Rychlost, ani ne 3 dny a už jsem to měla, což je fakt pecka. Vzhledem k tomu odkud mi to jelo jsem fakt koukala… kolikrát obchody ve stejném městě kde je i mé koncové místo příjemce mají zpoždění až 5 dní, takže za mě respekt. Objednávala jsem si knihu, byla jsem překvapena v o kolik větší krabici mi přišla a už vůbec nemluvím o výplni! Fakt pecka, děkuju!
Nemám nic co by mě zklamalo
