Spokojenost doporučuji
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Rychlé dodání.
Mám stejnnou kritiku jako Pavel ze 13. 6. 2013, jen jiná značka, v mém případě Canon. Následné výmluvy (odůvodnění) ze strany zástupce firmy považuji za nevěrohodné. Pavlova zkušenost mi to jen potvrdila. Dále, přibalený návod byl k ničemu, protože patřil asi k nějaké jiné náplni. Za to nemohou levné-tonery,ale ActiveJet
Super cena, super rychlost.
děkuji toner je dobrý
Plně dopoučuji
Mám dojem, že mi toner zničí tiskárnu! Toner nezajíždí hladce do tiskárny, musí se složitě hledat úhel zasunutí. Tisk je tmavý, i když se tiskárna nastaví na nejsvětlejší. V tomto případě lituji, že jsem volila nejlevnější náplň a tak si nejspíše ničím tiskárnu.
plná spokojenost
Vše v pořádku, rychlé vyřízení, jen prodejnu je trochu problém najít.
skvělá rychlost a informovanost o stavu objednávky
Názvy a obrázky na webu i na faktuře označovány jako produkty HP, v popisu výrobku na webu je sice napsáno ilustrační obrázek a je uvedeno že se nejedná o originální toner, ale nazývat výrobek jako HP a poslat ActiveJet je podle mě minimálně nekorektní. Nicméně zatim tonery tisknou tak jsem to nijak dál neřešil
Toner dorazil do 48 hodin, super cena - oproti originálu třetinová, kvalita tisku také velmi slušná.
Perfektní jednání
Za tu cenu ... 1+
výborné. Doporučuji.
Skvělý a hlavně neuvěřitelně rychlý obchod! MAXIMÁLNÍ spokojenost!!
baz závad
V pohodě, rychlá komunikace, odběr v Brně na ulici Špitálka... Cena odpovídala kvalitě.
Dodali velmi brzy a zboží bylo velmi dobře zabaleno a zajištěno proti rozbití.
Vše proběhlo perfektně.
Po objednávce slehla zem. A ticho jak v tanku.
Naprosto bez problémů, cena poloviční, ne-li třetinová než jinde. Rychlé dodání. Tiskne zatim OK :-)
