÉ PEVNÉ 10x450 ČERNÉ

  • Šířka 10 mm
  • Délka 450 mm
  • Počet kusů v balení 100

⭐100x STAHOVACÍ PÁSKY na kabely ZIPERKI STAHOVACÍ PÁSKY odolné pevné 10x450 černé⭐ Nylonové stahovací pásky značky XTREME…

od 477 Kč
od 4,77 Kč/ks

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska Hadicová spona Xtreme 41-099 10 mm x 450 100 ks

Hadicová spona Xtreme 41-099 10 mm x 450 100 ks

  • Šířka 10 mm
  • Délka 450 mm
  • Počet kusů v balení 100

⭐100x STAHOVACÍ PÁSKY kabelové ZIPERKI STAHOVACÍ PÁSKY odolné pevné 10x450 bílé⭐ Nylonové stahovací pásky značky XTREME se…

od 477 Kč
od 4,77 Kč/ks

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska STAHOVACÍ PÁSKY 910 x 9 mm Černé 100 ks Stahovací Pásky Silné 80 kg

STAHOVACÍ PÁSKY 910 x 9 mm Černé 100 ks Stahovací Pásky Silné 80 kg

  • Šířka 9 mm
  • Délka 910 mm
  • Počet kusů v balení 100
  • Barva černá

Hadicová spona (také známá jako zipka, kabelová páska, vázací páska) – flexibilní objímka z plastu s mechanismem ozubeného…

480 Kč
4,80 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací pásky, stahovací pásky, tyritky, stahovací pásky, 9.0 x 900 mm, 100 ks

Stahovací pásky, stahovací pásky, tyritky, stahovací pásky, 9.0 x 900 mm, 100 ks

  • Šířka 9 mm
  • Délka 900 mm
  • Počet kusů v balení 100

Stahovací pásky, kabelová páska, stahovací pásky, tyritky, stahovací pásky, 9.0 Naši odborníci dbají na to, aby každý díl,…

481 Kč
4,81 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací pásky, bílé stahovací pásky 250 x 3,6 mm 600 ks

Stahovací pásky, bílé stahovací pásky 250 x 3,6 mm 600 ks

  • Šířka 3,6 mm
  • Délka 250 mm
  • Počet kusů v balení 600
  • Barva bílá

Stahovací pásky, bílé stahovací pásky 250 x 3,6 mm 600 ks Polyamidové stahovací pásky jsou nenahraditelným nástrojem při…

487 Kč
0,81 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska STAHOVACÍ PÁSKY ODOLNÉ, SILNÉ UV 8,8x1000 100 Ks

STAHOVACÍ PÁSKY ODOLNÉ, SILNÉ UV 8,8x1000 100 Ks

  • Šířka 8,8 mm
  • Délka 1000 mm
  • Počet kusů v balení 100

STAHOVACÍ PÁSKY ODOLNÉ SILNÉ ČERNÉ UV 8,8x1000 100 Ks ✅ Stahovací pásky 8,8 mm x 1000 mm – 100 kusů Sada upínacích pásků…

490 Kč
4,90 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska BM BMN4348 Stahovací páska 430 x 4,5 mm UV černá, 100 kusů

BM BMN4348 Stahovací páska 430 x 4,5 mm UV černá, 100 kusů

  • Šířka 4,5 mm
  • Délka 430 mm
  • Počet kusů v balení 100
  • Barva černá

Kabelová páska černá UV 430x4,5mm BMN4348 /100 Ks / em group Kód výrobce: BMN4348 CN: 39269097 Šířka pásky [mm]: 4.5000…

491 Kč
4,91 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací pásky, bílé stahovací pásky 4,8 mm 400 ks

Stahovací pásky, bílé stahovací pásky 4,8 mm 400 ks

  • Šířka 4,8 mm
  • Počet kusů v balení 400

Stahovací pásky, bílé stahovací pásky 4,8 mm 400 ks Polyamidové stahovací pásky jsou nenahraditelným nástrojem při…

492 Kč
1,23 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací pásky, černé stahovací pásky 250x3,6 mm 600 ks

Stahovací pásky, černé stahovací pásky 250x3,6 mm 600 ks

  • Šířka 3,6 mm
  • Délka 250 mm
  • Počet kusů v balení 600
  • Barva černá

Stahovací pásky, černé stahovací pásky 250 x 3,6 mm 600 ks Polyamidové stahovací pásky jsou nenahraditelným nástrojem při…

492 Kč
0,82 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací pásky, černé stahovací pásky 4,8 mm 400 ks

Stahovací pásky, černé stahovací pásky 4,8 mm 400 ks

  • Šířka 4,8 mm
  • Počet kusů v balení 400

Stahovací pásky, černé stahovací pásky 4,8 mm 400 ks Polyamidové stahovací pásky jsou nenahraditelným nástrojem při…

492 Kč
1,23 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací pásky, stahovací pásky, tyritky, stahovací pásky, 9.0 x 900 mm, 100 ks

Stahovací pásky, stahovací pásky, tyritky, stahovací pásky, 9.0 x 900 mm, 100 ks

  • Šířka 9 mm
  • Délka 900 mm
  • Počet kusů v balení 100

Stahovací pásky, kabelová páska, stahovací pásky, tyritky, stahovací pásky, 9.0 Naši odborníci dbají na to, aby každý díl,…

496 Kč
4,96 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací páska Nexans VPC 8/540 7,6 mm x 550 100 ks

Stahovací páska Nexans VPC 8/540 7,6 mm x 550 100 ks

  • Šířka 7,8 mm
  • Délka 540 mm
  • Počet kusů v balení 100

100 x STAHOVACÍ PÁSKY SILNÉ 8x540 Stahovací Pásky Kabelové ,,Stahovací Pásky'' VPC 8/540 Černé Stahovací Pásky - upínací VPC…

501 Kč
5,01 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací pásky, černé stahovací pásky 200x3,6 mm 800 ks

Stahovací pásky, černé stahovací pásky 200x3,6 mm 800 ks

  • Šířka 3,6 mm
  • Délka 200 mm
  • Počet kusů v balení 800
  • Barva černá

Stahovací pásky, černé stahovací pásky 200x3,6 mm 800 ks Polyamidové stahovací pásky jsou nenahraditelným nástrojem při…

503 Kč
0,63 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací pásky, stahovací pásky černé+bílé 200x3,6 x800

Stahovací pásky, stahovací pásky černé+bílé 200x3,6 x800

  • Šířka 3,6 mm
  • Délka 200 mm
  • Počet kusů v balení 800

Stahovací pásky, stahovací pásky černé + bílé 200 x 3,6 x 800 Polyamidové stahovací pásky jsou nenahraditelným nástrojem při…

503 Kč
0,63 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska 100x STAHOVACÍ PÁSKY KABELOVÉ ZIPPERY STAHOVACÍ PÁSKY ODOLNÉ SILNÉ 10x500 mm BÍLÉ

100x STAHOVACÍ PÁSKY KABELOVÉ ZIPPERY STAHOVACÍ PÁSKY ODOLNÉ SILNÉ 10x500 mm BÍLÉ

  • Šířka 10 mm
  • Délka 500 mm
  • Počet kusů v balení 100

100 x STAHOVACÍ PÁSKY ZIPERKY STAHOVACÍ PÁSKY ODOLNÉ SILNÉ 10x500 mm BÍLÉ Nejsilnější ylonové bílé stahovací pásky značky…

od 512 Kč
od 5,12 Kč/ks

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska SILNÉ STAHOVACÍ PÁSKY KABELOVÉ STAHOVACÍ PÁSKY BÍLÉ UV PÁSEK 8,8x600 100 KS OVIS

SILNÉ STAHOVACÍ PÁSKY KABELOVÉ STAHOVACÍ PÁSKY BÍLÉ UV PÁSEK 8,8x600 100 KS OVIS

  • Šířka 8,8 mm
  • Délka 600 mm
  • Počet kusů v balení 100

STAHOVACÍ PÁSKY OVIS 8.8x600mm 100 Ks OVIS ? Objednejte dnes – odeslání do 15:30 STAHOVACÍ PÁSKY 8,8×600 mm • PA66 • 100 ks…

519 Kč
5,19 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Upínací pásky, stahovací pásky černé + bílé 300x4,8 x400

Upínací pásky, stahovací pásky černé + bílé 300x4,8 x400

  • Šířka 4,8 mm
  • Délka 300 mm
  • Počet kusů v balení 400

Stahovací pásky, stahovací pásky černé + bílé 300 x 4,8 x 400 Polyamidové stahovací pásky jsou nenahraditelným nástrojem při…

520 Kč
1,30 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska STAHovací PÁSKY KABELOVÉ SVORKY STAHOVACÍ PÁSKY SADA 100 kusů 9x700mm PEVNÉ

STAHovací PÁSKY KABELOVÉ SVORKY STAHOVACÍ PÁSKY SADA 100 kusů 9x700mm PEVNÉ

  • Šířka 9 mm
  • Délka 700 mm
  • Počet kusů v balení 100
  • Barva černá

STAHOVACÍ PÁSKY KABELOVÉ TRITIKY STAHOVACÍ PÁSKY SADA 100 kusů 9x700 mm SILNÉ Nabízíme řešení, které se osvědčuje všude – od…

522 Kč
5,22 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací pásky, černé stahovací pásky 200x4,8 mm 600 ks

Stahovací pásky, černé stahovací pásky 200x4,8 mm 600 ks

  • Šířka 4,8 mm
  • Délka 200 mm
  • Počet kusů v balení 600
  • Barva černá

Stahovací pásky, černé stahovací pásky 200x4,8 mm 600 ks Polyamidové stahovací pásky jsou nenahraditelným nástrojem při…

526 Kč
0,88 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací pásky, bílé stahovací pásky 200 x 4,8 mm 600 ks

Stahovací pásky, bílé stahovací pásky 200 x 4,8 mm 600 ks

  • Šířka 4,8 mm
  • Délka 200 mm
  • Počet kusů v balení 600

Stahovací pásky, bílé stahovací pásky 200 x 4,8 mm 600 ks Polyamidové stahovací pásky jsou nenahraditelným nástrojem při…

526 Kč
0,88 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací Pásky Kabelové Stahovací Pásky Pro Stahování 540x7,6 mm Černé 100 Ks

Stahovací Pásky Kabelové Stahovací Pásky Pro Stahování 540x7,6 mm Černé 100 Ks

  • Šířka 7,6 mm
  • Délka 540 mm
  • Počet kusů v balení 100
  • Barva černá

Řemínek černá 540 mm x 7,6 mm 100 Kusů Trytyt CV-530HW Šířka pásky: 7,6 mm Délka pásky: 540 mm Barva: Černá ✔ STAHOVACÍ…

536 Kč
5,36 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Stahovací páska ocelová s kuličkovým zámkem L250mm Š4,5mm nerezová ocel 304 - 100 Ks

Stahovací páska ocelová s kuličkovým zámkem L250mm Š4,5mm nerezová ocel 304 - 100 Ks

  • Délka 250 mm
  • Počet kusů v balení 100

BALL-LOCK HADICOVÁ SPONA OCELOVÁ 250X4,5 MM G304 Stahovací pásky Ball-lock vyrobené z z nerezové oceli AISI 304 se vyznačují…

549 Kč
5,49 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska STAHOVACÍ PÁSKY ODOLNÉ TRITKO SILNÉ UV 8,8x1200 100 Ks

STAHOVACÍ PÁSKY ODOLNÉ TRITKO SILNÉ UV 8,8x1200 100 Ks

  • Šířka 8,8 mm
  • Délka 1200 mm
  • Počet kusů v balení 100

STAHOVACÍ PÁSKY ODOLNÉ SILNÉ ČERNÉ UV 8,8x1200 100 Ks ✅ Stahovací pásky 8,8 mm x 1200 mm – 100 kusů Sada upínacích pásků…

551 Kč
5,51 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska 100x STAHOVACÍ PÁSKY KABELOVÉ ZIPERKY STAHOVACÍ PÁSKY UV ODOLNÉ SILNÉ 7,6x500 bílé

100x STAHOVACÍ PÁSKY KABELOVÉ ZIPERKY STAHOVACÍ PÁSKY UV ODOLNÉ SILNÉ 7,6x500 bílé

  • Šířka 12 mm
  • Délka 650 mm
  • Počet kusů v balení 100

100 x STAHOVACÍ PÁSKY ZIPERKY STAHOVACÍ PÁSKY ODOLNÉ SILNÉ 12x650 mm BÍLÉ Nejsilnější ylonové bílé stahovací pásky značky…

od 553 Kč
od 5,53 Kč/ks

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stahovací páska Stahovací pásky, bílé stahovací pásky 300 x 3,6 mm 600 ks

Stahovací pásky, bílé stahovací pásky 300 x 3,6 mm 600 ks

  • Šířka 3,6 mm
  • Délka 300 mm
  • Počet kusů v balení 600
  • Barva bílá

Stahovací pásky, bílé stahovací pásky 300 x 3,6 mm 600 ks Polyamidové stahovací pásky jsou nenahraditelným nástrojem při…

559 Kč
0,93 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stahovací páska Hadicová spona nylonová černá 800 mm x 9 mm 100 ks

Hadicová spona nylonová černá 800 mm x 9 mm 100 ks

  • Šířka 9 mm
  • Délka 800 mm
  • Počet kusů v balení 100
  • Barva černá

STAHOVACÍ PÁSKY UPEVŇOVACÍ STAHOVACÍ PÁSKY ČERNÉ UV 800x9.0mm 100 ks V této aukci kupujete stahovací pásky s následujícími…

559 Kč
5,59 Kč/ks

Allegro.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie