Hlavička stránky

Pánské tenisky New Balance

Značka New Balance vznikla v americkém Bostonu coby firma na ortopedické vložky do bot. Následně přišla s první běžeckou botou se specializovanou podrážkou a nabídkou více šířek. Většinu nabídky tenisek New Balance tedy logicky tvoří pánské sportovní tenisky. Typické jsou pohodlím nošení, širokou nabídkou velikostí a designem, který kombinuje sportovní a retro prvky. Nabídku až na výjimky tvoří nízké pánské tenisky.

Jak se vyznat ve značení tenisek New Balance?

New Balance se dlouhodobě odmítá poddat marketingovým trendům. Neplatí celebritám za propagaci a nedává svým botám chytlavé názvy. Namísto toho je značí pouze písmeny a čísly, což může působit nepřehledně. Není tomu ale tak. M znamená pánskou botu, další pak místo výroby a určení boty. První číslo vyjadřuje pokročilost (a cenovou relaci) daného modelu. Další dvojčíslí potom znamená, pro jakou náročnost je bota určena. Základ tvoří modely s číslem 40, pro větší stabilitu jsou pak určeny řady 50–70. Pod 80, 90 a 00 se potom skrývá obuv pro větší rychlost a náročnější sportovce.

Další produkty značky New Balance

Hlavní obsah stránky

Pánské tenisky New Balance

Zrušit filtry

Značka New Balance vznikla v americkém Bostonu coby firma na ortopedické vložky do bot. Následně přišla s první běžeckou botou se specializovanou podrážkou a nabídkou více šířek. Většinu nabídky tenisek New Balance tedy logicky tvoří pánské sportovní tenisky. Typické jsou pohodlím nošení, širokou nabídkou velikostí a designem, který kombinuje sportovní a retro prvky. Nabídku až na výjimky tvoří nízké pánské tenisky.

Jak se vyznat ve značení tenisek New Balance?

New Balance se dlouhodobě odmítá poddat marketingovým trendům. Neplatí celebritám za propagaci a nedává svým botám chytlavé názvy. Namísto toho je značí pouze písmeny a čísly, což může působit nepřehledně. Není tomu ale tak. M znamená pánskou botu, další pak místo výroby a určení boty. První číslo vyjadřuje pokročilost (a cenovou relaci) daného modelu. Další dvojčíslí potom znamená, pro jakou náročnost je bota určena. Základ tvoří modely s číslem 40, pro větší stabilitu jsou pak určeny řady 50–70. Pod 80, 90 a 00 se potom skrývá obuv pro větší rychlost a náročnější sportovce.

Další produkty značky New Balance

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Pánské tenisky Tenisky New Balance 530 Gold Metallic/ Linen EUR 42.5

Tenisky New Balance 530 Gold…

od 2 399 Kč
Pánské tenisky New Balance 9060 EUR 30

New Balance 9060 EUR 30

+ Další variantyod 2 749 Kč
Pánské tenisky New Balance 1890 sneakers boty pánské, 43, zelená, 77X

New Balance 1890 sneakers boty…

+ Další variantyod 4 049 Kč
Pánské tenisky New Balance Trailové boty FuelCell SuperComp Trail v2 mtrx-9ax velikost 47 barva vícebarevné

New Balance Trailové boty…

od 4 999 Kč
Pánské tenisky New Balance 2002R Protection Pack Lunar New Year Dusty Lilac Velikost: 44

New Balance 2002R Protection Pack…

od 7 490 Kč
Pokles ceny
Pánské tenisky Pánské tenisky New Balance 327 EUR 44.5 170766

Pánské tenisky New Balance 327…

od 899 Kč
Pánské tenisky Boty New Balance MS247TBS Black/Purple/White

Boty New Balance MS247TBS…

od 950 Kč
Pánské tenisky Pánské tenisky New Balance CT574RPR 8 Černá, Bílá, Červená, Fialová

Pánské tenisky New Balance…

od 799 Kč
Pánské tenisky Unisex boty New Balance U740BS2 – černé

Unisex boty New Balance U740BS2 –…

od 2 439 Kč
Pánské tenisky Unisex boty New Balance U53028U – béžové

Unisex boty New Balance U53028U –…

od 2 479 Kč
Pánské tenisky Unisex boty New Balance U100040B – různobarevné

Unisex boty New Balance U100040B…

od 2 499 Kč
Pánské tenisky Unisex boty New Balance U19062NQ – hnědý

Unisex boty New Balance U19062NQ…

od 2 499 Kč
Pánské tenisky Unisex boty New Balance U204LSWB – stříbrný

Unisex boty New Balance U204LSWB…

od 2 499 Kč
Pánské tenisky Unisex boty New Balance CT500AG – šedé

Unisex boty New Balance CT500AG –…

od 2 499 Kč
Pánské tenisky Unisex boty New Balance U204L4HH – šedé

Unisex boty New Balance U204L4HH…

od 2 499 Kč
Pánské tenisky Unisex boty New Balance U530SCW – hnědý

Unisex boty New Balance U530SCW –…

od 2 769 Kč
Pánské tenisky New Balance 530's MR530SNC - dark mushroom/incense linen/snc 42

New Balance 530's MR530SNC - dark…

+ Další variantyod 2 789 Kč
Pánské tenisky New Balance Fresh Foam X Hierro v9 EUR 43

New Balance Fresh Foam X Hierro…

+ Další variantyod 2 799 Kč
Pánské tenisky Tenisky New Balance 530 Moonbeam/ Sea Salt/ Black EUR 36

Tenisky New Balance 530 Moonbeam/…

+ Další variantyod 2 799 Kč
Pánské tenisky Unisex boty New Balance M2002RBK – černé

Unisex boty New Balance M2002RBK…

od 2 980 Kč
Pokles ceny
Pánské tenisky New Balance -650 EUR 45

New Balance -650 EUR 45

+ Další variantyod 2 999 Kč
Pánské tenisky Pánské tenisky NEW BALANCE 725 EUR 40.5 1647147

Pánské tenisky NEW BALANCE 725…

+ Další variantyod 2 999 Kč
Pánské tenisky New Balance 1890 sneakers boty pánské, 42, tyrkysová, 67X

New Balance 1890 sneakers boty…

+ Další variantyod 4 049 Kč
Pánské tenisky Pánské boty New Balance Fresh Foam X Hierro v9 Gore-Tex MTHIGLB9 – černé

Pánské boty New Balance Fresh…

od 4 099 Kč
Pánské tenisky Unisex boty New Balance U90603B6 – bílé

Unisex boty New Balance U90603B6…

od 4 099 Kč
Pánské tenisky Unisex boty New Balance U18907P8 – zelené

Unisex boty New Balance U18907P8…

od 4 199 Kč
Pánské tenisky Tenisky New Balance 9060 Black/ White EUR 44

Tenisky New Balance 9060 Black/…

od 4 199 Kč
Pánské tenisky Tenisky New Balance 1300 Made In USA Reflection EUR 45

Tenisky New Balance 1300 Made In…

od 4 269 Kč
Pokles ceny
Pánské tenisky Unisex boty New Balance U906089J – béžové

Unisex boty New Balance U906089J…

od 4 289 Kč
Pánské tenisky New Balance Běžecké boty FuelCell SuperComp Trainer v3 mrcx25r-25r velikost 40,5 barva šedá

New Balance Běžecké boty FuelCell…

od 5 039 Kč
Pánské tenisky Pánské boty New Balance nfinion SuperComp Rebel v1 MREBX4A2 – žluté

Pánské boty New Balance nfinion…

od 5 249 Kč
Pánské tenisky New Balance Běžecké boty SuperComp Rebel mrebx4a2d velikost 41 barva žlutá

New Balance Běžecké boty…

od 5 249 Kč
Pánské tenisky New Balance Běžecké boty SuperComp Elite v6 mrcel6sqd velikost 40,5 barva růžová

New Balance Běžecké boty…

+ Další variantyod 6 999 Kč
Pánské tenisky New Balance Běžecké boty SuperComp Elite v6 mrcel-9n3 velikost 47 barva bílá

New Balance Běžecké boty…

+ Další variantyod 6 999 Kč
Pánské tenisky New Balance Běžecké boty SuperComp Elite v6 mrcel-8dm velikost 40 barva žlutá

New Balance Běžecké boty…

od 6 999 Kč
Pánské tenisky New Balance 9060 Pink Overdye EU: 41.5

New Balance 9060 Pink Overdye EU:…

+ Další variantyod 7 950 Kč
Pokles ceny
Pánské tenisky Pánské tenisky New Balance 550 EUR 44.5 19734

Pánské tenisky New Balance 550…

+ Další variantyod 1 199 Kč
Pokles ceny
Pánské tenisky Pánské tenisky New Balance U997 EUR 42 662107

Pánské tenisky New Balance U997…

+ Další variantyod 1 199 Kč
Pokles ceny
Pánské tenisky Pánské tenisky New Balance 574 EUR 40.5 351898

Pánské tenisky New Balance 574…

od 1 199 Kč
Pokles ceny
Pánské tenisky Pánské tenisky New Balance U 997R EUR 43 686281

Pánské tenisky New Balance U 997R…

+ Další variantyod 1 199 Kč
Pánské tenisky Pánské tenisky New Balance - CT302 EUR 40.5 783311

Pánské tenisky New Balance -…

od 1 249 Kč
Pánské tenisky Pánské tenisky New Balance 550 EUR 37 301355

Pánské tenisky New Balance 550…

+ Další variantyod 1 249 Kč
Pánské tenisky Pánské tenisky New Balance 370 EUR 43 416687

Pánské tenisky New Balance 370…

+ Další variantyod 1 499 Kč
Pánské tenisky Pánské tenisky New Balance CT300BB3 8 Černá, Bílá

Pánské tenisky New Balance…

od 799 Kč
Pánské tenisky Dámská volnočasová obuv New Balance WL574NK2 5.5 Růžová, Bílá

Dámská volnočasová obuv New…

od 999 Kč
Pánské tenisky Tenisky New Balance 80 black/white UK 8,5 (EUR 42,5) 2024 - Odesíláme do 24 hodin

Tenisky New Balance 80…

+ Další variantyod 999 Kč
Pánské tenisky Pánská volnočasová obuv New Balance BB80BLK 8 Černá, Bílá

Pánská volnočasová obuv New…

+ Další variantyod 999 Kč
Pánské tenisky Pánské boty New Balance Fresh Foam x 520 v9 M5203TS – bílé

Pánské boty New Balance Fresh…

od 1 119 Kč
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie